1 Οκτωβρίου 2022

Η νέα κλήρωση της Α’ Κατηγορίας 2022-23

Ολοκληρώθηκε η νέα κλήρωση της Α’ κατηγορίας Ρεθύμνου 2022-2023 πριν από λίγο στα γραφεία της ΕΠΣΡ, το οποίο βάσει προγραμματισμού θα ξεκινήσει 8-9 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά:

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2022-2023

1η Αγωνιστική 14η

Ερμής Ζωνιανών – Φοίνικας

Ρεθυμνιακός – Λιβάδια

Αρκάδι Αγγελιανών – ΑΟ Άρης

Δόξα Πλατανέ – Αστέρας Περάματος

ΑΟ Ποσειδών – ΑΟΝ Αστέρας

ΟΦ Αρμένων – Σπήλι

Ρεπό: Τάλως Μελιδονίου

 

2η Αγωνιστική 15η

Τάλως Μελιδονίου – Ερμής Ζωνιανών

Φοίνικας – Ρεθυμνιακός

Λιβάδια – Δόξα Πλατανέ

ΑΟ Άρης – ΑΟ Ποσειδών

Αστέρας Περάματος – ΟΦ Αρμένων

ΑΟΝ Αστέρας – Σπήλι

Ρεπό: Αρκάδι Αγγελιανών

 

3η Αγωνιστική 16η

Ερμής Ζωνιανών – Ρεθυμνιακός

Αρκάδι Αγγελιανών – Τάλως Μελιδονίου

Δόξα Πλατανέ – Φοίνικας

ΟΦ Αρμένων – Λιβάδια

Σπήλι – ΑΟ Άρης

ΑΟΝ Αστέρας – Αστέρας Περάματος

Ρεπό: ΑΟ Ποσειδών

 

4η Αγωνιστική 17η

Αρκάδι Αγγελιανών – Ερμής Ζωνιανών

Ρεθυμνιακός – Δόξα Πλατανέ

Τάλως Μελιδονίου – ΑΟ Ποσειδών

Φοίνικας – ΟΦ Αρμένων

Λιβάδια – ΑΟΝ Αστέρας

ΑΟ Άρης – Αστέρας Περάματος

Ρεπό: Σπήλι

 

5η Αγωνιστική 18η

Ερμής Ζωνιανών – Δόξα Πλατανέ

ΑΟ Ποσειδών – Αρκάδι Αγγελιανών

ΟΦ Αρμένων – Ρεθυμνιακός

Σπήλι – Τάλως Μελιδονίου

ΑΟΝ Αστέρας – Φοίνικας

ΑΟ Άρης – Λιβάδια

Ρεπό: Αστέρας Περάματος

 

6η Αγωνιστική 19η

ΑΟ Ποσειδών – Ερμής Ζωνιανών

Δόξα Πλατανέ – ΟΦ Αρμένων

Αρκάδι Αγγελιανών – Σπήλι

Ρεθυμνιακός – ΑΟΝ Αστέρας

Τάλως Μελιδονίου – Αστέρας Περάματος

Φοίνικας – ΑΟ Άρης

Ρεπό: Λιβάδια

Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και εγγραφή στο YouTube

7η Αγωνιστική 20η

Ερμής Ζωνιανών – ΟΦ Αρμένων

Σπήλι – ΑΟ Ποσειδών

ΑΟΝ Αστέρας – Δόξα Πλατανέ

Αστέρας Περάματος – Αρκάδι Αγγελιανών

ΑΟ Άρης – Ρεθυμνιακός

Λιβάδια – Τάλως Μελιδονίου

Ρεπό: Φοίνικας

 

8η Αγωνιστική 21η

Σπήλι – Ερμής Ζωνιανών

ΟΦ Αρμένων – ΑΟΝ Αστέρας

ΑΟ Ποσειδών – Αστέρας Περάματος

Δόξα Πλατανέ – ΑΟ Άρης

Αρκάδι Αγγελιανών – Λιβάδια

Τάλως Μελιδονίου – Φοίνικας

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

 

9η Αγωνιστική 22η

Ερμής Ζωνιανών – ΑΟΝ Αστέρας

Αστέρας Περάματος – Σπήλι

ΑΟ Άρης – ΟΦ Αρμένων

Λιβάδια – ΑΟ Ποσειδών

Φοίνικας – Αρκάδι Αγγελιανών

Ρεθυμνιακός – Τάλως Μελιδονίου

Ρεπό: Δόξα Πλατανέ

 

10η Αγωνιστική 23η

Αστέρας Περάματος – Ερμής Ζωνιανών

ΑΟΝ Αστέρας – ΑΟ Άρης

Σπήλι – Λιβάδια

ΑΟ Ποσειδών – Φοίνικας

Δόξα Πλατανέ – Τάλως Μελιδονίου

Αρκάδι Αγγελιανών – Ρεθυμνιακός

Ρεπό: ΟΦ Αρμένων

 

11η Αγωνιστική 24η

Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Άρης

Λιβάδια – Αστέρας Περάματος

Φοίνικας – Σπήλι

Τάλως Μελιδονίου – ΟΦ Αρμένων

Ρεθυμνιακός – ΑΟ Ποσειδών

Δόξα Πλατανέ – Αρκάδι Αγγελιανών

Ρεπό: ΑΟΝ Αστέρας

 

12η Αγωνιστική 25η

Λιβάδια – Ερμής Ζωνιανών

Αστέρας Περάματος – Φοίνικας

ΑΟΝ Αστέρας – Τάλως Μελιδονίου

Σπήλι – Ρεθυμνιακός

ΟΦ Αρμένων – Αρκάδι Αγγελιανών

ΑΟ Ποσειδών – Δόξα Πλατανέ

Ρεπό: ΑΟ Άρης

 

13η Αγωνιστική 26η

Φοίνικας – Λιβάδια

Τάλως Μελιδονίου – ΑΟ Άρης

Ρεθυμνιακός – Αστέρας Περάματος

Αρκάδι Αγγελιανών – ΑΟΝ Αστέρας

Δόξα Πλατανέ – Σπήλι

ΟΦ Αρμένων – ΑΟ Ποσειδών

Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *