2 Δεκεμβρίου 2022

Ορίστηκαν οι 4 αγωνιστικές Α’, Β’ ΕΠΣΡ ως το τέλος του 2022

Η Επιτροπή πρωταθλήματος ΕΠΣΡ ανακοίνωσε το πρόγραμμα μέχρι τέλους του 2022, ορίζοντας τα παιχνίδια για τις 4 επόμενες αγωνιστικές σε Α’ και Β’ Κατηγορίας Ρεθύμνου.

Πιο συγκεκριμένα έγινε γνωστό το πλήρες πρόγραμμα για 5η, 6η, 7η και 8η αγωνιστική της Α’ ΕΠΣΡ και 2η, 3η, 4η και 5η στροφή της Β’ ΕΠΣΡ.

Αναλυτικά:

Α’ ΕΠΣΡ

5η Αγωνιστική

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

15.00 ΑΟ Ποσειδών – Αρκάδι Αγγελιανών (Γερανίου).

15.00 ΑΟ Άρης – Λιβάδια (Μισιρίων).

15.00 ΑΟΝ Αστέρας – Φοίνικας (Ρεθύμνου).

19.00 ΟΦ Αρμένων – Ρεθυμνιακός (Αρμένων).

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

15.00 Σπήλι – Τάλως Μελιδονίου (Σπηλίου).

15.00 Ερμής Ζωνιανών – Δόξα Πλατανέ (Ρεθύμνου).

Ρεπό: Αστέρας Περάματος

 

6η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

15.00 Ρεθυμνιακός – ΑΟΝ Αστέρας (Ρεθύμνου).

15.00 Αρκάδι Αγγελιανών – Σπήλι (Αγγελιανών).

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

11.00 Τάλως Μελιδονίου – Αστέρας Περάματος (Μελιδονίου).

15.00 ΑΟ Ποσειδών – Ερμής Ζωνιανών (Γερανίου).

15.00 Φοίνικας – ΑΟ Άρης (Σελλίων).

15.00 Δόξα Πλατανέ – ΟΦ Αρμένων (Μισιρίων).

Ρεπό: Λιβάδια

 

7η Αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

15.00 Σπήλι – ΑΟ Ποσειδών (Σπηλίου).

15.00 ΑΟΝ Αστέρας – Δόξα Πλατανέ (Ρεθύμνου).

15.00 Αστέρας Περάματος – Αρκάδι Αγγελιανών (Αλφάς).

15.00 ΑΟ Άρης – Ρεθυμνιακός (Μισιρίων).

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

15.00 Ερμής Ζωνιανών – ΟΦ Αρμένων (Μισιρίων).

15.00 Λιβάδια – Τάλως Μελιδονίου (Λιβαδίων).

Ρεπό: Φοίνικας

 

8η Αγωνιστική

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου

15.00 ΑΟ Ποσειδών – Αστέρας Περάματος (Γερανίου).

15.00 Δόξα Πλατανέ – ΑΟ Άρης (Μισιρίων).

15.00 Αρκάδι Αγγελιανών – Λιβάδια (Αγγελιανών).

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

11.00 ΟΦ Αρμένων – ΑΟΝ Αστέρας (Αρμένων).

15.00 Σπήλι – Ερμής Ζωνιανών (Σπηλίου).

15.00 Τάλως Μελιδονίου – Φοίνικας (Μελιδονίου).

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

 

Β’ ΕΠΣΡ

2η Αγωνιστική

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

11.00 ΑΟ Γεράκια Γερανίου – ΑΟ Ασή Γωνιάς (Γερανίου).

15.00 ΑΟ Μελάμπων – Φλόγα Ρουστίκων (Μελάμπων).

Δευτέρα 28 Νοεμβρίου

19.30 ΑΕ Ατσιπ-Πρινέ – ΑΟ Απόλλων (Ατσιποπούλου).

3η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

15.00 ΑΟ Απόλλων – ΑΟ Μελάμπων (Μισιρίων).

19.00 ΑΕ Ατσιπ-Πρινέ – ΑΟ Ασή Γωνιάς (Ατσιποπούλου).

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

11.00 ΑΟ Γεράκια Γερανίου – Φλόγα Ρουστίκων (Γερανίου).

 

4η Αγωνιστική

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

11.00 ΑΟ Ασή Γωνιάς – ΑΟ Απόλλων (Μισιρίων).

11.00 Φλόγα Ρουστίκων – ΑΕ Ατσιπ-Πρινέ (Ρουστίκων).

15.00 ΑΟ Μελάμπων – ΑΟ Γεράκια Γερανίου (Μελάμπων).

 

5η Αγωνιστική

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου

19.00 ΑΕ Ατσιπ-Πρινέ – ΑΟ Μελάμπων (Ατσιποπούλου).

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

11.00 ΑΟ Γεράκια Γερανίου – ΑΟ Απόλλων (Γερανίου).

15.00 ΑΟ Ασή Γωνιάς – Φλόγα Ρουστίκων (Μισιρίων).

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *