Με περισσότερες από 120 συμμέτοχες έγινε το «3ο Σιρκουί Ρεθύμνου»

Περίπου 120 ποδηλάτες – ποδηλάτριες από σωματεία από όλη την Κρήτη, συμμετείχαν στο «3ο Σιρκουί Ρεθύμνου» που έγινε την Κυριακή στους δρόμους της πόλης μας, με διοργανωτή τον Ποδηλατικό Αθλητικό Σύλλογο «Άτλας».  Όλοι οι μετέχοντες έδωσαν «μάχες» για την καλύτερη δυνατή θέση στην τελική κατάταξη, προσφέροντας έτσι όμορφο θέαμα και έντονο συναγωνισμό στους θεατές. Χορηγός της διοργάνωσης ήταν το κατάστημα Ποδηλάτων «ΣΑΜΙΩΤΗΣ».

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες

Μίνι Μικρά Κορίτσια
1η Μαρνιεράκη Θεοφανία
2η Ταταράκη Άρτεμις (Άτλας)

Μίνι Μικρά Αγόρια
1ος Μυτιλιναίος Γιάννης (Άτλας)
2ος Ντινόπουλος Μανώλης (Άτλας)
3ος Μουζουράκης Αντώνης
4ος Ρυακιωτάκης Γιάννης (Άτλας)
5ος Στιβακτάκης Δημήτρης
6ος Μαργαριτάκης Γιάννης

Μίνι Μεγάλα Κορίτσια
1η Φραγκιουδάκη Βασιλική
2η Δασκαλάκη Μυρώπη
3η Μαυράκη Ουρανία
4η Τζουλάκη Αθηνά (Άτλας)
5η Ααναστασάκη Καλλιόπη
6η Γιάνναρη Μαρία

Μίνι Μεγάλα Αγόρια
1ος Ψαράκης Χριστόφορος
2ος Χιώτης Γιάννης (Άτλας)
3ος Τσιάρας Κώστας
4ος Ψαρουδάκης Απόλλωνας
5ος Παναγάρης Παναγιώτης
6ος Παπαδάκης Γιώργος (Άτλας)

Παγκορασίδες
1η Ψαράκη Μελίνα
2η Μαρνιεράκη Άννα
3η Ηλιάκη Ευαγγελία (Άτλας)
4η Χατζημανώλης Ιωάννα

Παμπαίδες
1ος Πατεράκης Ηλίας
2ος Δαβαρίας Γιάννης (Άτλας)
3ος Περιστερίδης Δημήτρης
4ος Δρυγιαννάκης Στέλιος (Άτλας)
5ος Σπανουδάκης Γιάννης (Άτλας)
6ος Φραγκεδάκης Χαράλαμπος

Κορασίδες
1η Φραγιουδάκη Ουρανία
2η Λιοδάκη Σοφία
3η Κουρμούλη Ειρήνη
4η Σταυρακάκη Εμμανουέλα
5η Σταυγιαννουδάκη Χρυσή
6η Κουτσαυτάκη Ευαγγελία

Παίδες
1ος Ορφανουδάκης Μανώλης
2ος Μπιτσάκης Νίκος
3ος Μαυριγιαννάκης Βασίλης
4ος Χρονάκης Γιώργος
5ος Τσικιντίκος Γιώργος (Άτλας)
6ος Χιώτης Παναγιώτης (Άτλας)

Εφήβων
1ος Χρονάκης Χρήστος
2ος Λαβδάκης Παναγιώτης
3ος Τσικιντίκος Κώστας (Άτλας)
4ος Κουντάκης Αλέξης
5ος Μαρονικολάκης Βασίλης
6ος Λιονάκης Μανώλης

Ανδρών
1ος Παπαδερός Αλέξανδρος
2ος Ηλιάδης Γιάννης
3ος Παπαδημητράκης Σταύρος
4ος Μαραβελάκης Γιάννης
5ος Ψαράκης Χρίστόφορος
6ος Μανινάκης Κώστας (Άτλας)

Master A’
1ος Κουτρουμπάς Βαγγέλης
2ος Βαλέργας Αδαμ.
3ος Μαθιουδάκης Γιώργος
4ος Αναστασάκης Αναστάσιος
5ος Γενετζάκης Γιάννης

Master Β’
1ος Λιονάκης Γιάννης
2ος Σφακιανάκης Χάρης (Άτλας)
3ος Κατριτζιδάκης Νίκος (Άτλας)
4ος Φραγκιουδάκης Γιώργος
5ος Κικκινάκης Αντώνης
6ος Τσγρής Γιάννης (Άτλας)

Master Γ’
1ος Ζαχαρίου Παναγιώτης
2ος Μπαλαδάκης Σταύρος
3ος Ανεσιάδης Χρήστος
4ος Παπαδάκης Γιώργος
5ος Πετακάκης Μιχάλης

Open Γυναικών
1η Σταγάκη Μάρω (Άτλας)
2η Τσιμπουκάκης Πόπη (Άτλας)

Open Ανδρών
1ος Δρακάκης Γιάννης
2ος Αναστασάκης Γιώργος
3ος Προμπονάς Σταύρος
4ος Τούντας Νίκος
5ος Παπιδάκης Γιάννης
6ος Μαρκάκης Μανώλης

 

 

Βαλάντης Χόμπης

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM