Εθνικός και Μηχανικοί στην επόμενη φάση

Μετά τα παιχνίδια του καιρού (βροχή-ήλιος) και το ενδεχόμενο να μην διεξαγόταν οι αγώνες το 9ου Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Παλαιμάχων 8Χ8 τελικά…… αυτοί πραγματοποιήθηκαν κανονικά. Το ενδιαφέρον και σε αυτήν την αγωνιστική από τους «Παλαίμαχους» για ποδόσφαιρο και ταυτόχρονα διασκέδαση ήταν και πάλι σε πολύ υψηλά στάνταρ.  Εθνικός και Μηχανικοί εχουν εξασφαλίσει την συμμετοχή τους στα χιαστί παιχνίδια, ενώ τον πρώτο λόγο για τις άλλες δυο θέσεις εχουν Platanos Tours και Ροκαμπιλάδες.

Τα αποτελέσματα για την 8η αγωνιστική είχαν ως εξής:

HEAVEN OF BRANDS-

PORTO BELLO

ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4-1
Τ.Α.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ PLATANOS TOURS 3-7
ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 5-2
ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘ. Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 0-6
ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ ΕΘΝΙΚΟΣ 0-3
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ 0-3

 

Η βαθμολογία μετά και την 8η Αγωνιστική

A/A ΟΜΑΔΕΣ   ΑΓ.  Ν   Ι  Η ΓΚΟΛ Δ/Τ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΕΘΝΙΚΟΣ 8 7 1 0 53-21   32 22
2. Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 8 6 2 0 27-11 16 20
3. PLATANOS TOURS 8 4 2 1 33-23 10 17
4, ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 8 5 1 2 25-13 12 16
5. HEAVEN OF BRANDS-

PORTO BELLO

8 4 1 3 23-17  

6

13
6. ΠΑΛ. Α.Ο. ΑΡΗΣ ΡΕΘ. 8 4 0 4 21-26 -5 12
7. ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ 8 3 1 4 15-16 -1 10
8. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 8 2 1 5 22-24 -2 7
9. ΠΑΝΘΗΡΕΣ 7 3 0 4 17-20 -3 6
10. ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8 2 0 6 14-33 -19 6
11. ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ 8 1 0 7 11-27 -16 3
12. ΤΑΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7 0 1 6 14-42 -28 -2

 Υ.Σ: Οι ομάδες ΠΑΝΘΗΡΕΣ και ΤΑΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ έχουν μηδενισμό στην μεταξύ τους  αναμέτρηση και την αφαίρεση -3 βαθμούς έκαστος.

Οι ομάδες στην 8η Αγωνιστική συμμετείχαν με τους παρακάτω παλαίμαχους ποδοσφαιριστές:

HEAVEN OF BRANDSPORTO BELLO ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4-1
HEAVEN OF BRANDS-PORTO BELLO: Τρουλινός Ο., Κλαψινός Μ., Λυρώνης Γ., Μαρκουλιδάκης Ν., Μπαραδάκης Ε., Ασπρομάτης Η., Ξηράκης Γ., Τραϊτοράκης Κ., Νικολιδάκης Δ., Παπαδάκης Μ., Παπαδάκης Ε.
ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Αντωνίου Ι., Μπουχλάκης Ι., Ευαγγέλου Μ., Σταρράς Σ., Βάμβουκας Ε., Ξενάκης Ε., Πετράκης Γ., Θωμαδάκης Γ., Τζενεβράκης Γ.

 

Τ.Α.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ– PLATANOS TOURS 3-7
Τ.Α.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Δελήμπασης Δ., Παπαδομιχελάκης Ι., Παρθενιώτης Α., Ξερουδάκης Σ.,  Κουκουμπεδάκης θ., Κανλής Κ., Πρικάκης Ν., Γαμβριέλας Γ., Αλεξάκης Ι., Θανάσης Ε.
PLATANOS TOURS: Ανυφαντάκης Ν., Βασιλάκης Ι., Βουγιουκαλάκης Μ., Βουγιουκαλάκης Ε., Κλάδος Π., Δελήμπασης Χ., Κατικάς Π., Δουζίνας Γ.


ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ- ΠΑΝΘΗΡΕΣ 5-2
ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ:   Δατσέρης Ν., Αντωνάκης Κ., Αγγελόπουλος Σ., Βουρβαχάκης Ι., Μάκρας Κ., Καλογεράκης Λ., Τσίχλης Γ., Πολιουδάκης Η., Χατζηδάκης Μ.
ΠΑΝΘΗΡΕΣ: Βαρδουνιώτης Γ., Βενιανάκης Γ., Δημιάνης Θ., Δακαναλάκης Σ., Κυλάφης Φ., Margini F., Βουράκης Μ., Μανωλούδης Ι., Μαραγκουδάκης Ι., Gerbi L., Χαλεπλής Β., Hysotoci B.

 

ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ -Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 0-6
ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Βαρούχας Γ., Βαρούχας Ν.Ε, Αντουράκης Ν., Μανουσάκης Α., Μαριόλος Κ., Hebaj F., Δρακάκης Ε., Θωμάς Μ., Γιορταμάκης Ι., Τσακμάκας Σ.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ: Αγγελάκης Κ., Αλεξανδρής Δ., Αρχοντάκης Ζ., Κουκουβάγιας Γ.,  Κανακάκης Α., Πετρογιαννάκης Ν., Δρουδάκης Μ.Γ., Μαθιουδάκης Σ., Τσουκαλάς Β.,  Φυρογένης Κ., Παπαγιαννάκης Ε., Koroveshi J., Κασσωτάκης Γ.

 

ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ- ΕΘΝΙΚΟΣ 0-3
ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ: Αποστολάκης Ν., Πελαντάκης Α., Κιουρτσιδάκης Ν., Δρουδάκης Ν., Νησανάκης Ι., Καλογεράκης Ι., Περισσάκης Ν., Στεφανάκης Π., Φασουλάς Ν.,  Χουρδάκης Σ., Χριστονάκης Μ.,
ΕΘΝΙΚΟΣ: Σταγάκης Ε., Πατράκης Γ., Δραμηλαράκης Μ., Κακλαμάνος Ε., Καραδάκης Α., Κοζανίδης Σ., Ξενάκης Ι., Αλεξάκης Γ., Αποστολάκης Θ., Κλάδος Δ., Τζαγκαράκης Λ.


ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
0-3
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ: Μοράκης Α., Γεωργαλής Φ., Σταρράς Σ., Δεβεράκης Δ.,  Παπαδάκης Χ., Κουρμούλης Γ.,  Πετροπουλάκος Σ., Τσικνάκης Ν., Σπυριδάκης Κ., Κουταλάς Γ., Αργυρόπουλος Α., Φανουργάκης Α., Παπαδάκης Ι.,
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ: Αντωνάκης Γ., Γκιγκλάς Κ., Γιαντζόγλου Ε., Γκαλονάκης Δ., Γκαλονάκης Α., Γκαλονάκης Ν., Δρίτσας Ε., Μεργέμογλου Α., Λεντζάκης Ι, Σκουλουφιανάκης Ι., Σπανουδάκης Α.

Για την συνέχεια του πρωταθλήματος την επόμενη Δευτέρα 14 Μαΐου 2018 θα γίνει κανονικά η 9η αγωνιστική ενώ η 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος θα διεξαχθεί εμβόλιμα την επόμενη Πέμπτη 17  Μαΐου 2018.

Έτσι το πρόγραμμα για την 9η  και 10η αγωνιστική αντιστοίχως θα έχει ως εξής:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/05/18 21:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ HEAVEN OF BRANDS-PORTO BELLO
-//- 14/05/18 21:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Α.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-//- 14/05/18 21:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ
-//- 14/05/18 21:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘ.
-//- 14/05/18 21:00 ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ
-//- 14/05/18 21:00 ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ PLATANOS TOURS

 

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 17/05/18 21:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ HEAVEN OF BRANDS-PORTO BELLO ΕΘΝΙΚΟΣ
-//- 17/05/18 21:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ Τ.Α.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
-//- 17/05/18 21:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘ. ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ
-//- 17/05/18 21:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ PLATANOS TOURS Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
-//- 17/05/18 21:00 ΑΡΜΕΝΩΝ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-//- 17/05/18 21:00 ΑΡΜΕΝΩΝ ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Χρυσός χορηγός της διοργάνωσης είναι η εταιρεία ΒΟΤΟΜΟΣ και συγκεκριμένα τα εμφιαλωμένα φυσικά μεταλλικά νερά ΖΑΡΟΣ ΚΡΗΤΗΣ.

 

 

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM