Όλο το πρόγραμμα Β’ ΕΠΣΡ 2018-19

Με την συμμετοχή των Μελάμπων και με 13 συνολικά ομάδες θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας Ρεθύμνου.

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Επισκοπή 2010           –          Αρκάδι Αγγελιανών

Τάλως Γαράζου           –          Αγία Γαλήνη

Ασή Γωνιά      –          Κεραυνός

Λιβάς   –          Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Φλόγα Ρουστίκων       –          Παναρκαδικός

Μέλαμπες       –          Φοίνικας

Ρεπό: Απόλλων

 

2η αγωνιστική

Τάλως Γαράζου           –          Επισκοπή 2010

Αρκάδι Αγγελιανών    –          Απόλλων

Αγία Γαλήνη   –          Ασή Γωνιά

Κεραυνός        –          Φλόγα Ρουστίκων

Αναγέννηση ΜΠΣΡ    –          Μέλαμπες

Παναρκαδικός –          Φοίνικας

Ρεπό: Λιβάς

 

3η αγωνιστική

Επισκοπή 2010           –          Απόλλων

Ασή Γωνιά      –          Τάλως Γαράζου

Λιβάς   –          Αρκάδι Αγγελιανών

Φλόγα Ρουστίκων       –          Αγία Γαλήνη

Φοίνικας          –          Κεραυνός

Παναρκαδικός –          Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Ρεπό: Μέλαμπες

 

4η αγωνιστική

Ασή Γωνιά      –          Επισκοπή 2010

Απόλλων         –          Λιβάς

Τάλως Γαράζου           –          Φλόγα Ρουστίκων

Αρκάδι Αγγελιανών    –          Μέλαμπες

Αγία Γαλήνη   –          Φοίνικας

Κεραυνός        –          Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

5η αγωνιστική

Επισκοπή 2010           –          Λιβάς

Φλόγα Ρουστίκων       –          Ασή Γωνιά

Μέλαμπες       –          Απόλλων

Φοίνικας          –          Τάλως Γαράζου

Παναρκαδικός –          Αρκάδι Αγγελιανών

Αναγέννηση ΜΠΣΡ    –          Αγία Γαλήνη

Ρεπό: Κεραυνός

 

6η αγωνιστική

Φλόγα Ρουστίκων       –          Επισκοπή 2010

Λιβάς   –          Μέλαμπες

Ασή Γωνιά      –          Φοίνικας

Απόλλων         –          Παναρκαδικός

Τάλως Γαράζου           –          Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Αρκάδι Αγγελιανών    –          Κεραυνός

Ρεπό: Αγία Γαλήνη

 

7η αγωνιστική

Επισκοπή 2010           –          Μέλαμπες

Φοίνικας          –          Φλόγα Ρουστίκων

Παναρκαδικός –          Λιβάς

Αναγέννηση ΜΠΣΡ    –          Ασή Γωνιά

Κεραυνός        –          Απόλλων

Αγία Γαλήνη   –          Αρκάδι Αγγελιανών

Ρεπό: Τάλως Γαράζου

 

8η αγωνιστική

Φοίνικας          –          Επισκοπή 2010

Μέλαμπες       –          Παναρκαδικός

Φλόγα Ρουστίκων       –          Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Λιβάς   –          Κεραυνός

Απόλλων         –          Αγία Γαλήνη

Τάλως Γαράζου           –          Αρκάδι Αγγελιανών

Ρεπό: Ασή Γωνιά

 

9η αγωνιστική

Επισκοπή 2010           –          Παναρκαδικός

Αναγέννηση ΜΠΣΡ    –          Φοίνικας

Κεραυνός        –          Μέλαμπες

Αγία Γαλήνη   –          Λιβάς

Αρκάδι Αγγελιανών    –          Ασή Γωνιά

Απόλλων         –          Τάλως Γαράζου

Ρεπό: Φλόγα Ρουστίκων

 

10η αγωνιστική

Αναγέννηση ΜΠΣΡ    –          Επισκοπή 2010

Παναρκαδικός –          Κεραυνός

Μέλαμπες       –          Αγία Γαλήνη

Φλόγα Ρουστίκων       –          Αρκάδι Αγγελιανών

Λιβάς   –          Τάλως Γαράζου

Ασή Γωνιά      –          Απόλλων

Ρεπό: Φοίνικας

 

11η αγωνιστική

Επισκοπή 2010           –          Κεραυνός

Αγία Γαλήνη   –          Παναρκαδικός

Αρκάδι Αγγελιανών    –          Φοίνικας

Τάλως Γαράζου           –          Μέλαμπες

Απόλλων         –          Φλόγα Ρουστίκων

Λιβάς   –          Ασή Γωνιά

Ρεπό: Αναγέννηση ΜΠΣΡ

 

12η αγωνιστική

Κεραυνός        –          Αγία Γαλήνη

Αναγέννηση ΜΠΣΡ    –          Αρκάδι Αγγελιανών

Παναρκαδικός –          Τάλως Γαράζου

Φοίνικας          –          Απόλλων

Μέλαμπες       –          Ασή Γωνιά

Φλόγα Ρουστίκων       –          Λιβάς

Ρεπό: Επισκοπή 2010

 

13η αγωνιστική

Επισκοπή 2010           –          Αγία Γαλήνη

Τάλως Γαράζου           –          Κεραυνός

Απόλλων         –          Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Ασή Γωνιά      –          Παναρκαδικός

Λιβάς   –          Φοίνικας

Μέλαμπες       –          Φλόγα Ρουστίκων

Ρεπό: Αρκάδι Αγγελιανών

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM