23ο Εργασιακό: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε Α1 και Α2 κατηγορία (Β’ Όμιλος)

Σε πλήρη εξέλιξη βρίσκεται το 23ο Εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ, με τη διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής σε Α1 και Α2 κατηγορία (Α’ Όμιλος). Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα φ.α. και τις βαθμολογίες των πρωταθλημάτων.

ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η)
Mueblo Plus – ΑΦΟΙ Ζουμουλάκη 51-35
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 19-08, 39-19, 38-28, 51-35.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Κοντουδάκης 7, Θυμάκης, Βασιλάκης, Τσιλιεδάκης Λ. 4, Χατζηδάκης 11(2), Κλάδος 8(2), Ρακιντζής 2, Καλιδωνάκης 7, Φίλας 8, Βρακίδης, Παπαδάκης 4.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ρούλιος Α. 9, Αντουράκης 4 Οικονομάκης 2, Αποστολάκης 11, Ρούλιος Κ. 2, Ζουμπουλάκης 4, Λαδάκης Ν. , Χατζησπύρος 3(1).

Εκπαιδευτικοί/Ιδ. Υπάλληλοι – Haagen Dazs 40-78
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα: 15-26, 18-40, 29-65, 40-78.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 8(2) , Ξανθόπουλος 2 , Παπαδάκης 11(1), Παναγωτάκης 6 , Σαβοργιαννάκης Β. 11(1) , Σερσέμης 2.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Θερμιώτης 11(1), Κούμουλος 25(5), Πλεμμένος 4, Χατζηδάκης 5(1), Καλαϊτζάκης 9(3), Βασιλείου 3(1), Λαγουδάκης 12(2), Μπονατάκης, Γκοκίτσας 9(2).

Κούμοι/Μαρμαροτεχνική – Ελ. Επαγγελματίες 76-34
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 19-1, 35-14, 61-26, 76-34.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πατέντας) : Πολυδορόπουλος 7(1), Μαλλιαρός 6, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 4, Κυδωνάκης 18(2), Τσιχλής 14(4), Μαμαλάκης Ν. 4, Φουντουκίδης 16(2), Πατέντας, Μουλίτσας 5(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Κατσαντώνης 5, Συριανόγλου 3(1), Μαραβελάκης, Θεοδοσόπουλος Σ. 1, Περαντωνάκης 3, Θεοδοσόπουλος Μ. 8(1), Τσιμπισκάκης 10, Μοσχάκης. 

Xpress Copy – Πανεπιστήμιο 67-78
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 17-19, 35-40, 54-58, 67-78.
XPRESS COPY (Χατζηδάκης) :  Κεγιαδάκης 10, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 16, Γκάτσιας 16(2), Σπιτάς 5, Ζουμπεράκης 17, Γιαννούλης 3(1), Πιοτογιαννάκης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης) : Φωτάκης 10, Πελιβανίδης 14, Μανέτας 6, Τρανταλίδης 3(1), Αντουράκης 4, Λαμπαρδάκης 21(1), Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 16(2).

Photo Έκφραση – Φοιτητές 89-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 24-12, 50-22, 66-39, 89-66.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Κιουρτσιδάκης 2, Μαραυγάκης 28 (6), Χατζηκωνσταντίνου 19 (1), Νικολακάκης, Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 30 (6).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ψαρουδάκης 1, Μυλωνάς, Ζούκης 6, Μίγκλης 10, Ηλιόπουλος 4,Καρακεσίσογλου 4, Αναγνωστόπουλος 7, Παπαγρηγορίου 14 (3), Θεοδωρόπουλος 2, Κόης 8, Στάμος 10.

PLATANOS TOURS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 59-72
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 12-23, 31-40, 44-56, 59-72.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.): Κλειδαράς 11 (3), Καρπουζάκης 15 (2), Δαμανάκης 16 (3), Αγγελάκης 7 (1), Κανταρτζής 2, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Βουγιουκαλάκης Ε., Βελονάκης 6.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5, Κλήμος 7, Κανακάκης 2, Μπούτσιας 16, Παπαδογιαννάκης Γ. 16 (2), Καίσαρης 13 (2), Παπαδάκης 5, Καλογεράκης 4, Παπαδογιαννάκης Π. 3 (1), Οικονομίδης 11 (2).

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α1 – 2η)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΠΟΝΤΟΙ

  1. Κούμοι 4 2          2-0       144-66
  2. Photo Έκφραση 4 2          2-0       182-123
  3. Haagen Dazs 4 2          2-0       136-94
  4. ΑΟ Σπηλίου 4 2          2-0       148-112
  5. Πανεπιστήμιο 4 2          2-0       138-111
  6. Mueblo Plus 3 2          1-1       83-103
  7. Εκπαιδευτικοί 3 2          1-1       94-126
  8. Xpress Copy 2 2          0-2       121-136
  9. Φοιτητές 2 2          0-2       114-143
  10. Platanos Tours 2 2          0-2       103-132
  11. ΑΦΟΙ Ζουμπουλάκη 2 2          0-2       88-127
  12. Ελ. Επαγγελαμτίες 2 2          0-2       91-16ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ Β’ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η)
    Επιχειρηματίες/Ιδ. Υπάλληλοι – Φοιτήτριες 59-42

Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 17-09, 37-15, 53-24, 59-42.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Σπανός 3, Λαδάκης 7(1), Παλαφούτης, Τζανιδάκης 23, Διλιππάκης 8(1), Καλοειδάς 6, Βαρδάκης 4, Φουντιδάκης, Κοπανάκης 8.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Πολοπετράκη 6, Παπαδοπούλου 9(3), Πασχαλίδη, Ρόμπου, Μαστροκώστα 2, Κρεμασμενάκης 2, Βουρδούμπα 2, Ξανθέα Θ. 2,  Καζά 19(2), Ξανθέα Ι.

Bueno Hotel – Klados Tours 52-73
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα: 10-20, 31-41, 42-57, 52-73.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης) : Αδρονικίδης 6, Σταγκουράκης 4, Σταυρουλιδάκης 2, Κοπανάκης 9(1), Χατζάκης 4, Αδρεαδάκης 5(1), Σταθοπούλου 6(2),  Αρσενίδης 13.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 39(7), Γερακάκης 8, Κλάδος 6, Περάκης, Πετρίδης 2, Κανελάκης, Νταουντάκης 4, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 14.

Πολυμήχανο – L’ Etoile Du Sud 45-42
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ.
Δεκάλεπτα: 06-11, 19-22, 30-31, 45-42.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Πετράκης, Πανόπουλος 2, Μπέντζαμιν, Θεοφωράκης 2, Απανωμεριτάκης 5, Βροντάκης 18(1), Σταυρουλάκης Γ. 7(1), Ζουμπεράκης 2, Φουσταλιεράκης 9.
L’ ETOILE DU SUD (Βουτσαδάκης): Βουτσαδάκης 7, Παπαδάκης Ν. 4, Βαρούχας 10(2), Γαλλιός 2, Παυλιδάκης Γ.12, Γαλεράκης, Μαυράκης 7.

Macron Store – Πυροσβεστική 59-29
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ.
Δεκάλεπτα: 11-05, 25-13, 41-19, 56-29.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 7, Δοξαστάκης 2,  Μπενάκης 15(2), Σαρχωσης 2, Κόνιας 2, Αυγέρης 2, Δασκαλάκης 4,  Κάβουρας 5(1), Καρατζέτζος Κ. 11(1), Καρατζέτζος Γ. 6.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 4, Αντωνάκης 3, Καζάνης, Περάκης 10,  Ζάχος 2, Κυριακάκης 8, Γιαννούλης 2.

Λέσχη Τραπεζικών Υπαλλήλων – ΣΥΦΑΡ 37-47 
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 10-12, 16-26, 22-37, 37-47.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Χειμωνίδης 10, Σωμαθιανός, Ζιάνας 2, Πλευράκης 5, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης 5(1), Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης, Προκοπάκης 15.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Κούνουπας Β. 2, Ζερβουδάκης, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 4, Κριτσωτάκης 22(2), Ζερβουδάκης 19, Αδραμής. 

Ρεπό: Sailing Experience / Revans Café

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α2 / Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΠΟΝΤΟΙ

  1. Klados Tours 4 2          2-0       144-84
  2. Macron Store 4 2          2-0       104-64
  3. Τράπεζες 3 2          1-1       93-78
  4. ΣΥΦΑΡ 3 2          1-1       98-96
  5. Πολυμήχανο 3 2          1-1       80-87
  6. Bueno Hotel 3 2          1-1       111-124
  7. Sailing Experience 2 1          1-0       54-36
  8. Επιχειρηματίες 2 1          1-0       59-42
  9. L’etoile Du Sud 2 2          0-2       78-99
  10. Φοιτήτριες 2 2 0-2       73-115
  11. Πυροσβεστική 2 2          0-2       61-130

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕ Α1 ΚΑΙ Α2 (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
15:00 (Α2-A) Δικηγόροι – Όμιλος Βρακοφόρων Κρήτης
16:30 (Α2-A) Cretan Inox – Ιατροί
18:00 (Α1) Ελεύθ. Επαγγελματίες – Mueblo Plus
19:45 (Α1) ΑΦΟΙ Ζουμπουλάκη – Platanos Tours
Kυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017
10:45 (Α2-A) ΤΕΕ Ρεθύμνου – Ραψωδία
12:15 (Α2-A) Οιωνός / Barcode – DOMEK
14:00 (Α2-A) Πρωτοβάθμια – Νέοι Επιχειρηματίες
15:30 (Α1) Πανεπιστήμιο – Εκπαιδευτικοί/Ιδ. Υπαλλ.
17:15 (Α1) Φοιτητές – Κούμοι/Μαρμαροτεχνική
19:00 (A1) ΑΟ Σπηλίου B.C.– Xpress Copy
20:45 (A1) Haagen Dazs BC – PhotoΈκφραση
Ρεπό: (Α2-Α) Think Villa

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM