Όλη η κλήρωση της Α’ ΕΠΣΡ 2018-19

Χωρίς το μεγάλο ντέρμπι θα κάνει πρεμιέρα η Α’ ΕΠΣΡ 2018-19, μετά από την κλήρωση η οποία πραγματοποιείται αυτή την ώρα στο «κτήμα Πάνακρον» στη Σχολή Ασωμάτων στο Αμάρι.

Το παιχνίδι που ξεχωρίζει θα γίνει στην Σοχώρα με τον ΑΟΝ Αστέρα να φιλοξενεί τον Ποσειδώνα Γερανίου, όπως και η αναμέτρηση της Ε.Α.Π. με τον Ρεθυμνιακό. Η ΑΕ Μυλοποτάμου ξεκινάει εντός έδρας με τον Τάλως Μελιδονίου, ενώ ο Ερμής Ζωνιανών θα υποδεχθεί τον Αστέρα Περάματος. Το ντέρμπι ΑΕΜ – Ερμής Ζωνιανών θα γίνει την 12η αγωνιστική.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΡ 2018-19:

1η αγωνιστική

Σπήλι   –          ΠΑΟ Αλφάς

ΟΦ Αρμένων  –          Άρης Ρεθύμνου

ΑΟΝ Αστέρας            –          Ποσειδώνας Γερανίου

Ερμής Ζωνιανών         –          Αστέρας Περάματος

ΑΕ Μυλοποτάμου      –          Τάλως Μελιδονίου

Ε.Α.Π. –          Ρεθυμνιακός

Λιβάδια           –          ΝΕΑΡ

Κάλυβος          –          Ψηλορείτης

 

2η αγωνιστική

ΟΦ Αρμένων  –          Σπήλι

ΠΑΟ Αλφάς   –          ΑΟΝ Αστέρας

Άρης Ρεθύμνου           –          Ερμής Ζωνιανών

Ποσειδώνας Γερανίου –          ΑΕ Μυλοποτάμου

Αστέρας Περάματος   –          Ε.Α.Π.

Τάλως Μελιδονίου      –          Λιβάδια

Ρεθυμνιακός    –          Ψηλορείτης

ΝΕΑΡ –          Κάλυβος

 

3η αγωνιστική

Σπήλι   –          ΑΟΝ Αστέρας

Ερμής Ζωνιανών         –          ΟΦ Αρμένων

ΑΕ Μυλοποτάμου      –          ΠΑΟ Αλφάς

Ε.Α.Π. –          Άρης Ρεθύμνου

Λιβάδια           –          Ποσειδώνας Γερανίου

Ψηλορείτης     –          Αστέρας Περάματος

Κάλυβος          –          Τάλως Μελιδονίου

Ρεθυμνιακός    –          ΝΕΑΡ

 

4η αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών         –          Σπήλι

ΑΟΝ Αστέρας            –          ΑΕ Μυλοποτάμου

ΟΦ Αρμένων  –          Ε.Α.Π.

ΠΑΟ Αλφάς   –          Λιβάδια

Άρης Ρεθύμνου           –          Ψηλορείτης

Ποσειδώνας Γερανίου –          Κάλυβος

Αστέρας Περάματος   –          ΝΕΑΡ

Τάλως Μελιδονίου      –          Ρεθυμνιακός

 

5η αγωνιστική

Σπήλι   –          ΑΕ Μυλοποτάμου

Ε.Α.Π. –          Ερμής Ζωνιανών

Λιβάδια           –          ΑΟΝ Αστέρας

Ψηλορείτης     –          ΟΦ Αρμένων

Κάλυβος          –          ΠΑΟ Αλφάς

ΝΕΑΡ –          Άρης Ρεθύμνου

Ρεθυμνιακός    –          Ποσειδώνας Γερανίου

Αστέρας Περάματος   –          Τάλως Μελιδονίου

 

6η αγωνιστική

Ε.Α.Π. –          Σπήλι

ΑΕ Μυλοποτάμου      –          Λιβάδια

Ερμής Ζωνιανών         –          Ψηλορείτης

ΑΟΝ Αστέρας            –          Κάλυβος

ΟΦ Αρμένων  –          ΝΕΑΡ

ΠΑΟ Αλφάς   –          Ρεθυμνιακός

Άρης Ρεθύμνου           –          Τάλως Μελιδονίου

Ποσειδώνας Γερανίου –          Αστέρας Περάματος

 

7η αγωνιστική

Σπήλι   –          Λιβάδια

Ψηλορείτης     –          Ε.Α.Π.

Κάλυβος          –          ΑΕ Μυλοποτάμου

ΝΕΑΡ –          Ερμής Ζωνιανών

Ρεθυμνιακός    –          ΑΟΝ Αστέρας

Τάλως Μελιδονίου      –          ΟΦ Αρμένων

Αστέρας Περάματος   –          ΠΑΟ Αλφάς

Άρης Ρεθύμνου           –          Ποσειδώνας Γερανίου

 

8η αγωνιστική

Ψηλορείτης     –          Σπήλι

Λιβάδια           –          Κάλυβος

Ε.Α.Π. –          ΝΕΑΡ

ΑΕ Μυλοποτάμου      –          Ρεθυμνιακός

Ερμής Ζωνιανών         –          Τάλως Μελιδονίου

ΑΟΝ Αστέρας            –          Αστέρας Περάματος

ΟΦ Αρμένων  –          Ποσειδώνας Γερανίου

ΠΑΟ Αλφάς   –          Άρης Ρεθύμνου

 

9η αγωνιστική

Σπήλι   –          Κάλυβος

ΝΕΑΡ –          Ψηλορείτης

Ρεθυμνιακός    –          Λιβάδια

Τάλως Μελιδονίου      –          Ε.Α.Π.

Αστέρας Περάματος   –          ΑΕ Μυλοποτάμου

Ποσειδώνας Γερανίου –          Ερμής Ζωνιανών

Άρης Ρεθύμνου           –          ΑΟΝ Αστέρας

ΠΑΟ Αλφάς   –          ΟΦ Αρμένων

 

10η αγωνιστική

ΝΕΑΡ –          Σπήλι

Κάλυβος          –          Ρεθυμνιακός

Ψηλορείτης     –          Τάλως Μελιδονίου

Λιβάδια           –          Αστέρας Περάματος

Ε.Α.Π. –          Ποσειδώνας Γερανίου

ΑΕ Μυλοποτάμου      –          Άρης Ρεθύμνου

Ερμής Ζωνιανών         –          ΠΑΟ Αλφάς

ΑΟΝ Αστέρας            –          ΟΦ Αρμένων

 

11η αγωνιστική

Σπήλι   –          Ρεθυμνιακός

Τάλως Μελιδονίου      –          ΝΕΑΡ

Αστέρας Περάματος   –          Κάλυβος

Ποσειδώνας Γερανίου –          Ψηλορείτης

Άρης Ρεθύμνου           –          Λιβάδια

ΠΑΟ Αλφάς   –          Ε.Α.Π.

ΟΦ Αρμένων  –          ΑΕ Μυλοποτάμου

ΑΟΝ Αστέρας            –          Ερμής Ζωνιανών

 

12η αγωνιστική

Τάλως Μελιδονίου      –          Σπήλι

Ρεθυμνιακός    –          Αστέρας Περάματος

ΝΕΑΡ –          Ποσειδώνας Γερανίου

Κάλυβος          –          Άρης Ρεθύμνου

Ψηλορείτης     –          ΠΑΟ Αλφάς

Λιβάδια           –          ΟΦ Αρμένων

Ε.Α.Π. –          ΑΟΝ Αστέρας

ΑΕ Μυλοποτάμου      –          Ερμής Ζωνιανών

 

13η αγωνιστική

Σπήλι   –          Αστέρας Περάματος

Ποσειδώνας Γερανίου –          Τάλως Μελιδονίου

Άρης Ρεθύμνου           –          Ρεθυμνιακός

ΠΑΟ Αλφάς   –          ΝΕΑΡ

ΟΦ Αρμένων  –          Κάλυβος

ΑΟΝ Αστέρας            –          Ψηλορείτης

Ερμής Ζωνιανών         –          Λιβάδια

ΑΕ Μυλοποτάμου      –          Ε.Α.Π.

 

14η αγωνιστική

Ποσειδώνας Γερανίου –          Σπήλι

Αστέρας Περάματος   –          Άρης Ρεθύμνου

Τάλως Μελιδονίου      –          ΠΑΟ Αλφάς

Ρεθυμνιακός    –          ΟΦ Αρμένων

ΝΕΑΡ –          ΑΟΝ Αστέρας

Κάλυβος          –          Ερμής Ζωνιανών

Ψηλορείτης     –          ΑΕ Μυλοποτάμου

Λιβάδια           –          Ε.Α.Π.

 

15η αγωνιστική

Σπήλι   –          Άρης Ρεθύμνου

ΠΑΟ Αλφάς   –          Ποσειδώνας Γερανίου

ΟΦ Αρμένων  –          Αστέρας Περάματος

ΑΟΝ Αστέρας            –          Τάλως Μελιδονίου

Ερμής Ζωνιανών         –          Ρεθυμνιακός

ΑΕ Μυλοποτάμου      –          ΝΕΑΡ

Ε.Α.Π. –          Κάλυβος

Λιβάδια           –          Ψηλορείτης

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM