Τα αποτελέσματα των Προημιτελικών Α1 και Ημιτελικών Α2 του Εργ. Μπάσκετ

Στα ημιτελικά της Α1 κατηγορία του Εργασιακού πρωταθλήματος Μπάσκετ Ρεθύμνου προκρίθηκαν ΕΛ.ΑΣ, Haagen Dazs, Εκπ./ Ιδ. Υπαλληλοι και Φοιτητές, που θα αναμετρηθούν για την κατάκτηση του φετινού πρωταθλήματος. Στην Α2 τον τίτλο θα διεκδικήσουν, Κούμοι Ρεθύμνου και Τυποεκδ. Μπαμιάκης μετά τις νίκες τους επί των Γιατρών και του Platanos Tours αντίστοιχα.

Α1 Κατηγορία
Τα αποτελέσματα των Προημιτελικών (ΘΕΣΕΙΣ 1-8)

ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 89-55
Διαιτητές: Κότσου, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 21-12, 40-27, 67-43, 89-55.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 10 (2), Καίσαρης 21, Πετρακάκης 4 (1), Παπαδάκης 30 (3), Ιερωνυμάκης 18, Β. Σαββοργινάκης 6.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβράς 3 (1), Μαθηνός 4, Μάνεσης 11 (3), Τρανταλίδης 3 (1), Ροδινός 10, Βότζης 4, Τζενεβράκης 9, Μιχαλάκης 11.

HAAGEN DAZS – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 60-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 13-7, 22-24, 46-33, 60-41
ΗΑΑGEN DAZS (Ξενίδης): Θερμιώτης 11, Κούμουλος 8 (2), Σπανόπουλος 1, Πλεμμένος 8 (2), Καλαϊτζάκης 16 (4), Χατζηδάκης 4, Κυρμιζάκης, Μπονατάκης, Πουλ, Γκογκίτσας 9 (1), Κουγιουμουτζής, Πηγουνάκης 3 (1).
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Θεοδοσόπουλος 8 (2), Βασιλάκης 8 (2), Πολιτάκης 16, Αραμπατζόγλου 3 (1), Αλυγιζάκης 6, Συριανόγλου, Δρουδάκης.

ΕΛ.ΑΣ. – ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 47-40
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 12-12, 18-23, 35-33, 47-40
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Ρακιντζής, Δαμανάκης, Καραβάνης, Πετρίδης 9, Λαμπαρδάκης 18 (3), Μαμαλάκης 6, Κωνσταντινίδης, Δημουλάς 10, Κανλής 4.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 2, Γκάτζιας 3 (1), Ανυφαντάκης 5 (1), Σταυρουλάκης Χ.3 (1), Μαραγκουδάκης 6, Χαρκιανάκης 9, Ζουμπεράκης 4, Τσίχλης 8.

A.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 47-52
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 9-9, 25-22, 34-37, 47-52
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ Β.C. (Θεοδοσουλάκης): Βιολάκης 1, Παπαδάκης Μ. 2, Κανακάκης, Παπαδάκης Χ. 4, Καλογεράκης 4, Σταυρουλάκης 13 (2), Παπαδογιαννάκης, Οικονομίδης 21 (2), Θεοδοσουλάκης 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Δούκας, Γεωργιόπουλος 5 (1), Μανέτας 3, Αθανασόπουλος 2, Κονιτόπουλος 13, Πελιβανίδης 6, Σεγρεδάκης, Οικονόμου, Καρακεσίσογλου 8, Αναγνωστόπουλος, Κόης 7, Στάμος 8 (1).


Α2 Κατηγορία

Τα αποτελέσματα των Ημιτελικών (ΘΕΣΕΙΣ 1-4)

ΓΙΑΤΡΟΙ – ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 37-40
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 13-11, 21-16, 28-26, 37-40.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταυρουλάκης 15 (2), Ζαφείρης 4, Καταρτζής 6 (1), Γουδάς 2, Σαμωνάκης 2, Σιβαρόπουλος, Παρασκάκης 2, Ζαχαράκης 6.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόκος, Θανάσης 7 (1),Μαμαλάκης 6 (1), Ουρανός, Κυριακάκης 2, Γεωργακάκης 9, Κλωνάρης, Φουντουκίδης 12, Παρθενιώτης 4,Παππάς, Ψωμάς.

PLATANOS TOURS – ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 40-47
Διαιτητές: Κότσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 11-15, 27-27, 33-35, 40-47.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης 12 (1), Αγγελάκης 12, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Γεωργίου 2, Βελονάκης 5 (1), Σανδαλάκης, Σκούφογλου, Φωτάκης 7 (1), Πετράκης.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 6, Γεραμιανάκης, Καλογεράκης 4, Κεραμιανάκης, Περαντωνάκης 11 (1), Σαμψών 2, Κονταξάκης Μ. 6, Κονταξάκης Ν. 3, Τσιμπισκάκης 15 (2), Μανωλουδάκης, Μπαμιάκης.

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM