Πρώτο και αήττητο το Photo Έκφραση

Την επανάληψη του περσινού τελικού περιελάμβανε η 5η αγωνιστική της Α1 κατηγορίας στο 23ο Εργασιακό πρωτάθλημα Ρεθύμνου, με το Photo Έκφραση αυτή τη φορά να βγαίνει νικητής κόντρα στον ΑΟ Σπηλίου BC.
Πρόκειται για ακόμη ένα ντέρμπι το οποίο περνάει στα χέρια της ομάδας του Νίκου Κιουρτσιδάκη, με αποτέλεσμα να βρίσκεται μόνη πρώτη στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα ως αήττητη. Παράλληλα, διεξήχθη και η 4η αγωνιστική στον Α’ όμιλο της Α2 με το Cretan Inox να είναι η μοναδική ομάδα που έχει κάνει το 4χ4.

ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5η)
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – XPRESS COPY 43-66
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα: 05-15, 19-24, 29-50, 43-66.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Ρούλιος Α. 9, Οικονομάκης 3(1), Αποστολάκης 6, Ρούλιος Κ. 2, Ξενάκης, Θωμαδάκης 6, Κουνάκης 3(1), Μαρνελάκης 11(1), Ζουμπουλάκης Ν. 3(1).
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης, Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 2, Καλογεράκης 5(1), Ορφανουδάκης 17(1), Ζουμπεράκης Κ. 15, Ζήσιμος 11(3), Σπιτάς 6, Γκάτσιας 10(2), Γιαννούλης.

HAAGEN DAZS BC – MUEBLO PLUS 81-31
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 18-07, 38-21, 64-28, 81-31.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης) : Θερμιώτης 10, Κούμουλος 30(5), Πλεμμένος 13(2), Χατζηδάκης, Καλαϊτζάκης 3, Βασιλείου 2,  Λαγουδάκης 10(2),  Μπονατάκης, Γκοκίτσας 3, Κουγιουμουτζής 8(2), Πηγουνάκης 2.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Καλλιδωνάκης 5(1), Κάντι, Βασιλάκης Ι. 2, Τσιλεδάκης Λ. 6, Χατζηδάκης Ν. 5(1), Κλάδος 5(1), Ρακιντζής, Βρακίδης, Φίλας 7(1), Παπαδάκης 1.

(Α1) PLATANOS TOURS – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 53-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα: 08-17, 24-27, 35-41, 53-55.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Γεωργίου 4, Κλειδαράς 3(1), Αγγελάκης 9, Καρπουζάκης 25(5), Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Βελονάκης 5.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 6(2), Μίχας 10(1), Μαθιουδάκης, Πετρακάκης 3(1), Παπαδάκης 21(2), Παναγιωτάκης 8, Σαβοργιαννάκης Β. 4, Σερσέμης 3.

ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 52-65
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 15-20, 25-37, 42-43, 52-65.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ζούκης, Λίτινας, Μίγκλης, Καρακεσίσογλου 13, Ψαρουδάκης , Ηλιόπουλος 2, Παπαγρηγορίου 10(1), Θεοδωρόπουλος, Αναγνωστόπουλος 3, Κόης 7, Στάμος 17(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 5, Κατσαντώνης 12, Αραμπατζόγλου,  Περαντωνάκης, Λυκάκης 11(1), Ανεζάκης 7, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου, Τσιμπισκάκης 18(2), Δρουδάκης 12.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 62-81
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 18-16, 32-41, 47-56, 32-81.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Αντουράκης ): Φωτάκης 4, Πελιβανίδης 13, Μανέττας 18(1), Τρανταλίδης, 9(1),  Τζενεβράκης 5(1), Λαμπαρδάκης 9(1), Μιχαλάκης 2, Χαιρέτης 2, Σεγρεδάκης 9(1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος 6, Μαλλιαρός, Πατέντας 6,   Θανάσης 8, Κυδωνάκης 14(1), Μουλίτσας 5(1), Τσιχλής 10(1), Μαμαλάκης Ν. 10,  Μαμαλάκης Σ. 2, Φουντουκίδης 11, Κανλής 7.

PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 66-61
Διαιτητές: Κώτσου Λία, Καμπίτσης Μιχάλης.
Δεκάλεπτα: 20-09, 31-31, 40-47, 66-61.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 9(2), Κιουρτσιδάκης, Πατέρας 2, Μαραυγάκης 21(3), Νικολακάκης, Νύχταρης 2, Χατζηκωνσταντίνου11, Νταλιάνης, Βασιλάκης 19(1), Σταυρουλάκης 2, Κωνσταντινίδης.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 16(3),  Καίσαρης 16, Κανακάκης 4, Παπαδάκης, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9(1), Παπαδογιαννάκης Π. , Θεοδωσουλάκης , Οικονομίδης 6 , Χρυσουλάκης 10.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α1 – 5η)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΠΟΝΤΟΙ

  1. 1. Photo Έκφραση 10 5          5-0       401-306
  2. Κούμοι 9 5          4-1       362-257
  3. 3. Haagen Dazs 9 5          4-1       362-267
  4. 4. ΑΟ Σπηλίου 9 5          4-1       365-308
  5. Πανεπιστήμιο 8 5          3-2       322-328
  6. Mueblo Plus 8 5          3-2       225-275
  7. 7. Xpress Copy 7 5          2-3       305-315
  8. 8. Εκπαιδευτικοί 7 5          2-3       284-329
  9. Ελ. Επαγγελματίες 7 5          2-3       251-300
  10. 10. Platanos Tours 6 5          1-4       281-299
  11. 11. Φοιτητές 5 5          0-5       274-344
  12. ΑΦΟΙ Ζουμπουλάκη 5 5          0-5       212-316

ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ Α’ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4η)
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΡΑΨΩΔΙΑ 53-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 05-08, 20-15, 38-32, 53-46.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 20(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 9, Καλαϊτζάκης Α. 5, Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 5, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Ψωράκης 12.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Πατεράκη) : Χόμπης Γ. 5, Πολυμίλης, Τσικινάς 9, Πατεράκη 5(1), Ξενάκης 13, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Χόμπης Β. 5, Βερικάκης 7(1).

CRETAN INOX – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 61-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 17-07, 33-21, 48-26, 61-39.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 7, Καρυπίδης 6, Βελονάκης, Θεοδωρόπουλος, Γκόγκος 6(1), Λεωνιδάκης 6, Κυλάφης 10, Κατσαβίδης 14(2), Μαραρδονας 12.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 8(2), Λελεδάκης 5, Νεονάκης 2, Τσόγκας 2, Βασιλάκης, Παναγιουλάκης 6(2), Καλυβιανάκης 4, Μεξης 9, Πωλιουδάκης, Μαραγκουδάκης 1, Διβανής 2.

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – DOMEK καν. 41-41, παρ. 43-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης.
Δεκάλεπτα: 10-09, 18-18, 24-31, καν. 41-41, παρ. 43-47.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος 2, Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης, Μισιργής 19(5), Παπατριανταφύλλου 4,  Δαμιανός, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Παλτατσίδης 4, Μανολιουδάκης, Διαμαντής 10.
DOMEK (Αποστολάκης) : Παλλιεράκης 7(1), Αποστολάκης 5(1), Καλλιγας 11, Βουρτζούμης, Ντρέκος 10, Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 10(1), Λαγουδάκης.

ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 46-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης.
Δεκάλεπτα: 06-19, 15-30, 28-44, 38-54.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Βότζης 18(3), Μάνεσης 9(3), Φραγκιαδάκης, Γρηγοράκης, Καλλέργης 2, Μπουλούμπασης 5(1),  Παραδεισανός, Βαμβακάς 5(1), Γαβράς 3(1), Μαρίνος 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Γούδας 8, Παπαδόπουλος 4, Ζαχαράκης 2, Αργυρίου 12, Τζανάκης 4, Παρασχάκης 6, Βλαχοπάνος 2, Σαμωνάκης 7, Μουχασίδης, Γιακουμάκης 9.

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – THINK VILLA 37-50
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα: 08-06, 17-17, 25-36, 37-50.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Βασιλείου) : Ξενίδης 5, Τερζιόγλου 15(2), Λαμπρινός , Κεραμιανός 7, Δασκαλάκης Μ. 10.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Καμαρείτης 3(1), Αντωνίου 5(1), Πολιουδάκης 7(1), Καζίλας 9, Πηγουνάκης Φ. 10(2), Περιστεράκης 5, Αστρινάκης 2, Στεργίακης 9(1).

ΡΕΠΟ: ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α2 / Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΠΟΝΤΟΙ

  1. Cretan Inox 8 4 4-0       231-156
  2. Δικηγόροι 7 4          3-1       202-177
  3. Οιωνός/Barcode 6 3          3-0       163-105
  4. Πρωτοβάθμια 6 4          2-2       192-191
  5. Think Villa 5 3          2-1       137-123
  6. ΤΕΕ Ρεθύμνου 5 3          2-1       128-131
  7. Ιατροί 5 3          2-1       128-135
  8. Νέοι Επιχειρηματίες 5 4          1-3       200-234
  9. DOMEK 5 4          1-3       145-191
  10. Βρακοφόροι 4 4          0-4       180-219
  11. Ραψωδία 4 4          0-4       162-206

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM