5η «στροφή» σε Α1 και Α2 Εργασιακού Μπάσκετ με δυο αναβολές

Με την διεξαγωγή της 5ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το Εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ.
Στην Α1 κατηγορία δεν έγινε το παιχνίδι Project Plus IKE – Το Σπίτι του Πολιού, όπως και στον Α’ όμιλο της Α2 οπου αναβλήθηκε το παιχνίδι ανάμεσα στους Γιατρούς και στην Λέσχη Τραπεζικών Υπαλλήλων.

A1 Κατηγορία

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 48-61
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-27, 32-44, 48-61.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης, Γιαννούλης 3 (1), Θεοδοσόπουλος, Αραμπατζόγλου, Ανεζάκης 6, Τσιμπισκάκης 7, Δρουδάκης 9, Αλυγιζάκης 7 (1), Κατσαντώνης 16, Συργιανόγλου.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ., Κανλής): Πολυδωρόπουλος 10, Λιονάκης 13, Κυδωνάκης 10 (1), Μαμαλάκης Ν. 16, Μαμαλάκης Σ. 3 (1), Φουντουδάκης 6, Μουλίτσας, Κανλής 3.

PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  87-43
Δεκάλεπτα: 22-12, 37-19, 64-29, 87-43
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 11 (2), Κιουρτσιδάκης 3 (1), Μαραυγάκης 10, Νυκταρης 12 (4), Χατζηκωνσταντίνου 10 (1), Σταυρουλάκης 3, Πατέρας 8 (2), Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 25 (1), Μπιρλιράκης 3.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Λίτινας, Ζούκης, Καρπούζης, Καρακεσίσογλου 8, Ψαρουδάκης 11 (3), Πελιβανίδης 6 (1), Σεγρεδάκης 6 (2), Μίγλης, Παπαδοκωνσταντάκης 4, Τσίχλης, Θεοδωρόπουλος 2, Κατάκης 6.


HAAGEN DAZS BCSAILING EXPERIENCE  86-45
Δεκάλεπτα: 25-08, 43-24, 65-37, 86-45
HAAGEN DAZS (Ξενίδης-Πηγουνάκης): Λαγουδάκης 13 (2), Κούμουλος 21 (5), Φιτζανάκης 4, Καλϊτζάκης 12 (4), Πλεμμένος 11, Σπιτάς 12, Χατζηδάκης, Μητρόπουλος, Πηγουνάκης 13 (4).
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Τσαχάκης 15 (3), Μακεδάκης 4 (1), Παπαπαναγιώτου 3, Παυλιδάκης, Παπαδάκης 11, Παρασύρης 8 (2), Καρπουζάκης 4, Κορωνάκης.


Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  76-62

Δεκάλεπτα: 13-16, 38-21, 53-40, 76-62
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Χρυσουλάκης 11 (2), Παπαδάκης Χ. 8 (1), Μίχας 4, Παπαδογιαννάκης Γ. 18 (5), Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 21 (3), Ζουμπεράκης 14.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 22 (4), Γκάτζιας 2, Ορφανουδάκης 6, Λαμπαρδάκης 14 (1), Τρανταλίδης, Χαιρέτης 8, Μιχαλάκης 4, Κανουπάκης, Μαθηνός 3, Ροδινός 3 (1).

PROJECT PLUS IKE – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ  (Αναβλήθηκε)

ΡΕΠΟ: N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ


Η Βαθμολογία της Α1 Κατηγορία

Ομάδα Βαθμολογία Παιχν. Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 HAAGEN DAZS BC 10 5 342 246 96
2 Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 8 4 281 248 33
3 ΦΟΙΤΗΤΕΣ 7 5 281 299 -18
4 ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 7 5 239 289 -50
5 PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 6 3 244 139 105
6 SAILING EXPERIENCE 6 4 222 260 -38
7 ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 5 3 183 182 1
8 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 5 4 224 250 -26
9 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 5 4 256 291 -35
10 N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ 4 4 242 273 -31
11 PROJECT PLUS IKE 3 3 132 169 -37

Α2 Κατηγορία – Α’ όμιλος

ΡΑΨΩΔΙΑ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 49-51
Δεκάλεπτα: 09-18, 19-25, 26-35, 49-51.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 4, Μαλανδρίνος  6 (1), Σταματάκης 12 (1), Ξενάκης 2, Νιωτάκης, Βεργίτσης 6 (2), Χόμπης Βασ. 7, Καρίμποφ 7, Ψαθάκης 5.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Ζερβουδάκης 6, Σταυριανάκη, Διαμαντής 4, Χλιαουδάκης 2, Παπατριανταφύλλου 4, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Τσιγκούλης 13, Νικολιδάκης 16 (5), Καβρουλάκης 4.

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 43-70
Δεκάλεπτα: 18-14, 26-38, 35-56, 43-70.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 13 (2), Γιαπιτσογλου 8, Πασχαλίδη 4, Μαστροκώστα, Καταξάκη, Κορογωνα, Χατζηβασίλης 2, Βουρδουμπά 4, Βλάσης 12.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πετράκης Ι. 6 (2), Θεοδωράκης, Ξηρας 35, Απανομεριτάκης 13, Πανόπουλος 1, Ρεχερ 6, Βροντάκης 1, Φουσταγιεράκης 2, Κωρονάκης 6, Τσιομπίκας.


ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 55-57

Δεκάλεπτα:12-14, 25-22, 39-36, 55-57.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 8, Κεφαλογιάννης 5, Μελαδάκης Σ, Καραδάκης Ν. 11, Περάκης 8, Ζάχος 5 (1), Αντωνάκης, Πολιτάκης 8, Κανακάκης, Λιανδρής, Λιανέρης, Κυριακάκης 10.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης):  Λαδάκης 23 (4), Μονογυιός 8 (1), Παπαδογιάννης Β. 2, Τζανιδάκης 6, Καπετανάκης 10 (2), Συμεωνίδης 2, Γιακουμάκης 6, Φουντιδάκης.


ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – PLATANOS TOURS 38-52

Δεκάλεπτα: 08-15, 20-28, 29-34, 38-52.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης, Γαβαλάκης): Τεριζογλου 5 (1), Νικολάου 5 (1), Δασκαλάκης Μ. 10, Λαγουδάκης 5 (1), Μαθιουδάκης 10, Σφακιανάκης 1, Καλογεράκης, Λαμπρινός 2.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 20 (1), Δαμανάκης 2, Αγγελάκης 8, Παπαγρηγορίου 8 (2), Βουγιουκαλάκης Ε., Σκέρλος, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Περδίκης 6, Μαλλιαρός 2, Ζουμπεράκης 4, Βαρδάκης, Κλειδαράς.

ΙΑΤΡΟΙ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  (Αναβλήθηκε)


Η Βαθμολογία της Α2 Κατηγορίας – Α’ Ομίλου 

Ομάδα Βαθμολογία Παιχν. Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 PLATANOS TOURS 9 5 281 182 99
2 ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 8 5 283 251 32
3 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 8 5 264 232 32
4 ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 8 5 268 260 8
5 ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 8 5 201 201 0
6 ΤΡΑΠΕΖΕΣ 7 4 200 140 60
7 ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 7 4 167 168 -1
8 ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7 5 211 224 -13
9 KLADOS TOURS 6 4 229 213 16
10 ΙΑΤΡΟΙ 6 4 219 221 -2
11 ΡΑΨΩΔΙΑ 5 5 207 261 -54
12 ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 5 5 164 341 -177

Α2 Κατηγορία – Β’ όμιλος

WOW! PARKING – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 34-60
Δεκάλεπτα: 11-12, 20-32, 24-46, 34-60.
WOW! PARKING (Σαμψών): Παρασύρης 3 (1), Τσιμπισκάκης 2, Δαβουρνελης, Σταράς 13, Πολυμίλης Χ. 16 (1), Τσικινάς, Κουνδουράκης Γ.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 15 (4), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α., Παπαδάκης Κ. 8, Γεωργαλής, Σακελλαρίδης 4, Ψωράκης 8, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 4, Κινιάδης, Ζουρίδης 4.

Η Βαθμολογία της Α2 Κατηγορίας – Β’ Ομίλου 

Ομάδα Βαθμολογία Παιχν. Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 ΧΟΡΕΥΤΕΣ 10 5 276 195 81
2 MACRON STORE 9 5 278 221 57
3 ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 8 5 235 219 16
4 ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 8 5 232 218 14
5 THINK VILLA 8 4 164 153 11
6 ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 7 5 193 186 7
7 OLYMPIC/BONOBO 6 4 118 113 5
8 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 4 3 158 154 4
9 L’ETOILE DU SUD 4 4 116 162 -46
10 BUENO HOTEL 4 4 162 236 -74
11 WOW! PARKING* 3 4 109 184 -75

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM