16 Ρεθυμνιωτάκια στο All Star Game!

Την Κυριακή 16 Ιουνίου η ΕΚΑΣΚ διοργανώνει στο κλειστό της Νέας Αλικαρνασσού στο Ηράκλειο το All Star Game Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι αγοριών και Μίνι Κοριτσιών.

Τα Μίνι κορίτσια θα ανοίξουν την αυλαία στις 11:30, θα ακολουθήσει το παιχνίδι των Μίνι Αγοριών στη 13:00 και μετά των Παγκορασίδων στις 14:30 και των Παμπαίδων  στις 16:00.
Από τις Ρεθυμνιώτικες ομάδες επιλέχτηκαν να συμμετέχουν στην γιορτή του Κρητικού Μπάσκετ, οι Ι. Γιαννακάκη, Ε. Μυστράκη (Ατσιπόπουλο), Χ. Βαράκη, Χ. Βεργίτση, Δ. Σταφυλάκη, Κ. Βεργίτση (ΟΚΑ Αρκάδι), Γ. Κωνσταντινίδης, Γ. Τσαχάκης (Ρέθυμνο BC), Κ. Δερεδάκης (Ακαδημία Ρεθύμνου), Ευαγγελία Ζολώτα, Μαρία Ζολώτα, Ευαγγελία Μεργέμογλου και Χρυσαλία Βεργιτσάκη (ΟΚΑ Αρκάδι), Φίλιππος Κωνσταντινίδης, Σωτήρης Γκιουλέας (Ρέθυμνο BC), Μάριος Διγενής (Ακαδημία Ρεθ.) και ο προπονητής των τμημάτων υποδομής του Ρέθυμνο BC Π. Πολοπετράκης.

Οι  αθλητές και οι αθλήτριες αναλυτικά που θα συμμετάσχουν επιλέχθηκαν από τον προπονητή του Αναπτυξιακού Μιχάλη Πετράκη 

Μίνι Κορίτσια 2006-2007

Ομάδα Δήμητρα
ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ (ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ)
ΧΑΡΑ ΒΑΡΑΚΗ ( ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)
ΧΑΡΙΣ ΜΑΡΚΑΚΗ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ )
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΡΑΚΗ (ΟΑΧ) 
ΜΑΡΙΑ ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΗ (ΟΦΗ)
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΚΑΚΗ ( ΟΑΣΗ)
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗ (ΟΑΧ)
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗ ( ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΣΚΕΜΠΕ( ΟΑΧ 2000) 
ΧΡΥΣΑ ΧΑΛΕΠΑΚΗ( ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)
ΧΡΥΣΑΛΙΑ ΒΕΡΓΙΤΣΗ ( ΑΡΚΑΔΙ)
ΑΔΑΜΙΔΗ ΑΘΗΝΑ( ΟΑΧ)
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΖΑΝΕΤΗ( ΟΦΗ)
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)
ΦΩΤΟΥΛΑ ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ (ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ) 

Προπονήτρια: ΔΕΔΕΛΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

Ομάδα Αθηνά
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ)
ΕΡΙΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)
ΑΝΝΑ ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΗ (ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΕΚΟΥΛΟΣΚΑ ( ΟΑΣΗ)
ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΛΑΝΑΚΗ ( ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)
ΜΥΡΩΝΙΑ ΞΑΝΘΑΚΗ ( ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ (ΟΑΧ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ (ΠΕΔΙΑΔΑ)
ΑΓΓΕΛΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ( ΟΑΧ 2000)
ΑΘΗΝΑ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ( ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΥΣΤΡΑΚΗ( ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ)
ΕΛΕΝΗ ΜΗΛΙΑΡΑ( ΟΦΗ) 
ΣΟΦΙΑ ΚΑΖΑΝΗ( ΟΦΗ)
ΓΩΓΩ ΣΕΚΕΡΗ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΕΡΓΙΤΣΗ (ΑΡΚΑΔΙ) 

Προπονητής: ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 

Μίνι Αγόρια 2006-2007

Ομάδα Κρόνος
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ (Ρέθυμνο BC)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ( ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ (ΑΟΑΝ)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΙΔΗΣ ( ΓΙΟΥΧΤΑΣ)
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ( ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
ΕΥΤΥΧΗΣ ΒΟΛΤΙΡΑΚΗΣ ( ΚΥΔΩΝ)
ΓΕΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ( ΜΕΣΣΑΡΑ)
ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ( ΟΦΗ)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΥΠΟΛΙΤΗΣ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ) 
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΡΟΥΡΑΚΗΣ (ΟΑΧ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ( ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ (ΟΣΦΧ)
ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ( ΔΕΙΛΙΝΟ)

Προπονητής : ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΟΠΕΤΡΑΚΗΣ 

Ομάδα Ερμής 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ (Ρέθυμνο BC)
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ( ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΤΑΜΠΑΚΟΣ ( ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)
ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΑΜΠΟΣΗ ( ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ( ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ (ΚΥΔΩΝ)
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΤΑΤΣΙΟΝΑΚΗΣ (ΟΑΣΗ)
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ( ΟΦΗ)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΛΙΩΝΑΚΗΣ (ΟΑΧ)
ΜΑΤΙΑ ΣΤΕΒΟΒΙΤΣ ( ΠΕΔΙΑΔΑ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ( ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ)

Προπονητής: ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (2004-2005)
ΟΜΑΔΑ ΗΡΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΖΟΛΩΤΑ (ΑΡΚΑΔΙ )
ΠΕΛΑΓΙΑ ΔΙΒΙΝΗ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ )
ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΔΡΙΟΛΑ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ )
ΕΛΕΝΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ (ΟΦΗ)
ΤΟΝΙΑ ΣΗΦΑΚΗ ( ΗΡΟΔΟΤΟΣ )
ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ( ΟΦΗ)
ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΑΒΟΥΪΔΑΚΗ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ )
ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΚΕ (ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΒΑΛΗ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΓΙΑΠΕΝΤΖΑΚΗ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΩΤΑΚΗ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ )
ΧΡΥΣΑΛΙΑ ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ)
ΝΑΝΣΗ ΚΑΡΑΛΗ (ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ) ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:ΜΑΡΙΑ ΔΕΔΕΛΕΤΑΚΗ

ΟΜΑΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΙΑ ΖΟΛΩΤΑ (ΑΡΚΑΔΙ )
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΣΜΙΔΗ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ )
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ )
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΛΑΚΗ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ )
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ (ΟΦΗ)
ΝΙΚΗ ΒΑΡΔΑΚΗ ( ΠΕΔΙΑΔΑ)
ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ (ΟΦΗ)
ΣΟΦΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΡΓΕΜΟΓΛΟΥ (ΑΡΚΑΔΙ )
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ (ΟΦΗ )
ΓΙΑΣΕΜΗ ΟΡΦΑΝΟΥ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ )
ΣΟΦΙΑ ΛΙΑΠΑΚΗ ( ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ )
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ (ΟΦΗ) ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΜΨΕΛΗΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (2004-2005)
ΟΜΑΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ (ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ)
ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ (Ρέθυμνο BC)
ΗΛΙΑΣ ΚΟΖΥΡΗΣ (ΑΟΑΝ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΛΙΔΗΣ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ )
ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ )
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ) Ι
ΝΤΕΡ ΚΑΤΣΟΥΡΙ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ )
 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ (ΚΥΔΩΝ)
ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΦΑΣΗΣ (ΟΑΣΗ )
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ (ΟΦΗ )
ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ )
ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ (ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ )
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ (ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ )
ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΛΙΟΣ (ΟΣΦΧ)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΜΠΑΤΑΚΗΣ (ΟΑΧ) ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΟΠΕΤΡΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΜΨΕΛΗΣ

ΟΜΑΔΑ ΑΡΗΣ
ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ (Ρέθυμνο BC)
ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΜΠΟΛΑΚΗΣ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ (ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ (ΔΕΙΛΙΝΟ )
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ( ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ )
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΑΡΑΚΛΑΣ ( ΗΡΟΔΟΤΟΣ )
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΟΛΤΣΗΣ (ΚΥΔΩΝ )
ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ (ΟΦΗ )
ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ (ΠΕΔΙΑΔΑ)
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ (ΧΑΝΙΑ B.C. )
 ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΝΤΙΦΙΛΙΩΤΗΣ (ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΪΤΑΚΗΣ (ΝΕΑΠΟΛΗ )
ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΑΚΗΣ (ΟΑΧ ) ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM