Τα αποτελέσματα στους «8» του Εργ. Μπάσκετ

A1 Κατηγορία Play Off
(
ΘΕΣΕΙΣ 1-8)

Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – XPRESS COPY 56-48
Δεκάλεπτα: 20-16, 31-20, 48-33, 56-48
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντιχάκης 6, Καλλιγιάννης, Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χ. 4, Οικονομίδης 12 (2), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9 (3), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Χρυσουλάκης 21 (2).
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 5, Καλογεράκης 5 (1), Ορφανουδάκης 10, Χατζηδάκης 2, Φεσσάς 2, Τζουλάκης 4, Πιοτογιαννάκης 3 (1), Σπιτάς 2, Βασιλείου 10 (2), Γιαννούλης 5 (1).

 

STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS. 20-0 α.α
 

A2 Κατηγορία Play Off

(ΘΕΣΕΙΣ 1-8)
CRETA FARMS –  THINK VILLA 37-53

Δεκάλεπτα: 08-14, 18-24, 25-41, 37-53.
CRETA FARMS (Σταυρουλάκης): Μπραζιώτης 1, Καραογλάνης 2, Σταυρουλάκης Ν. 16 (3), Κριτσωταλάκης Κ. 2, Κριτσωταλάκης Β. 4, Σταυρουλάκης-Παττακός Ε. 6, Γιαννούλης 4, Ανυφαντάκης 2.
THINK VILLA (Πλεμμένος): Στεργιάκης, Θερμιώτης 12 (1), Πολιουδάκης 9 (1),  Καζίλας 3, Πηγουνάκης Φ. 8 (2), Βροντάκης 4, Αντωνίου 10, Κόκκινος 4, Αστρινάκης 3 (1).
MUEBLO PLUSL‘Étoile du Sud 64-32
Δεκάλεπτα: 17-07, 38-13, 54-22, 64-32
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης N.): Τσαφαράκης 2, Τσιλεδάκης Λ. 4, Βρακίδης, Παπαδάκης 14 (2), Κλάδος 9 (2), Χατζηδάκης 20 (2), Φίλα 7 (1), Ρακιτζής, Κάλντι 8.
L’Étoile du Sud (Γαλεράκης): Μαυράκης 2, Βουτσαδάκης 6, Πατάτας 2, Παπαδάκης 2, Βαρούχας, Δασκαλάκης 13, Γαλλιός 5 (1), Γαλεράκης, Παυλιδάκης 2.

ΟΙΩΝΟΣ/
BARCODEKLADOS TOURS 63-55
Δεκάλεπτα: 19-09, 23-25, 44-36, 63-55
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δουζίνας 8 (2), Λίτινας 2, Πολοπετράκης 12, Κλάδος, Δούβρος 3, Αντωνογιαννάκης 2, Τρουλλινός 6, Σταυρουλάκης, Γαμβρελάς 6, Καλλιτσουνάκης, Καλαϊτζάκης 24 (4).
KLADOS TOURS (Πετράκης): Χριστουλάκης 26 (5), Πετράκης, Κλάδος 12, Περακάκης 1, Πετρίδης 1, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 10 (1), Jovanovic, Γερουκάκης 5.

 

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 36-50
Δεκάλεπτα: 04-17, 11-23, 25-36, 36-50
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης):
Λαμπρινός 2, Μπονατάκης 4, Γαλερός 10 (1), Δασκαλάκης Μ. 11 (1), Ξενίδης 9, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Γαλάνης, Αποστολάκης 10, Ρούλιος Κ., Παπαδογιαννάκης, Αντουράκης 8, Ρούλιος  Α. 17 (1), Κουκάκης 3 (1), Σαρτζετάκης, Ξενάκης 3 (1), Χατζησπύρος 6 (2), Μανιατάκης, Οικονομάκης 3 (1).

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/2017
14:00 (A2
ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – MUEBLO PLUS
15:45 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) THINK VILLA – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
17:30 (A1
ΘΕΣΕΙΣ 5-8) XPRESS COPY – PLATANOS TOURS
19:15 (A1
ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – STUDIO RETHYMNO

 

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM