Πάσχα με «Καλαματιανό» στην Football League!

Με τα 4 προγραμματισμένα παιχνίδια της 8ης αγωνιστικής, συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Football League, όπου στην πρώτη θέση βρίσκεται η «Μαύρη θύελλα»

Η Καλαμάτα με ένα τέρμα στο 87’ και ένα στις καθυστερήσεις του αγώνα με το Αιγάλεω, «έπιασε» κορυφή στην βαθμολογία του ομίλου.

Χθες η Σαντορίνη «φρέναρε» την Ρόδο με 1-0, ενώ έγινε η ομάδα που «έσπασε» το αήττητο των «ελαφιών». Στο 85’ ο Αστέρας Βλαχιώτη «αγκάλιαζε» την νίκη, αλλά ο Ιάλυσος «μίλησε» τελευταίος στις καθυστερήσεις, καταφέρνοντας να αποσπάσει μία πολύτιμη εκτός έδρας ισοπαλία.

Με το «καλημέρα» (3′) η Νίκη Βόλου άνοιξε το σκορ απέναντι στην Καλλιθέα και κράτησε το 1-0 μέχρι το φινάλε, φτάνοντας σε μια σημαντική νίκη.

Η αναμέτρηση της Επισκοπής με τον Ασπρόπυργο αναβλήθηκε λόγω covid.

Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και κάντε εγγραφή στο YouTube