Επιστροφή στην «δράση» για το Πρωτάθλημα Παλαιμάχων 8χ8

Μετά το κενό της αργίας (Δευτέρα του Πάσχα) συνεχίστηκε κανονικά την Δεύτερα 16 Απριλίου 2018 το 9ο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Παλαιμάχων 8Χ8 που διοργανώνει το Τμήμα Αθλητισμού του Δήμου Ρεθύμνου.  Και σε αυτήν την αγωνιστική έγιναν πολύ δυνατοί αγώνες με ωραίες φάσεις και προπάντων σε πνεύμα πρωταθλήματος παλαιμάχων.

Τα αποτελέσματα για την 6η αγωνιστική

ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘ. Τ.Α.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6-2
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ PLATANOS TOURS 2-2
ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ HEAVEN OF BRANDS-PORTO BELLO 1-2
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 3-3
ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6-0

 

Η βαθμολογία μετά και την 6η Αγωνιστική έχει διαμορφωθεί ως εξής:

 

A/A ΟΜΑΔΕΣ   ΑΓ.  Ν   Ι  Η ΓΚΟΛ Δ/Τ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΕΘΝΙΚΟΣ 6 5 1 0 44-18 26 16
2. Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 6 4 2 0 18-10 8 14
3. ΠΑΛ. Α.Ο. ΑΡΗΣ ΡΕΘ. 6 4 0 2 21-15 6 12
4. PLATANOS TOURS 6 3 2 1 21-20 1 11
5. ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 6 3 1 2 16-8 8 10
6. HEAVEN OF BRANDS-

PORTO BELLO

6 3 1 2 15-13  

2

10
7. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 6 2 1 3 21-18  3 7
8. ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ 6 2 1 3 9-10 -1 7
9. ΠΑΝΘΗΡΕΣ 5 2 0 3 13-14 -1 3
10. ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ 6 1 0 5 10-22 -12 3
11. ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6 1 0 5 5-28 -23 3
12. ΤΑΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5 0 1 4 10-27 -17 -2

Υ.Σ: Οι ομάδες ΠΑΝΘΗΡΕΣ και ΤΑΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ έχουν μηδενισμό στην μεταξύ τους αναμέτρηση και την αφαίρεση -3 βαθμούς έκαστος.

Οι ομάδες στην 6η Αγωνιστική συμμετείχαν με τους παρακάτω παλαίμαχους ποδοσφαιριστές:

ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΤΑΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6-2
ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Φιλίππου Α., Αντουράκης Ν., Μαριόλος Κ., Γαλάνης Μ.,   Θωμάς Μ., Βαρούχας Ν., Hebaj F., Γιορταμάκης Ι., Τσακμάκας Σ., Σκουλούδης Ν.
Τ.Α.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Δελήμπασης Δ., Παρθενιώτης Α., Ξερουδάκης Σ., Παπαδομιχελάκης Ι.,  Καραπιδάκης Ε., Κουκουμπεδάκης θ., Μαθιουδάκης Ι., Φουντεδάκης Γ., Κανλής Κ., Πρικάκης Ν., Γαμβριέλας Γ.

 

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ- PLATANOS TOURS 2-2
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ: Μοράκης Α., Σπυριδάκης Κ., Σταρράς Σ., Τσικνάκης Ν., Πετροπουλάκος Σ., Παπαδάκης Χ., Φανουργάκης Α., Κουταλάς Γ., Κουρμούλης Γ., Πετροπουλάκος Σ.
PLATANOS TOURS: Βουγιουκαλάκης Μ., Βουγιουκαλάκης Ε., Τζανιδάκης Γ., Κλάδος Π.,  Δελήμπασης Χ., Χόμπης Χ., Κατικάς Π., Κουγιεντάκης Ε., Ζουμπεράκης Ν.

 

ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ– HEAVEN OF BRANDSPORTO BELLO 1-2
ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ: Μανωλάκης Γ., Πελαντάκης Α., Κιουρτσιδάκης Ν., Χριστονάκης Μ., Δρουδάκης Ν., Περισσάκης Ν., Χουρδάκης Σ., Καλογεράκης Γ., Στεφανάκης Π.,  Νησανάκης Ι., Αποστολάκης Ν., Φασουλάς Ν.
HEAVEN OF BRANDS-PORTO BELLO: Τρουλινός Ο., Τσιμπούκας Μ., Xhera A., Κλαψινός Μ., Λυρώνης Γ., Μαρκουλιδάκης Ν., Μπαραδάκης Ε., Ασπρομάτης Η., Ξηράκης Γ., Τραϊτοράκης Κ., Νικολιδάκης Δ., Παπαδάκης Μ., Παπαδάκης Ε.

 

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3-1
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ: Αντωνάκης Γ., Βερτούδος Π., Γενεράλης Μ.,  Γκιγκλάς Κ., Γιαντζόγλου Ε., Γκαλονάκης Δ., Γκαλονάκης Α., Γκαλονάκης Ν., Δρίτσας Ε., Καπετανάκης Δ., Μεργέμογλου Α., Λεντζάκης Ι, Παλλάσης Σ., Σιταρένιος Α., Σκουλουφιανάκης Ι., Σπανουδάκης Α., Φουρναράκης Γ.
ΠΑΝΘΗΡΕΣ: Βαρδουνιώτης Γ., Βενιανάκης Γ., Δημιάνης Θ., Δακαναλάκης Σ., Κυλάφης Φ., Margini F., Βουράκης Μ., Μανωλούδης Ι., Μαραγκουδάκης Ι., Gerbi L., Χαλεπλής Β., Hysotoci B.

 

ΕΘΝΙΚΟΣ-Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ: Σταγάκης Ε., Πατράκης Γ., Κακλαμάνος Ε., Καραδάκης Α., Δραμηλαράκης Μ., Κοζανίδης Σ., Ξενάκης Ι., Τριποδιανός Α., Αλεξάκης Γ., Αποστολάκης Θ., Κλάδος Δ., Τζαγκαράκης Λ., Δασκαλάκης Ν.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ: Αρχοντάκης Ζ., Κουκουβάγιας Γ., Ροδινός Ε., Κανακάκης Α., Πετρογιαννάκης Ν., Αγγελάκης Κ., Δρουδάκης Μ.Γ., Παπαγιαννάκης Ε., Τσουκαλάς Β., Φυρογένης Κ., Μαθιουδάκης Σ., Κασσωτάκης Γ., Koroveshi J.

 

ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ- ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6-0
ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ:   Δατσέρης Ν.,Αντωνάκης Κ., Βουρβαχάκης Ι., Καλογεράκης Λ., Μάκρας Κ., Μακρυδάκης Κ., Μελαχρινάκης Ε., Πολιουδάκης Η., Τσίχλης Γ., Χατζηδάκης Μ., Μαμαλάκης Ε.
ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Αντωνίου Ι., Πετράκης Γ., Μπουχλάκης Ι., Ευαγγέλου Μ., Σταρράς Σ., Βάμβουκας Ε., Ξενάκης Ε., Συνολάκης Κ., Τζενεβράκης Γ. Θωμαδάκης Γ.

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/04/18 21:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΤΕΛ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ Τ.Α.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-//- 23/04/18 21:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΤΗΜΑ ΘΥΜΕΛΗ
-//- 23/04/18 21:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ HEAVEN OF BRANDS-PORTO BELLO ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ
-//- 23/04/18 21:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ PLATANOS TOURS ΠΑΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘ.
-//- 23/04/18 21:00 ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
-//- 23/04/18 21:00 ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

Χρυσός χορηγός της διοργάνωσης είναι η εταιρεία ΒΟΤΟΜΟΣ και συγκεκριμένα τα εμφιαλωμένα φυσικά μεταλλικά νερά ΖΑΡΟΣ ΚΡΗΤΗΣ.

 

 

 

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM