Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην ΕΚΑΣΚ (26-27/5)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ρέθυμνο BC2 – ΟΑ Χανίων2 30-32
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 11-07, 18-15 (ημιχρ.), 24-22, 30-32.
ΡΕΘΥΜΝΟ
BC2 (Τσαρουχάς – Νταλιάνης): Ξενίδης 2, Παπαμιχαλόπουλος, Μανουσάκης 2, Πάγκαλος 8, Μαύρος 6, Φωτεινάκης 1, Ασμαργιανάκης, Τσόλκας 5(1), Πασπαράκης 2, Γκίνος 4, Χατζηκάκου 2.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)
Ρέθυμνο BC2 – ΟΑ Χανίων2 30-32
ΑΟΚ Χανίων2 – Κύδων2 (αναβλήθηκε)
Ρεπό: Πλατανιάς

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        Ν-Η

  1. Πλατανιάς 11 5-1
  2. Κύδων2 10 5-0
  3. ΟΑ Χανίων2 10 3-4
  4. Ρέθυμνο BC2 9 2-5
  5. ΑΟΚ Χανίων2 5 0-5

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Ηρόδοτος – ΟΚΑ Αρκάδι 50-58
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ
: 16-19, 22-35 (ημιχρ.), 35-43, 50-58 τελικό.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Γιώργος Θεοδοσουλάκης): Λαζίδου 4, Μικεδάκη Ε. 7, Μυλωνά, Βεργίτση, Θεοδοσουλάκη 24, Σταυγιαννουδάκη 15, Μικεδάκη Χ. 8, Καλαϊτζιδάκη, Αποβαλοάιε, Δαφέρμου. 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)
Ηρόδοτος – ΟΚΑ Αρκάδι 50-58
ΟΑ Χανίων – Εργοτέλης (αναβλήθηκε)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 6 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        Ν-Η
1. ΟΑ Χανίων 8          3-2
2. ΟΚΑ Αρκάδι          8          3-2

  1. Ηρόδοτος 8 2-4
    4. Εργοτέλης   6          2-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ακαδημία Ρεθ. – ΟΑ Χανίων1 38-40
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 09-10, 19-22 (ημιχρ.), 28-32, 38-40 τελικό.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μίλτος Χειμωνίδης): Ανυφαντάκης 4, Φροϊδάκης 3, Θεοδωρής, Ανωμεριανάκης, Χριστοδουλάκης 8, Καλλέργης 2, Βασιλάκης 3, Μακρογιάννης 4, Δερεδάκης 8, Διδασκάλου 4, Σαριδάκης, Δασκαλάκης 2.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)
Ακαδημία Ρεθύμνου – ΟΑ Χανίων1 38-40
Ακρωτήρι – Κύδων1 48-29

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 6 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        Ν-Η
1. Ακρωτήρι    12        6-0
2. ΟΑΧ1         10        4-2
3. Κύδων1       6          1-4
4. Ακαδημία Ρεθ.        5          0-5

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Πλατανιάς – Ρέθυμνο BC1 40-35
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ
: 05-12, 17-16 (ημιχρ.), 27-25, 40-35 τελικό.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC1 (Πέτρος Πολοπετράκης): Κωνσταντινίδης, Μανουκαράκης 11(1), Τσαχάκης 8, Απανωμεριτάκης, Βουτσάς, Γιαννακόπουλος 3(1), Τσικνάκης 1, Αλεξάκης, Ταταράκης 2, Λίτινας, Μυκονιάτης 10, Μπιτζέκου.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)
Πλατανιάς – Ρέθυμνο BC1 40-35
ΟΑΧ 2000 – Χανιά BC 13-49
Ρεπό: Κίσαμος

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        Ν-Η

  1. Πλατανιάς 14 7-0
  2. Ρέθυμνο BC1 12 5-2
  3. Κίσαμος 10 3-4
    4. Χανιά BC    8          2-4
  4. ΟΑΧ2000 7 0-7

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΚΑ Αρκάδι1 – ΕΑΠ 44-10
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ
: 04-03, 17-06 (ημιχρ.), 29-08, 44-10 τελικό.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ1 (Γιώργος Θεοδοσουλάκης): Βεργάκη, Καμπανάκη, Τσουδερού, Μεργέμογλου 4, Παλόκα, Λεμπιδάκη 5, Πατσάνι 7, Ζολώτα Ε. 14, Ζολώτα Μ. 12.
ΕΑΠ (Χλιαουτάκη – Πολοπετράκη): Βουλουμπασάκη, Γιαννακάκη 3, Λεβέρ, Βερνάδου, Βαρδάκη 2, Οικονόμου 2, Μυστράκη Ε. Μιχαήλ 1, Μυστράκη Ε. Ελευθερίου 2, Αράπη, Χριστοδουλάκη, Σαββάκη, Ξενίδη.

ΟΑ Χανίων2 – ΟΚΑ Αρκάδι2 21-18
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 10-7, 12-9 (ημιχρ.), 16-11, 21-18 τελικό.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ2 (Γιώργος Θεοδοσουλάκης): Παπαδάκη, Ιερωνυμάκη 2, Βαράκη, Τσόλκα, Σταγογιάννη, Θεοδοσουλάκη Δ. 4, Τζάρη 2, Βεργίτση 2, Σταγάκη, Σιταρένιου, Κοτρώνη, Σταφυλάκη 8. 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)
ΟΚΑ Αρκάδι1 – ΕΑΠ 44-10
ΟΑ Χανίων2 – ΟΚΑ Αρκάδι2 21-18
ΟΑ Χανίων1 – ΟΑΧ 2000 38-22

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        Ν-Η
1. ΟΚΑ Αρκάδι2        12        5-2

  1. ΟΚΑ Αρκάδι1 12 6-0
  2. ΟΑΧ1 10 4-2
  3. ΟΑΧ2 9 3-3
  4. ΕΑΠ 8 1-6
    6. ΟΑΧ2000   5          0-6

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM