Με την συμμετοχή των Μελάμπων και με 13 συνολικά ομάδες θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας Ρεθύμνου.
Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα:
1η αγωνιστική
Επισκοπή 2010 – Αρκάδι Αγγελιανών
Τάλως Γαράζου – Αγία Γαλήνη
Ασή Γωνιά – Κεραυνός
Λιβάς – Αναγέννηση ΜΠΣΡ
Φλόγα Ρουστίκων – Παναρκαδικός
Μέλαμπες – Φοίνικας
Ρεπό: Απόλλων
2η αγωνιστική
Τάλως Γαράζου – Επισκοπή 2010
Αρκάδι Αγγελιανών – Απόλλων
Αγία Γαλήνη – Ασή Γωνιά
Κεραυνός – Φλόγα Ρουστίκων
Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Μέλαμπες
Παναρκαδικός – Φοίνικας
Ρεπό: Λιβάς
3η αγωνιστική
Επισκοπή 2010 – Απόλλων
Ασή Γωνιά – Τάλως Γαράζου
Λιβάς – Αρκάδι Αγγελιανών
Φλόγα Ρουστίκων – Αγία Γαλήνη
Φοίνικας – Κεραυνός
Παναρκαδικός – Αναγέννηση ΜΠΣΡ
Ρεπό: Μέλαμπες
4η αγωνιστική
Ασή Γωνιά – Επισκοπή 2010
Απόλλων – Λιβάς
Τάλως Γαράζου – Φλόγα Ρουστίκων
Αρκάδι Αγγελιανών – Μέλαμπες
Αγία Γαλήνη – Φοίνικας
Κεραυνός – Αναγέννηση ΜΠΣΡ
Ρεπό: Παναρκαδικός
5η αγωνιστική
Επισκοπή 2010 – Λιβάς
Φλόγα Ρουστίκων – Ασή Γωνιά
Μέλαμπες – Απόλλων
Φοίνικας – Τάλως Γαράζου
Παναρκαδικός – Αρκάδι Αγγελιανών
Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Αγία Γαλήνη
Ρεπό: Κεραυνός
6η αγωνιστική
Φλόγα Ρουστίκων – Επισκοπή 2010
Λιβάς – Μέλαμπες
Ασή Γωνιά – Φοίνικας
Απόλλων – Παναρκαδικός
Τάλως Γαράζου – Αναγέννηση ΜΠΣΡ
Αρκάδι Αγγελιανών – Κεραυνός
Ρεπό: Αγία Γαλήνη
7η αγωνιστική
Επισκοπή 2010 – Μέλαμπες
Φοίνικας – Φλόγα Ρουστίκων
Παναρκαδικός – Λιβάς
Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Ασή Γωνιά
Κεραυνός – Απόλλων
Αγία Γαλήνη – Αρκάδι Αγγελιανών
Ρεπό: Τάλως Γαράζου
8η αγωνιστική
Φοίνικας – Επισκοπή 2010
Μέλαμπες – Παναρκαδικός
Φλόγα Ρουστίκων – Αναγέννηση ΜΠΣΡ
Λιβάς – Κεραυνός
Απόλλων – Αγία Γαλήνη
Τάλως Γαράζου – Αρκάδι Αγγελιανών
Ρεπό: Ασή Γωνιά
9η αγωνιστική
Επισκοπή 2010 – Παναρκαδικός
Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Φοίνικας
Κεραυνός – Μέλαμπες
Αγία Γαλήνη – Λιβάς
Αρκάδι Αγγελιανών – Ασή Γωνιά
Απόλλων – Τάλως Γαράζου
Ρεπό: Φλόγα Ρουστίκων
10η αγωνιστική
Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Επισκοπή 2010
Παναρκαδικός – Κεραυνός
Μέλαμπες – Αγία Γαλήνη
Φλόγα Ρουστίκων – Αρκάδι Αγγελιανών
Λιβάς – Τάλως Γαράζου
Ασή Γωνιά – Απόλλων
Ρεπό: Φοίνικας
11η αγωνιστική
Επισκοπή 2010 – Κεραυνός
Αγία Γαλήνη – Παναρκαδικός
Αρκάδι Αγγελιανών – Φοίνικας
Τάλως Γαράζου – Μέλαμπες
Απόλλων – Φλόγα Ρουστίκων
Λιβάς – Ασή Γωνιά
Ρεπό: Αναγέννηση ΜΠΣΡ
12η αγωνιστική
Κεραυνός – Αγία Γαλήνη
Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Αρκάδι Αγγελιανών
Παναρκαδικός – Τάλως Γαράζου
Φοίνικας – Απόλλων
Μέλαμπες – Ασή Γωνιά
Φλόγα Ρουστίκων – Λιβάς
Ρεπό: Επισκοπή 2010
13η αγωνιστική
Επισκοπή 2010 – Αγία Γαλήνη
Τάλως Γαράζου – Κεραυνός
Απόλλων – Αναγέννηση ΜΠΣΡ
Ασή Γωνιά – Παναρκαδικός
Λιβάς – Φοίνικας
Μέλαμπες – Φλόγα Ρουστίκων
Ρεπό: Αρκάδι Αγγελιανών