Τα αποτελέσματα της Α2 του Εργ. πρωταθλήματος Μπάσκετ

Το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Δεκεμβρίου 2017 συνεχίστηκαν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των ομάδων της Α2 στο 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.


Τα αποτελέσματα της 3ης αγνωστικής του
A’ ομίλου

DOMEK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 30-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 04-11, 13-19, 20-37, 30-49.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας, Παλλιεράκης 5(1), Καλλιγας 7, Βουρτζούμης, Ντρέκος 2, Κατσαντώνης, Λαγουδάκης 3(1), Αποστολάκης 13(1).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. 10, Σακελλαρίδης 4, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 4, Φανουργάκης, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Ψωράκης 5(1).

ΡΑΨΩΔΙΑ – ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE  31-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 07-13, 13-21, 26-40, 31-55
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) : Χόμπης Γ. 2, Πολυμίλης 5, Τσικινάς 11, Ξενάκης 5, Νιωτάκης, Βεργίτσης, Μαλανδρίνος 2, Χόμπης Β. 1, Παλαφούτης 5 (1).
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης, Γαλερός 5 (1), Δουζίνας 8 (1),  Λίτινας 2, Σταυρουλάκης Ν. 5 (1), Δούβρος 6, Καραογλάνης 6, Σταυρουλάκης Π. 2, Ερηνάκης 11 (1), Αντωνόπουλος 4, Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 2.

ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – CRETAN INOX 51-75
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 11-18, 22-32, 46-54, 51-75.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Βότζης 8(2), Βαμβακάς 1, Μαρίνος 8, Γρηγοράκης, Καλλέργης 6, Μάνεσης 12(4), Παραδεισανός 6, Βιδιαδάκης, Φραγκιαδάκης 2, Γαβράς 8,
Μπουλούμπασης,  Σαχινίδης.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 5, Κατσαβίδης 16(2), Βελονάκης 6, Καρυπίδης 4, Θεοδωρόπουλος 3, Γκόγκος 4, Λεωνιδάκης 20(3), Κυλάφης 6, Μαραρδονας 11.

ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (καν.) 44-44 , (παρ.) 50-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 10-04, 22-23, 44-32, (καν.) 44-44 , (παρ.) 50-55
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 19(2), Σταράς 2, Μαραγκουδάκης 7(2), Τσόγκας 4, Βασιλάκης 4, Παραγιουδάκης, Καλυβιανάκης, Μεξης 6, Λελεδάκης 2, Πωλιουδάκης 2, Νονάκης, Διβανής 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 11, Σταυριανάκη, Νικολιδάκης 22(5), Μισιργής, Κιοσές 4, Δαμιανός 4, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Μανολουδάκης, Διαμαντής 12.
ΙΑΤΡΟΙ – THINK VILLA 44-39
Διαιτητές: Τσικριτσάκη Βασιλική, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 09-13, 21-18, 34-29, 44-39.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 4, Αργυρίου 4, Ζαχαράκης 6, Γιακουμάκης 4, Τζανάκης 13(1), Παρασχάκης 4, Βλαχοπάνος 3, Σαμωνάκης 6, Σιβαρόπουλος.
THINK VILLA (Καζίλας) : Στεριάκης, Καμαρίτης, Αντωνίου 22(5), Καζίλας 4, Πηγουνάκης 8(1), Κουνδουναράκης, Περιστεράκης 3, Κόκκινος, Αστρινάκης 2.

ΡΕΠΟ: ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (3η Αγωνιστική)

1 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 46
2 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 45
3 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 42
4 Λεωνιδάκης CRETAN INOX 40
5 Κατσαβίδης CRETAN INOX 36
6 Βότζης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 33
7 Αντωνίου THINK VILLA 33
8 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 32
9 Μαραγκουδάκης ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 32
10 Διαμαντής ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 31

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Α  (3η Αγωνιστική)

1 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 8
2 Μάνεσης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 8
3 Αντωνίου THINK VILLA 6
4 Κατσαβίδης CRETAN INOX 5
5 Μαραγκουδάκης ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 5
6 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 5
7 Γαλερός ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 5
8 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 4
9 Βότζης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 4
10 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 4
11 Αποστολάκης DOMEK 4


Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α’ Ομίλου 

TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 6 3 3 0 163 105 58
2. CRETAN INOX 6 3 3 0 170 117 53
3. ΔIKHΓOPOI 5 3 2 1 149 131 18
4. ΠPΩTOBAΘMIA 5 3 2 1 149 144 5
5. TEE PEΘYMNOY 4 2 2 0 91 81 10
6. NEOI EΠIXEIPHMATIEΣ 4 3 1 2 154 180 -26
7. THINK VILLA 3 2 1 1 87 86 1
8. ΙΑΤΡΟΙ 3 2 1 1 74 89 -15
9. BPAKOΦOPOI 3 3 0 3 141 158 -17
10. ΡΑΨΩΔΙΑ 3 3 0 3 116 153 -37
11. DOMEK 3 3 0 3 98 148 -50

Τα αποτελέσματα της 4ης αγνωστικής του A’ ομίλου

ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-35
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 15-11, 21-24, 40-31, 54-35.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Καλογεράκης, Πανόπουλος 2, Μπέντζαμιν 4, Θεοφωράκης 1, Απανωμεριτάκης 11, Βροντάκης 13, Σταυρουλάκης Γ. 9, Ζουμπεράκης 8, Φουσταλιεράκης 6.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Γιαμαλά 6, Πολοπετράκη 4, Γιαπιτσογλου, Πασχαλίδη 2, Βουρδούμπα 2, Μαστροκώστα, Κρεμασμενάκης 2, Ξανθέα Θ. 4, Καζά 11(1), Ξανθέα Ι. 4.
SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ – ΣΥΦΑΡ  71-48
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-06, 33-14, 56-25, 71-48.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 8, Τσαχάκης 8(2), Ουρανός 9(1), Σταθόπουλος 18(3), Παυλιδάκης 12, Δαφέρμος 3(1), Μεταξάκης 2, Παρασύρης, Ελευθεράκης 2, Κορωνάκης 9(1).
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Ζερβουδάκης 2, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 2, Κριτσωτάκης 30(5), Ζερβουδάκης 2, Αδραμή 12(1).
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. – KLADOS TOURS 53-81
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-11, 26-29, 42-59, 53-81.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Παλαφούτης 4(1), Σπανός 2, Καλοειδάς 2, Τζανιδάκης 10, Καπετανάκης 3(1), Φιλιππάκης 5(1), Περδίκης 14,  Βαρδάκης 9(2), Κοπανάκης 4, Φουντιδάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 28(6), Γερουκάκης 11(1), Κλάδος 14, Περακάκης 2, Κανελάκης, Νταουντάκης 16, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 10.

ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – BUENO HOTEL 40-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-11, 22-18, 31-23, 40-39.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Κονταξάκης 8, Πλευράκης 11, Κεραμιανάκης 4, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 10(2), Προκοπάκης 7.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς) : Παπαδάκης, Ξανθόπουλος, Σταγκουράκης 9(2), Σταυρουλιδάκης, Κοπανάκης 14(1), Αδρεαδάκης 9, Βαζιουράκης, Μυλωνάς 2, Αδρονικίδης 5.

L’ ETOILE DU SUD – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 45-52
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 07-09, 19-26, 33-35, 45-52.
L’ ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 19, Βουτσαδάκης 9,
Παπαδάκης Ν. 4, Βαρούχας 5(1), Γαλλιός 5(1), Μαυράκης 3.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 7, Αντωνάκης, Πολιτάκης 32,
Περάκης,  Ζάχος 2, Κυριακάκης 9, Γιαννούλης, Λιανέρης 2
ΡΕΠΟ: MACRON STORE
ΣΚΟΡΕΡ  A2-(4η Αγωνιστική)

1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 117
2 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 85
3 Παυλιδάκης Γ L’Étoile du Sud 64
4 Πολιτάκης ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 57
5 Γερουκάκης KLADOS TOURS 50
6 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 47
7 Αρσενίδης BUENO HOTEL 45
8 Νταουντάκης KLADOS TOURS 45
9 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 45
10 Καθαράκης KLADOS TOURS 44



ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (4η Αγωνιστική)

1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 19
2 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 9
3 Φιλιππάκης ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 6
4 Βαρούχας L’Étoile du Sud 6
5 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 5
6 Σταθόπουλος SAILING EXPERIENCE 5
7 Σταθοπούλου BUENO HOTEL 5
8 Κάζα ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 3
9 Βαρδάκης ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 3
10 Φουσταλιεράκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 3
11 Λαδάκης ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 3
12 Καπετανάκης ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 3
13 Παπαδοπούλου ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 3


Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β’ Ομίλου 

TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. KLADOS TOURS 8 4 4 0 314 174 140
2. SAILING EXPERIENCE 6 3 3 0 180 114 66
3. MACRON STORE 6 3 3 0 141 98 43
4. TPAΠEZEΣ 6 4 2 2 170 206 -36
5. ΠYPOΣBEΣTIKH 6 4 2 2 172 212 -40
6. EΠIXEIPHMATIEΣ IΔ.YΠ. 5 3 2 1 186 157 29
7. ΠΟΛYMHXANO 5 3 2 1 134 122 12
8. BUENO HOTEL 5 4 1 3 187 223 -36
9. ΣYΦAP 5 4 1 3 180 241 -61
10. L’ ETOILE DU SUD 4 4 0 4 157 188 -31
11. ΦOITHTPIEΣ 4 4 0 4 138 224 -86

 


 

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM