Τα αποτελέσματα σε Α1 (4η) και Α2 (3η) Εργ. Μπάσκετ

Α1 Κατηγορία

XPRESS COPY – PLATANOS TOURS  67-64
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 15-10, 22-24, 46-43, 67-63.
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 2, Ζήσιμος 14(3), Ορφανουδάκης 11, Γκάτσιας 3, Σπιτάς 14, Ζουμπεράκης 18, Γιαννούλης 5(1).
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Κλειδαράς 2, Δαμανάκης 10(1), Αγγελάκης 14, Κανταρτζής, Βουγιουκαλάκης Ε. 7, Βελονάκης 2, Καρπουζάκης 24(4), Βουγιουκαλάκης Μ. 5.


ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC 69-79

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 17-17, 27-36, 47-61, 69-79.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Σαπουντζής): Μαμαλάκης Σ., Πατέντας 17, Θανάσης 7, Πολυδωρόπουλος, Κυδωνάκης 14(3), Μαμαλάκης Ν. 12, Τσιχλής 8(2), Κανλής 11.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης) : Θερμιώτης 8, Κούμουλος 35(5),
Χατζηδάκης 2, Λαγουδάκης 12(2), Καλαϊτζάκης 8(2), Βασιλείου, Μπονατάκης, Γκοκίτσας 9(1), Κουγιουμουτζής 2, Πηγουνάκης 3(1).


ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 62-36

Διαιτητές: Καθαράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 19-11, 38-17, 50-25, 62-36
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 8, Κατσαντώνης 12, Αραμπατζόγλου 4, Μαραβελάκης 6, Θεοδοσόπουλος Σ. 4 (1), Συριανόγλου 1, Τσιμπισκάκης 14 (2), Δρουδάκης 13.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ρούλιος Α.): Οικονομάκης 5, Παπαδογιαννάκης, Λαδάκης 4, Χατζησπύρος, Αποστολάκης 8, Ρούλιος Κ. 12, Ζουμπουλάκης 7


MUEBLO PLUS –
ΦΟΙΤΗΤΕΣ  68-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 12-12, 29-24, 44-43, 68-58
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Κοντουδάκης 5, Καλιδωνάκης 9, Τσιλεδάκης Λ. 7 (1), Χατζηδάκης 17 (3), Κλάδος 8 (2), Φίλας 12 (1), Παπαδάκης 17, Βρακίδης.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ψαρουδάκης 4, Ζούκης 14, Μίγκλης, Ηλιόπουλος 2, Θεοδωρόπουλος 1, Καρακεσίσογλου 6 (1), Λίτινας, Γεωργάκης 3 (1), Στάμος 28 (1).

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  79-84
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 19-27, 44-35, 65-58, 79-84
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.): Σαβοργιαννάκης Μ. 33 (5), Μαθιουδάκης, Ξανθόπουλος, Πετρακάκης 6 (2), Παπαδάκης 24, Παναγιωτάκης, Σαβοργιαννάκης Β. 16.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 18 (4), Χρυσουλάκης 11, Κανακάκης 7, Μπούτσιας 14, Καίσαρης 10, Παπαδάκης 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 8 (2), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Θεοδωσουλάκης 2, Οικονομίδης 10.

PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 80-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 20-14, 36-26, 57-41, 80-56.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 4, Μαραυγάκης 16(2), Νικολακάκης, Νύχταρης 8(2), Χατζηκωνσταντίνου 8(1), Βασιλάκης 32(1), Σταυρουλάκης 10(2),  Κωνσταντινίδης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Φωτάκης 13, Πελιβανίδης 7, Τρανταλίδης, Αντουράκης 9(1), Λαμπαρδάκης 11(1), Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 12(2).

 

Α2 Κατηγορία (Β’ όμιλος)

ΣΥΦΑΡ  – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 34-74
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 02-19, 11-36, 26-51, 34-74.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 7(1), Παπαδάκης, Ζερβουδάκης, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 10, Κριτσωτάκης 13(2), Ζερβουδάκης, Λαπόβας 2, Αδραμής 2.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Περδίκης 4, Λαδάκης 12(2), Κοπανάκης 17, Καπετανάκης 8(2), φιλιππάκης 18(4), Βαρδάκης 13(1), Φουντιδάκης 2.

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – BUENO HOTEL 59-37
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 20-02, 32-16, 45-27, 59-37.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 5, Καζάνης 4, Πολιτάκης 25(1),
Περάκης 10,  Ζάχος 5(1), Κυριακάκης 1, Γιαννούλης 4, Λιανέρης 5.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης) : Αδρεαδάκης 2, Αδρονικίδης, Σταγκουράκης 2, Μοτάκης, Σταυρουλιδάκης, Κοπανάκης 8, Βαζιουράκης, Μυλωνάς, Σταθοπούλου 11(3),  Αρσενίδης 14, Ηλιάκης.

 KLADOS TOURS – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 89-37
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 12-07, 39-15, 59-19, 89-37.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 27(3), Γερουκάκης 22, Κλάδος 12(2), Περακάκης, Νταουντάκης 8, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 20.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Κονταξάκης 2, Σωμαθιανός, Ζιάνας, Πλευράκης 6(1), Κεραμιανάκης 3(1), Μπεγέτης 11, Χειμωνίδης 9, Προκοπάκης 6.


L’ ETOILE DU SUD– MACRON STORE 34-37

Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 14-10, 17-12, 23-22, 34-37.
L’ ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 16, Βουτσαδάκης 6,
Παπαδάκης Ν. , Βαρούχας 9(2), Γαλλιός, Μαυράκης 3.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 3, Δοξαστάκης, Καρατζέτζος Γ. 20(1), Σαρχωσης, Κόνιας 2, Αυγέρης, Δασκαλάκης, Καρατζέτζος Κ. 10, Παπαδάκης 2.

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ  30-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 06-10, 10-25, 17-41, 30-55.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Βουρδούμπα 2, Κρεμασμενάκης 4, Γιαπιτσόγλου 9, Τσικριτσάκη 8(2), Ρόμπου, Μαστροκώστα, Ξανθέα Θ.,  Ξανθέα Ι. 7.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 6, Παπαπαναγιώτου 11, Δαφέρμος 6,  Σταθόπουλος 4, Παυλιδάκης 6, Παπαδάκης Γ. 4, Παρασύρης 4, Τσαχάκης 14.
ΡΕΠΟ: ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM