Τα αποτελέσματα της Α1 (4η) και Α2 (3η) του Εργ. Μπάσκετ

Για ένα ακόμα Σαββατοκύριακο είχαμε αγωνιστική δράση στο Εργασιακό πρωτάθλημα Ρεθύμνου. Στην Α1 κατηγορία διεξήχθη η 4η αγωνιστική ενώ στον Α’ όμιλο της Α2 η 3η.

 

A1 Κατηγορία
Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ 74-81
Δεκάλεπτα: 16-16, 33-27, 57-49, 74-81.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 2, Μαλλιαρός 2, Θανάσης 10, Μαμαλάκης Σ. 2,  Τσιχλής 12 (2), Μαμαλάκης Ν. 6, Φουντουκίδης 17, Πατέντας 23 (3), Παρθενιώτης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 14 (1), Κιουρτσιδάκης, Κωνσταντινίδης 1, Μαραυγάκης 19 (1), Πατέρας 15 (3), Νύκταρης 2, Βασιλάκης Γ., Νταλιάνης, Σταυρουλάκης 6, Μπουρμπάκης, Βασιλάκης Β. 24 (2), Ρωμανιουδάκης.

 

PLATANOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 68-52
Δεκάλεπτα: 17-11, 31-27, 48-37, 68-52.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Φωτάκης 9, Βροντάκης, Ζουμπεράκης 2, Κανταρτζής 2, Βουγιουκαλάκης Μ., Πάτσης 14, Καρατζέτζος 4, Καραγιάννης 11, Λαμπαρδάκης 26 (4).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης, Λίτινας 11 (2), Κουτσουμπελίτης 2, Μίγλης 2, Μυλωνάς, Φουτζόπουλος 9 (1), Αναγνωστόπουλος 7, Βασίλογλου, Ζούκης, Βλάσης 4, Θεοδωρόπουλος, Στάμος 17 (2).

 

ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  42-66
Δεκάλεπτα: 09-18, 22-38, 35-45, 42-66
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μήτσιου, Δαμανάκης  Κ. 19 (2), Μπουλούμπασης, Ξανθόπουλος 5, Καρυπίδης 6, Καλοκύρης 2, Δαμανάκης Στ. 2, Γεωργακάκης, Κυριακάκης 3, Παπαμιχελάκης, Σαμπουντζής 2, Κυριακάκης Β. 3.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Τσαχάκης 3 (1), Κανακάκης 6, Παπαδάκης 14 (1), Οικονομίδης 18 (2), Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 9 (1), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Χρυσουλάκης 10, Παπαπαναγιώτου 4.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – STUDIO RETHYMNO 42-64
Δεκάλεπτα: 10-16, 19-40, 25-51, 42-64.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 6, Κατσαντώνης 2, Γκάτζιας, Πολιτάκης 4, Αραμπατζόγλου 2, Αλυγιζάκης 13 (1), Συριανόγλου 5 (1), Δρουδάκης 6, Ζουμπεράκης 4. 
STUDIO RETHYMNO (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 6 (2), Μίχας 9 (1), Καραβάνης 17, Παπαδάκης 4, Κανλής 7 (1), Σαββοργινάκης Β. 4, Ιερονυμάκης 4, Καίσαρης 13.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΙΑΤΡΟΙ (8/1/2017)

ΡΕΠΟ : XPRESS COPY

 

A2 Κατηγορία – Α’ όμιλος
Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΜΕTROPOLIS  39-53
Δεκάλεπτα: 08-14, 17-29, 30-43, 39-53
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα, Κουμπούλη, Μαρκοπούλου, Βουρδουμπά, Μαστροκώστα, Νικολουλιά 16 (2), Ξανθέα Θ., Καζά 14, Ξανθέα Ι. 9 (3).
METROPOLIS (Μπαγιαρτάκης): Νικολουδάκης 11, Βότσογλου 2, Κεραμιανάκης 2, Παναγιωτόπουλος 9 (1), Παπαδογιαννάκης 7, Μυριοκεφαλιτάκης 12, Σιβαρόπουλος 6, Μπαγιαρτάκης, Τζαγκαράκης 4.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – ΡΑΨΩΔΙΑ 61-43
Δεκάλεπτα: 11-10, 24-23, 42-33, 61-43.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικίδης): Ξενάκης 1, Αποστολάκης 9, Ρούλιος  Α. 34, Χατζησπύρος, Οικονομάκης 5 (1), Μανιατάκης 8, Αντουράκης 4, Σαρτζετάκης.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ. 8, Τσισκάκης, Τσικινάς 2, Πατεράκη 1, Ξενάκης 9, Βεργίτσης 6 (2), Γκάμπλιας 11, Ψαθάκης 6.


ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΑΘΙΒΟΛΕΣ 51-56

Δεκάλεπτα: 13-11, 23-23, 37-39, 51-56.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 6 (2), Διαμαντής, Σταυριανάκη 2, Ξενιτόπουλος, Μάσκας 9 (3), Ρηγόπουλος, Χατζηδάκης, Λεβεντάκης 5, Δαμιανός 1, Βουμβουράκης 2, Νικολιδάκης 24 (5), Μανωλουδάκης 2.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.): Καθαράκης 19, Βαρδάκης 10, Λιανδρής 9 (1), Μελαδάκης Σ. 10 (2), Παλαφούτης 8 (1), Μελαδάκης Μ.

CRETA FARMS – ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 38-64
Δεκάλεπτα: 07-16, 16-34, 19-51, 38-64.
CRETA FARMS (Μαθιουδάκης): Μπραζιώτης, Καραουγλάνης 4, Σταυρουλάκης Ν. 11 (2), Κριτσωτάκης Β. 9 (1), Μαραγκουδάκης Β. 2, Σταυρουλάκης Β. 4, Γιαννούλης, Σταυρουλάκης Χ. 2.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Αντωνογιαννάκης  2, Δουζίνας, Λίτινας 8 (2), Παντελάκης 8 (1), Κλάδος 2, Δούβρος, Καλαϊτζάκης 20 (1), Σταυρουλάκης 7 (1), Τρουλινός 10, Γαμβέλας 5, Καλιτσουνάκης 2.


BUENO – L’Étoile du Sud
(Αναβλήθηκε)
A2 Κατηγορία Βόμιλος
3
η αγωνιστική ξαναβολής) 
KLADOS TOURS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  55-38
Δεκάλεπτα: 12-08, 22-22, 34-30, 55-38
KLADOS TRAVEL (Πετράκης): Χριστουλάκης 24 (3), Πετράκης, Κλάδος, Περακάκης, Πετρίδης 1, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 7, Jovanovic 5, Καραμπατσάκης, Γερουκάκης 18 (2).
ΕΠΙΧΕΙΡ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λιανδρής, Δίβαρης 1, Λαδάκης 14 (1), Δοξαστάκης, Τζανιδάκης 9, Αλεξάκης, Καπετανάκης 6 (2), Καλοειδάς, Γιακουμάκης Μ., Βαρδάκης 4, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης 4.

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM