Με αναμετρήσεις της 3ης αγ. σε Α1 και Α2 συνεχίστηκε το Εργ. Μπάσκετ

Το Σαββατοκύριακο διεξήχθησαν για την 3η αγωνιστική του Εργασιακού πρωταθλήματος Μπάσκετ, τρία παιχνίδια για την Α1 κατηγορία, και επτά αναμετρήσεις για τους δυο ομίλους της Α2.

 

A1 κατηγορία
HAAGEN DAZS BC  – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 70-48

Δεκάλεπτα: 18-10, 36-22, 57-41, 70-48.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Λαγουδάκης 17 (3), Φιτζανάκης 8, Θερμιώτης 10, Χατζηδάκης Μ. 3, Καλαϊτζάκης 15 (5), Γκογκίτσας 5 (1), Πλεμμένος 6 (1), Μητρόπουλος 6 (2).
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργιαννάκης Μ.): Σαβοργιαννάκης Μ. 16 (5) , Σαπουνζής, Τσιχλής 12 (1), Ξανθόπουλος, Παπαδάκης Θ. 8, Παναγιωτάκης 8, Σαβοργιαννάκης Β. 4, Σερσέμης.


ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 48-71

Δεκάλεπτα: 06-16, 16-31, 32-58, 48-71.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδορόπουλος): Μοσχάκης, Συριανόγλου, Κατσαντώνης 20 (1), Γιαννούλης 10 (1), Θεοδορόπουλος, Αλυγιζάκης 3 (1), Αραμπατζόγλου 3, Τσιμπισκάκης 4, Δρουδάκης 8.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 4, Λίτινας, Καρπουζής 6, Καρακεσίσογλου 5 (1), Ψαρουδάκης 15 (4), Πελιβανίδης 20 (1), Σεγρεδάκης 8 (2), Γαλυφιανάκης 3 (1), Θεοδωρόπουλος, Κατάκης, Παπαδοκωστάκης 2, Φωτίου 8 (1).


N
.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – SAILING EXPERIENCE 49-52
Δεκάλεπτα: 10-20, 21-32, 32-40, 49-52.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): Θεοδορόπουλος, Βελονάκης, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 13, Κατσαβίδης 8, Λιαδάκης, Αρσενίδης 4, Καρυπίδης 8, Ψωμάς Α., Κυλλάφης 4, Μακαρδονας 12.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης, Τσαχάκης 6 (1), Ουρανός, Σταθόπουλος 7 (1), Παυλιδάκης, Παπαδάκης Γ., Τσαγκαρούλης 20, Παπαπαναγιώτου, Παρασύρης, Καρπουζάκης 9 (1), Κορωνάκης 10.

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

 

Α2 κατηγορία – Α’ όμιλος
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  42-53

Δεκάλεπτα:07-15, 15-25, 27-45, 42-53.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης, Ουρανός): Λαμπρινός, Τεριζογλου 1, Νικολάου, Χουστουλάκης, Λαγουδάκης 9 (3), Καλογεράκης Γ. 13 (1), Δασκαλάκης Μ. 4, Δαγαράκης, Μαθιουδάκης 15, Καλησπεράκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης ): Λιάκος 2, Διαμαντής 2, Παλτατσίδης 4 (1), Χλιαουτάκης, Παπατριανταφύλου 5, Ζερβουδάκης 14, Τσιγκουλης 17 (3), Νικολιδάκης 7 (1), Καβρουλάκης 2.


ΙΑΤΡΟΙ – ΡΑΨΩΔΙΑ 52-43

Δεκάλεπτα:13-12, 24-22, 32-29, 52-43.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 9, Σιβαρόπουλος, Ζαχαράκης, Βλαχοπάνος 5, Τζανάκης, Αργυρίου 4, Παρασκάκης 6, Ανδρονικίδης 2, Σαμωνάκης 2, Μπούτσιας 18 (1), Γιακουμάκης 6.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτης): Χόμπης Γ. 3, Σταματάκης 7 (1), Ξενάκης 9, Νιωτάκης 3, Βεργίτσης 6 (2), Καρίμποφ 6 (1), Παλαφούτης 9 (2).


ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – PLATANOS TOURS 41-39

Δεκάλεπτα: 08-09, 16-21, 26-28, 41-39.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης, Δουζίνας 3, Λίτινας 1, Αντωνόπουλος 2, Πολοπετράκης 2, Αντωνογιάννης, Δούβρος 8, Καραογλάνης 8 (1), Σταυρουλάκης Π. 4, Σταυρουλάκης Ν. 8 (2), Γαλερός 2, Καλιτσουνάκης 3.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 14 (2), Δαμανάκης, Αγγελάκης 4, Κανταρτζής,  Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Ζουμπεράκης Ν., Βουγιουκαλάκης Ε., Παπαγρηγορίου 7 (1), Περδίκης 5, Μαλλιαρός 4, Κλειδαράς 3

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 40-76
Δεκάλεπτα: 09-20, 15-37, 27-57, 40-76.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Θεοδωρόπουλος Σ.): Παπαδοπούλου 11 (1), Γιαπιτσογλου 5, Πασχαλίδη, Μαστροκώστα 4, Κορογωνα, Χατζηβασίλης 6, Βουρδουμπά 4, Βλάσης 10.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης):  Λαδάκης 16 (4), Καλοειδάς, Παπαδογιάννης Β. 2, Τζανιδάκης 18, Καπετανάκης 8 (2), Συμεωνίδης 10, Μονογυιός 17 (2), Δροσουλάκης, Φουντιδάκης, Σκούφογλου 5.


KLADOS TOURS     – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 63-44

Δεκάλεπτα: 17-10, 24-22, 38-37, 63-44.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης, Σελλούντος, Κλάδος 7, Κανελλάκης 9, Νταουντάκης 20 (1), Γιοβάνοβιτς 4, Καθαράκης 21 (2), Γερουκάκης 2.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πανόπουλος): Πετράκης, Ξηρας 17, Πανόπουλος 6, Σταυρουλάκης 7, Ρεχερ 2, Βροντάκης 3, Φουσταγιεράκης 7 (1), Τσιομπίκας 2.


ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 42-33

Δεκάλεπτα: 09-10, 16-16, 22-29, 42-33.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαμβουράκης 4, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης, Καραδάκης Ν. 12 (1), Αντωνάκης, Πολιτάκης 12, Περάκης, Κανακάκης, Λιανδρής 6, Κυριακάκης 5.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μπαγιαρτάκης, Ηλιάκης): Περαντωνάκης 10, Σωμαθιανός, Ζίανας, Κονταξάκης 3, Νικολουδάκης 7, Ηλιάκης, Παναγιωτόπουλος 5, Πιοτογιαννάκης 6,  Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 2, Προκοπάκης.

Α2 κατηγορία – Β’ όμιλος
MACRON STOREBUENO HOTEL 63-50
Δεκάλεπτα:16-11, 26-23, 45-34, 63-50.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 7, Κόνιας 4, Τσαφαράκης 3, Παπαδάκης Α. 4, Κάβουρας 8, Καρατζέτζος Κ. 12, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 25 (1).
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Ηλιάκης, Βαζιουράκης 9, Σταγκουράκης, Σερλής 6, Σταυρουλιδάκης 10, Ανδρεδάκης 7 (1), Σταθοπούλου, Χατζάκης 4, Κόλκας,  Μυλωνάς 2, Κοπανάκης 12 (1).

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM