2 Δεκεμβρίου 2022

Ο Κουκουράκης σφυρίζει στον Άγιο Νικόλαο

Ο Γιώργος Κουκουράκης από τα Χανιά ορίστηκε να διευθύνει το πρώτο επίσημο παιχνίδι της Επισκοπής, μεθαύριο Τετάρτη 28/9 στις 16.00 το απόγευμα, όπου σε νοκ άουτ παιχνίδι θα αντιμετωπίσει τον ΑΟΑΝ στον Άγιο Νικόλαο για την 3η Φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

Βοηθοί του Κουκουράκη, θα είναι η Κομισοπούλου και ο Μαρκετάκης και 4ος Διαιτητής ο Γεωργόπουλος, όλοι από την ΕΠΣ Χανίων.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ 3η ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου (16.00)

*1. Τηλυκράτης (ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας) – ΟΦ Ιεράπετρας (Λευκάδας – Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας), Τσάντας (Ηπείρου) – 4ος Διαιτητής: Καζάνας (Αιτωλοακαρνανίας).

*3. Βέροια – Χανιά (Βέροιας – Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας), Λιόντος (Ηπείρου), Νάστος (Πρέβεζας/Λευκάδας) – 4ος Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου).

*4. Ηρακλής – Νίκη Βόλου (Καυτανζόγελιο – Κακουλίδης, Τζιότζιος, Καραγιάννης (Θράκης) – 4ος Διαιτητής: Τομαράς (Θράκης).

*9. Καλαμάτα – Προοδευτική (Παραλίας – Βάτσιος, Πλάκας, Μανουράς (Δυτ. Αττικής) – 4ος Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας).

*13. ΑΟΑΝ (ΕΠΣ Λασιθίου) – Επισκοπή (Αγίου Νικολάου – Κουκουράκης, Κομισοπούλου, Μαρκετάκης (Χανίων) – 4ος Διαιτητής: Γεωργόπουλος (Χανίων).

*15. Ηλιούπολη (ΕΠΣ Αθηνών) – Καλλιθέα (Α’ Ηλιούπολης – Ρούτσης, Τριαντάφυλλος, Σπηλιώτης (Κορίνθου) – 4ος Διαιτητής: Σπήλιος (Κορίνθου).

*17. Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης (Φιλιππούπολης – Μαλούτας (Ημαθίας), Μινούδης, Καλορογιάννης (Πιερίας) – 4ος Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας).

Κυριακή 2 Οκτωβρίου

*8. Βύρων Καβάλας (ΕΠΣ Καβάλας) – Παναχαϊκή

*10. Απόλλων Σμύρνης – Κηφισιά

*11. Διαγόρας – Απόλλων Πόντου

*16. Ιωνικός Ιωνίας (ΕΠΣ Μακεδονίας) – Διαγόρας Βραχνέικων (ΕΠΣ Αχαΐας)

Τετάρτη 5 Οκτωβρίου

*5. Μακεδονικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

*7. Αστέρας Σταυρού (ΕΠΣ Φθιώτιδας) – Αλμωπός Αριδαίας

*12. Αιγάλεω – Πανσερραϊκός

Δεν έχουν Οριστεί

*2. ΠΑΟΚ Κρηστώνης (ΕΠΣ Κιλκίς) – Πανθρακικός (ΕΠΣ Θράκης)

*6. Ναυπακτιακός Αστέρας (ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας) – ΑΕΛ

*14. Αλμυρός (ΕΠΣ Ηρακλείου) – Ελασσόνα (ΕΠΣ Λάρισας)

 

* Προκρίθηκαν μπάι

Πανελευσινιακός (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής)

Απόλλων Παραλιμνίου (ΕΠΣ Σερρών)

Θεσπρωτός

 

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *