Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των Ρεθυμνιωτών στην ΕΣΠΕΚ (13-14/1)

Σχεδόν απόλυτα θετικός ήταν ο απολογισμός των Ρεθυμνιώτικων ομάδων που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της ΕΣΠΕΚ.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΠΕΡ – Ηρόδοτος 1-3
ΤΑ ΣΕΤ: 22-25, 22-25, 25-21, 16-25.
ΟΠΕΡ (Κώστας Σπιταδάκης): Αραμπόπουλος, Πετράκης, Ζύλα, Παπαδάκις, Δράκος, Κότζας, Καψαλάκης –λ / Γαλανάκης, Κλεβίστ, Μπούκου –λ, Ποθητός, Μαρκαντώνης.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)
Χερρονάσιος – ΓΕΙ 2-3
Κύδων – Άνεμος Χανίων 3-0
ΟΠΕΡ – Ηρόδοτος 1-3
Ακρωτήρι – ΓΕΗ 0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. ΓΕΗ 18 6          6-0       18-0
  2. Ηρόδοτος 15 6          5-1       15-7
  3. Κύδων 15 6          5-1       16-5
  4. Άνεμος Χ. 9 6          3-3       10-11
  5. 5. Χερρονάσιος 6 6          2-4       9-15
  6. ΟΠΕΡ 4 6          1-5       7-16
  7. 7. ΓΕΙ 5 6          2-4       9-14
  8. Ακρωτήρι 0 6          0-6       1-18

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΕΗ – Ν. ΟΠΕΡ 3-0
ΤΑ ΣΕΤ: 25-18, 25-14, 25-17.
Ν. ΟΠΕΡ (Στέλιος Πετράκης): Ανυφαντάκη, Δαβαρία, Μπαμπένκο, Πίσσα, Περκέτσι, Εφεντάκη, Θυμιατζή, Καργάκη, Ντυμανά, Σαριδάκη.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (11η)
Γιούχτας – Άθλεση 1-3
ΓΕΗ – Ν. ΟΠΕΡ 3-0
Σούδα – Χερρονάσιος 3-0 α.α.
Παγχανιακός – Ακρωτήρι 0-3
ΟΚΑ Αρκάδι – Πήγασος (αναβλ.)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 11 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. Άθλεση 30 10        10-0     30-2
  2. Γιούχτας 23 10        8-2       25-10
  3. ΓΕΗ 23 10        8-2       26-11
  4. 4. Ακρωτήρι 20 10        7-3       22-11
  5. ΟΚΑ Αρκάδι 17 9          5-4       20-14
  6. ΣΦΠ Χανίων 16 10        5-5       19-18
  7. 7. Πήγασος 12 9          4-5       16-18
  8. Ν. ΟΠΕΡ 11 10        4-6       13-20
  9. 9. Παγχανιακός 7 10        2-8       10-24
  10. Ν. Σούδας 0 10 1-8       3-27
  11. Χερρονάσιος -3 10        0-3       0-30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΚΑ Αρκάδι – Κύδων 3-0
ΤΑ ΣΕΤ: 25-10, 25-21, 25-19.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Μανόλης Αντωνάκης): Βερβερίδη, Παπαδάκη, Ζουμπουλάκη, Γιαννουλάκη, Μπενάκη, Αγγουριδάκη, Μοτζάκη, Λίτινα, Παυλάκη, Αντουράκη.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (10η)
Ακρωτήρι – Σούδα 3-0
ΟΚΑ Αρκάδι – Κύδων 3-0
ΣΦΠ Χανίων – Παγχανιακός (αναβλήθηκε)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 10 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. Ακρωτήρι 28 10        10-0     27-5
  2. ΟΚΑ Αρκάδι 25 10        8-2       26-8
  3. Κύδων 13 10        4-6       17-20
  4. Παγχανιακός 9 9          3-6       12-19
  5. Σούδα 3 10        2-7       6-25
  6. ΣΦΠ Χανίων 3 9          1-6       8-22

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΣΦΠ Χανίων – ΟΚΑ Αρκάδι1 1-3
ΤΑ ΣΕΤ: 23-25, 17-25, 25-17, 17-25.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Παύλος Χαραλαμπίδης): : Ζαφειριάδης, Σαββάκης, Καλλέργης Γ., Καλλέργης Π., Γρηγοράκης, Βανταράκης, Βατσολάκης, Βουμβουλάκης, Σπιταδάκης, Μυγιάκης, Ανδρεαδάκης.

ΟΦΗ – ΟΠΕΡ 1-3
ΤΑ ΣΕΤ: 19-25, 25-20, 20-25, 16-25.
ΟΠΕΡ (Νεκτάριος Νικάκης): Γαλανάκης Γ., Σπιθουράκης, Βαλουμάς, Πολίτης, Ταταράκης, Ψυχουντάκης, Ντουντουλάκης, Πετρακάκης Α., Πετρακάκης Ν., Ποθητός.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η)
ΟΦΗ – ΟΠΕΡ 1-3
ΣΦΠ Χανίων – ΟΚΑ Αρκάδι 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. ΟΚΑ Αρκάδι 8 4          3-1       9-6
  2. 2. ΟΠΕΡ 7 4          2-2       9-7
  3. ΓΕΗ1 6 2          2-0       6-0
  4. ΣΦΠ Χανίων 6 3          2-1       7-3
  5. ΟΦΗ 3 4          1-3       4-9
  6. ΓΕΗ2 0 3          0-3       1-9

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ακρωτήρι2 – ΟΚΑ Αρκάδι 0-3
ΤΑ ΣΕΤ: 13-25, 09-25, 16-25.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Μανόλης Αντωνάκης): Μοτζάκη, Αγγουριδάκη, Παπαδάκη Αν., Παπαδάκη Αθ., Σταυρουλάκη, Μπενάκη, Μαλλιωτάκη, Αντουράκη, Ζουμπουλάκη, Σκούφη, Λίτινα.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η)
Σούδα1 – Κύδων2 3-0
ΟΚΑ Αρκάδι1 – Ακρωτήρι2 3-0
Αετός – Παγχανιακός1 0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 5 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. ΟΚΑ Αρκάδι1 15 5          5-0       15-1
  2. Παγχανιακός 12 5          4-1       13-3
  3. Σούδα1 9 5          3-2       9-7
  4. Ακρωτήρι2 6 5          2-3       7-9
  5. Κύδων2 3 5          1-4       3-12
  6. Αετός 0 5          0-5       0-15

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Αετός1 – Ν. ΟΠΕΡ2 3-0
ΤΑ ΣΕΤ: 25-14, 25-15, 25-12.
Ν. ΟΠΕΡ2 (Ήρα Φεντότοβα): Κιούτα, Λιονή, Κλάδου Κ., Κλάδου Μ., Βενιανάκη, Μπεκαράι, Παπαδοπετράκη, Τσαντικίδου, Φραγκιαδάκη, Αρμενατζόγλου, Στάμνου, Παπανίκου.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. ΣΦΠ Χανίων 18 6          6-0       18-0
  2. Κύδων1 12 5          4-1       12-3
  3. Σούδα1 9 5          3-2       9-7
  4. Ν. ΟΠΕΡ2 5 6          2-4       6-14
  5. Ακρωτήρι2 4 5          1-4       5-12
  6. Άνεμος2 3 5          1-4       5-14
  7. Αετός1 0 5          1-4       4-12

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Άνεμος1 – ΟΚΑ Αρκάδι 0-3
ΤΑ ΣΕΤ: 21-25, 11-25, 20-25.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Στέλιος Αστρινάκης): Λιονή, Μαρκατσάκη, Αλεβυζάκη, Αγγελάκη, Μυγιάκη, Πικιόνι, Χατζηδάκη, Φουρφουλάκη, Παπαδάκη, Μαμαλάκη, Σταυρουλάκη, Ξεκαλάκη.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)
Άνεμος1 – ΟΚΑ Αρκάδι 0-3
Σούδα2 – Κύδων2 3-2
Παγχανιακός – Αετός2 (αναβλήθηκε)
Ν. ΟΠΕΡ1 – Ακρωτήρι1 (αναβλήθηκε)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)
ΟΜΑΔΑ         Β.        ΑΓ.      Ν-Η     ΣΕΤ

  1. Ακρωτήρι1 18 6          6-0       18-0
  2. Ν. ΟΠΕΡ1 15 5          5-0       15-1
  3. Αετός2 9 4          3-1       9-3
  4. ΟΚΑ Αρκάδι 9 6          3-3       11-11
  5. Παγχανιακός1 8 5          3-2       10-8
  6. Σούδα2 5 6          2-4       6-15
  7. Κύδων2 2 6          0-6       5-18
  8. Άνεμος1 0 6          0-6       0-18

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM