Με στόχο την 4άδα οι Κορασίδες του ΝΟΡ

Ακόμη μία ευκαιρία για διάκριση έχει ο Ναυτικός Όμιλος Ρεθύμνου και το τμήμα πόλο των Κορασίδων, το οποίο συμμετέχει στην τελική φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος.
Σήμερα έως και το Σάββατο θα προσπαθήσει να καταλάβει μία εκ των δύο πρώτων θέσεων του Α’ ομίλου Αττικής, για να προκριθεί στην τελική 4άδα. Στον όμιλο του θα αναμετρηθεί με τον Νηρέα Χαλανδρίου, τη Βουλιαγμένη, το Περιστέρι και τον Πανσερραϊκό.
Η αποστολή που συνοδεύει ο προπονητής Κωστής Φιτσανάκης αποτελείται από τις: Κορίνα Συριανόγλου, Αντιγόνη Καραγιαννάκη, Δένα Μαλλιαρού, Μαρία Καραγιάννη, Χριστίνα Παναγιωτάκη, Άννα Λιμπιτάκη, Ιωάννα Μαρκαντώνη, Μαρία Νύκταρη, Ηρώ Φραγγελάκη, Νίκη Τσούγγρη, Μαλαματένια Παπαδάκη, Βιβή Παντελιδάκη, Δήμητρα Λαμπαθάκη και Κάτια Κυριακάκη.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Πέμπτη 21 Ιουνίου
1η Αγωνιστική
(Α’ Όμιλος Αττικής)
20.30 ΝΟ Ρεθύμνου – Νηρέας Χαλανδρίου (Κολ. Χαλανδρίου)
20.30 ΝΟ Βουλιαγμένη – Περιστέρι (Κολ. Βουλιαγμένης)
(Β’ Όμιλος Αττικής)
20.30 ΝΕ Πατρών – Ολυμπιακός (Κολ. Νέας Σμύρνης)
21.30 Πανιώνιος – ΟΥΚ Βόλου (Κολ. Νέας Σμύρνης)
Παρασκευή 22 Ιουνίου
2η Αγωνιστική
(Α’ Όμιλος Αττικής)
12.00 Πανσερραϊκός – ΝΟ Βουλιαγμένης (Κολ. Βουλιαγμένης)
13.00 Περιστέρι – ΝΟ Ρεθύμνου (Κολ. Περιστερίου)
(Β’ Όμιλος Αττικής)
10.00 ΟΥΚ Βόλου – ΝΕ Πατρών (Κολ. Ν. Σμύρνης)
11.00 ΠΑΟΚ – Πανιώνιος (Κολ. Ν. Σμύρνης)
3η Αγωνιστική
(Α’ Όμιλος Αττικής)
20.30 Νηρέας Χαλανδρίου – Περιστέρι (Κολ. Χαλανδρίου)
21.30 ΝΟ Ρεθύμνου – Πανσερραϊκός (Κολ. Νέας Σμύρνης)
(Β’ Όμιλος Αττικής)
17.30 Ολυμπιακός – ΟΥΚ Βόλου (Κολ. Ν. Σμύρνης)
18.30 ΝΕ Πατρών – ΠΑΟΚ (Κολ. Ν. Σμύρνης)
Σάββατο 23 Ιουνίου
4η Αγωνιστική
(Α’ Όμιλος Αττικής)
10.30 Βουλιαγμένη – ΝΟ Ρεθύμνου (Κολ. Βουλιαγμένης)
14.00 Πανσερραϊκός – Νηρέας Χαλανδρίου (Κολ. Χαλανδρίου)
(Β’ Όμιλος Αττικής)
10.00 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (Κολ. Ν. Σμύρνης)
11.00 Πανιώνιος – ΝΕ Πατρών (Κολ. Ν. Σμύρνης)
5η Αγωνιστική
(Α’ Όμιλος Αττικής)
19.00 Περιστέρι – Πανσερραϊκός (Κολ. Νέας Σμύρνης)
20.00 ΝΟ Βουλιαγμένης – Νηρέας Χαλανδρίου (Κολ. Βουλιαγμένης)
(Β’ Όμιλος Αττικής)
17.00 ΟΥΚ Βόλου – ΠΑΟΚ (Κολ. Ν. Σμύρνης)
18.00 Ολυμπιακός – Πανιώνιος (Κολ. Ν. Σμύρνης)

Κυριακή 24 Ιουνίου
(Κολ. Γλυφάδας)
Ημιτελικά
09.00 1η Ομάδα Α’ Ομίλου – 2η Ομάδα Β’ Ομίλου
10.00 1η Ομάδα Β’ Ομίλου – 2η Ομάδα Α’ Ομίλου
Αγώνες Κατάταξης
11.00 3η Ομάδα Α’ Ομίλου – 3η Ομάδα Β’ Ομίλου (Θέσεις 5-6)
12.00 4η Ομάδα Α’ Ομίλου – 4η Ομάδα Β’ Ομίλου (Θέσεις 7-8)
Τελικά
17.00 Μικρός Τελικός
18.00 Μεγάλος Τελικός

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM