Ο απολογισμός των Ρεθυμνιώτικων ομάδων στην ΕΣΠΕΚ

“Μοιρασιά” στα αποτελέσματα των Ρεθυμνιώτικων ομάδων που συμμετέχουν στην ΕΣΠΕΚ, μετρώντας 5 νίκες και ισάριθμες ήττες το περασμένο Σαββατοκύριακο.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των Ρεθυμνιωτών:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ν. ΟΠΕΡ – Άθλεση 0-3
ΤΑ ΣΕΤ
: 17-25, 20-25, 11-25.
Ν. ΟΠΕΡ (Στέλιος Πετράκης): Τσιμπάκου, Σαριδάκη, Πατσουράκη, Μενιουδάκη, Μενδρινού, Μιχαϊλίδου, Ανυφαντάκη, Καργάκι, Ντουμανά, Εφεντάκη, Πίσσα, Δαβαρία, Περκέτσι, Θυμιατζή.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (14η)
Ν. ΟΠΕΡ – Άθλεση 0-3
Χερρονάσιος – Γιούχτς 0-3 α.α.
Ακρωτήρι – ΓΕΗ 2-3
Πήγασος – Σούδα 3-0
ΣΦΠ Χανίων – Παγχανιακός 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 14 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. Άθλεση 33 11        11-0     33-2
  2. Γιούχτας 29 12        10-2     31-10
  3. ΓΕΗ 28 12        10-2     32-13
  4. 4. Ακρωτήρι 24 12        8-4       27-14
  5. ΟΚΑ Αρκάδι 20 10        6-4       23-14
  6. ΣΦΠ Χανίων 19 12        6-6       22-21
  7. 7. Πήγασος 18 11        6-5       22-19
  8. Ν. ΟΠΕΡ 11 12        4-8       13-26
  9. 9. Παγχανιακός 7 12        2-10     11-30
  10. Σούδα 0 12        1-10     3-33
  11. Χερρονάσιος -3 12        0-3       0-36

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΠΕΡ – ΓΕΗ 0-3
ΤΑ ΣΕΤ: 21-25, 19-25, 13-25.
ΟΠΕΡ (Κώστας Σπιταδάκης): Σέρτζιο, Γαλανάκης, Κότζα, Φουντουλάκης, Ψυχουντάκης, Μαρκαντώνης, Πετρακάκης Α., Πετρακάκης Ν., Μπούκου –λ, Ποθητός.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)
ΟΠΕΡ – ΓΕΗ 0-3
Λατώ – ΣΦΠ Χανίων 0-3
Ηρόδοτος – ΓΕΙ 3-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 9 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. ΣΦΠ Χανίων 23 8          8-0       24-2
  2. ΓΕΗ 22 9          7-2       23-6
  3. Ηρόδοτος 12 8          4-4       14-14
  4. ΟΠΕΡ 8 7          3-3       9-15
  5. ΓΕΙ 4 8          1-7       6-22
  6. Λατώ 3 8          1-7       4-21

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΓΕΗ2 – ΟΚΑ Αρκάδι 1-3
ΤΑ ΣΕΤ
: 25-14, 16-25, 25-18, 25-20.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Παύλος Χαραλαμπίδης): Σαββάκης, Μυγιάκης, Γ. Καλλέργης, Π. Καλλέργης, Γρηγοράκης, Βανταράκης, Βατσολάκης, Βουμβουλάκης, Σπιταδάκης, Ανδρεδάκης, Ζαφειριάδης.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)
ΓΕΗ1 – ΟΦΗ (αναβλήθηκε)
ΓΕΗ2 – ΟΚΑ Αρκάδι 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. 1. ΟΠΕΡ 10 6          4-2       13-11
  2. ΓΕΗ1 9 3          3-0       9-0
  3. ΣΦΠ Χανίων 9 4          3-1       10-4
  4. ΟΚΑ Αρκάδι 8 4          3-1       9-6
  5. ΟΦΗ 3 4          1-3       4-9
  6. ΓΕΗ2 0 5          0-5       2-15

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΚΑ Αρκάδι2 – Κύδων1 0-3
ΤΑ ΣΕΤ: 25-11, 25-20, 25-13.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ2 (Δόξα Δακανάλη): Τσικιντίκου, Παλιεράκη, Νουχάκη, Γκέρμπη, Αγγελιδάκη, Μανδακάκη –λ, Κουιμτζόγλου, Μουστάκα, Βουρβαχάκη. 

ΣΦΠ Χανίων – Ν. ΟΠΕΡ 0-3
ΤΑ ΣΕΤ
: 16-25, 17-25, 14-25.
Ν. ΟΠΕΡ (Στέλιος Πετράκης): Μπαμπένκο, Δαβαρία, Πίσσα, Εφεντάκη, Περκέτσι, Νουμανά, Καργάκι, Ανυφαντάκη, Τσιμπάκου, Σαριδάκη, Θυμιατζή. 

Παγχανιακός2 – ΟΚΑ Αρκάδι2 3-1
ΤΑ ΣΕΤ: 25-23, 17-25, 25-10, 25-16.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ2 (Δόξα Δακανάλη): Τσικιντίκου, Παλιεράκη, Νουχάκη, Γκέρμπη, Αγγελιδάκη, Μανδακάκη –λ, Κουιμτζόγλου, Μουστάκα, Βουρβαχάκη.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (11η)
ΣΦΠ Χανίων – Ν. ΟΠΕΡ 0-3
Παγχανιακός2 – ΟΚΑ Αρκάδι2 3-1
Σούδα2 – Ακρωτήρι1 0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 11 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. Ακρωτήρι1 22 9          7-2       23-8
  2. Ν. ΟΠΕΡ 21 8          7-1       22-4
  3. ΣΦΠ Χανίων 20 10        7-3       22-12
  4. Κύδων1 15 9          5-4       17-12
  5. Σούδα2 9 9          3-6       10-19
  6. Παγχανιακός2 9 10        3-7       9-24
  7. ΟΚΑ Αρκάδι2 -3 9          0-8       1-27

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΚΑ Αρκάδι1 – Κύδων2 3-0
ΤΑ ΣΕΤ: 25-16, 25-15, 25-17.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ1 (Μανόλης Αντωνάκης): Μοτζάκη, Αγγουριδάκη, Παπαδάκη Αν., Παπαδάκη Αθ., Σταυρουλάκη, Μπενάκη, Μαλλιωτάκη, Αντουράκη, Ζουμπουλάκη, Σκούφη, Λίτινα.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)
ΟΚΑ Αρκάδι1 – Κύδων2 3-0
Παγχανιακός1 – Ακρωτήρι2 α.α.
Αετός – Σούδα1 0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. ΟΚΑ Αρκάδι1 21 7          7-0       21-2
  2. Παγχανιακός 18 7          6-1       19-3
  3. Σούδα1 12 7          4-3       13-10
  4. Ακρωτήρι2 6 7          3-4       10-12
  5. Κύδων2 3 7          1-6       3-18
  6. Αετός 0 7          0-7       0-21

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ν. ΟΠΕΡ2 – Ακρωτήρι2 2-3
ΤΑ ΣΕΤ: 29-27, 21-25, 09-25, 25-21, 13-15.
Ν. ΟΠΕΡ2 (Ήρα Φεντότοβα): Βενιανάκη, Φραγκιαδάκη, Τσαντικίδου, Μπεκαράι, Λιονή, Παπαδοπετράκη, Κλάδου Μ., Κλάδου Κ., Κιούτα, Σταμνά, Φοβάκη, Βεργάκη.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (8η)
Άνεμος2 – ΣΦΠ Χανίων 0-3
Αετός1 – Σούδα1 1-3
Ν. ΟΠΕΡ2 – Ακρωτήρι2 2-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. ΣΦΠ Χανίων 21 7          7-0       21-0
  2. Κύδων1 15 6          5-1       15-3
  3. Σούδα1 15 7          5-2       15-8
  4. Ακρωτήρι2 6 7          2-5       8-17
  5. Ν. ΟΠΕΡ2 6 7          2-5       8-17
  6. Αετός1 3 7          2-5       8-15
  7. Άνεμος2 3 7          1-6       5-17

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Κύδων2 – Ν. ΟΠΕΡ1 0-3
ΤΑ ΣΕΤ: 20-25, 20-25, 15-25.
Ν. ΟΠΕΡ1 (Μανόλης Αντωνάκης): Πατσουράκη, Κουταλά, Τσιμπάκου, Σαριδάκη, Ορφανάκη Μ. Ορφανάκη Ε., Ψαρουδάκη, Μαρκουλάκη.

Σούδα2 – ΟΚΑ Αρκάδι 1-3
ΤΑ ΣΕΤ: 16-25, 25-21, 18-25, 19-25.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Στέλιος Αστρινάκης): Μυγιάκη, Ξεκαλάκη, Κουμαντάρου, Παπαλεξάκη, Μπενάκη, Σουφαλιδάκη, Παπαδάκη, Μαρκατσάκη, Φουρφουλάκη, Αγγελάκη, Πικιώνη, Μαμαλάκη, Χατζιδάκη.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (8η)
Σούδα2 – ΟΚΑ Αρκάδι 1-3
Άνεμος1 – Παγχανιακός1 0-3
Κύδων2 – Ν. ΟΠΕΡ1 0-3
Αετός2 – Ακρωτήρι1 0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 8 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. Ακρωτήρι1 22 8          7-1       23-3
  2. Ν. ΟΠΕΡ1 20 7          7-0       21-3
  3. ΟΚΑ Αρκάδι 15 8          5-3       17-12
  4. Παγχανιακός1 14 7          5-2       16-8
  5. Αετός2 9 7          3-4       9-13
  6. Σούδα2 5 7          2-5       7-18
  7. Κύδων2 5 8          1-7       8-21
  8. Άνεμος1 0 8          0-8       0-24

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM