Τα αποτελέσματα της 7ης αγ. σε Α1 & Α2 στο Εργ. Μπασκετ

Με αγώνες για την 7η αγωνιστική της Α1 κατηγορίας και και του Α’ ομίλου της Α2 συνεχίστηκε το Εργασιακό πρωτάθλημα Μπάσκετ στο Ρέθυμνο.

Α1 Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής

PROJECT PLUS IKESAILING EXPERIENCE 51-53
Δεκάλεπτα: 09-20, 26-34, 37-43, 51-53.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης, Νύκταρης): Παπαδάκης Α. 21, Τσιλεδάκης Λ., Ρακιντζής, Βασιλάκης 9,  Χατζηδάκης 7 (1), Καλυδωνάκης 2, Κοντουδάκης 7,  Κλάδος  2, Μαρίνος 3.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Τσαχάκης 10 (2), Ουρανός 4 (1), Ζαμπετάκης 2, Μακεδάκης 8 (1), Σταθόπουλος, Παυλιδάκης, Παπαδάκης Γ. 2, Τσαγκαρούλης 10, Παπαπαναγιώτου 10, Καρπουζάκης 7.


ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 51-55

Δεκάλεπτα: 09-12, 25-26, 36-37, 51-55.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδορόπουλος): Μοσχάκης 5, Λυκάκης  8 (2), Γιαννούλης 2, Αλυγιζάκης 6, Κατσαντώνης 6, Αραμπατζόγλου, Ανεζάκης 3(1), Τσιμπισκάκης 15 (3),  Δρουδάκης 6.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 16, Γκάτζιας 1, Ορφανουδάκης 17, Λαμπαρδάκης 7, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης, Μιχαλάκης 4, Μαθηνός 6, Ροδινός 4.


PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ  88-52

Δεκάλεπτα: 15-13, 36-26, 61-38, 88-52
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Πατέρας 2, Σταυρουλάκης 11, Κιουρτσιδάκης 4 (1), Νύκταρης 10 (2), Μαραυγάκης 27 (4), Κωνσταντινίδης, Χατζηκωνσταντίνου 1, Νικολακάκης, Μπιρλιράκης 7 (2), Βασιλάκης 26 (3).
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 15 (4), Τσιχλής 9 (1), Ξανθόπουλος 2, Παρθενιώτης 2, Παπαδάκης Θ. 8, Παναγιωτάκης 6, Σαββοργινάκης Β. 10.


ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  57-84

Δεκάλεπτα: 16-12, 29-29, 42-57, 57-84
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Πελιβανίδης): Σαρρής 6, Λίτινας 6 (2), Καρπούζης, Ψαρουδάκης 14 (1), Καρακεσίσογλου 5 (1), Πελιβανίδης 16 (2), Μίγλης 2, Τσίχλης, Σεγρεδάκης 8 (2), Γαλυφιανάκης, Κατάκης.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Θανάσης 6, Κυδωνάκης 7 (1), Μαμαλάκης Σ. 3 (1), Μουλίτσας 8 (2), Μαμαλάκης Ν. 9, Λιονάκης 32, Καίσαρης 19 (1).


Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ  64-57

Δεκάλεπτα: 15-11, 25-27, 43-40, 64-57
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Συντυχάκης 13, Ζουμπεράκης 18, Μίχας 7, Καλογεράκης 4, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 20 (4), Παπαδογιαννάκης Π. 2.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Βελονάκης, Θανάσης): Καρυπίδης 5, Φοβάκης 4, Βελονάκης, Λεωνιδάκης 8 (1), Λιαδάκης 2, Γκόγκος, Κατσαβίδης 4, Κυλάφης 9, Αρσενίδης 7, Μακαρδονας 18 (2).

ΡΕΠΟ: HAAGEN DAZS BC


Η Βαθμολογία της Α1 Κατηγορία

Ομάδα Βαθμολογία Παιχν. Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 11 6 409 330 79
2 Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 11 6 403 381 22
3 PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 10 5 431 253 178
4 HAAGEN DAZS BC 10 5 342 246 96
5 ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 10 7 336 389 -53
6 SAILING EXPERIENCE 9 6 320 357 -37
7 ΦΟΙΤΗΤΕΣ 9 7 386 444 -58
8 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 8 6 337 386 -49
9 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 7 5 311 342 -31
10 N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ 6 6 361 436 -75
11 PROJECT PLUS IKE 5 5 216 288 -72

Οι ομάδες Photo Έκφραση, Το σπίτι του Πολιού, Πανεπιστήμιο, Haagen Danzs εχουν 1 παιχνίδι λιγότερο και το Project Plus IKE 2.

 

Α2 Κατηγορία – Α’ όμιλος

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής

ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  54-39
Δεκάλεπτα: 16-08, 32-17, 42-22, 54-39
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακριδάκης): Περαντωνάκης 21 (3), Σωμαθιανός 3, Πιοτογιαννάκης 2, Κονταξάκης Ν. 8 (1), Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης 2, Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 14.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Παπαδογιαννης 2, Γιακουμάκης 10 (2), Μονογιός 5 (1), Λαδάκης 5, Τζανιδάκης 9, Σκούφογλου, Καπετανάκης 8, Συμεωνίδης, Φουντιδάκης.


ΡΑΨΩΔΙΑ – 
PLATANOS TOURS  42-72
Δεκάλεπτα: 09-17, 16-33, 26-57, 42-72
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 9 (1), Σταματάκης 11 (1), Ξενάκης 2, Νιωτάκης 5, Βεργίτσης 5 (1), Χόμπης Βασ. 1, Καρίμποφ 9 (2).
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 37 (2), Δαμανάκης, Αγγελάκης, Βαρδάκης 2, Παπαγρηγορίου 19 (2), Σκέρλος 2, Περδίκης 12, Μαλλιαρός.

 

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – KLADOS TOURS  50-66
Δεκάλεπτα: 08-27, 19-42, 27-52, 50-66
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης-Γαβαλάκης): Νικολάου 5 (1), Καλογεράκης 6 (1), Λαγουδάκης 3 (1), Κεφαλογιάννης, Μαθιουδάκης 8, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 8, Τεριζόγλου 3 (1), Λαμπρινός, Δασκαλάκης Μ. 17.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 5, Σελούντος, Κανελλάκης 8, Νταουντάκης 25 (3), Γιοβάνοβιτς 6, Καθαράκης, Γερουκάκης 22.

 

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  69-43
Δεκάλεπτα: 22-08, 34-17, 50-33, 69-43
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 18, Κεφαλογιάννης 2, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 26, Ζάχος, Περάκης 13, Αντωνάκης, Κανακάκης, Λιανέρης, Κυριακάκης 10.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): 
Πετράκης, Θεοδωράκης 6, Απανωμεριτάκης 8, Πανόπουλος 6, Σταυρουλάκης 7 (1), Ρεχερ 2, Βροντάκης 9 (1), Φουσταλιεράκης 4, Κορωνάκης 1.


ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 0-20 α.α.

ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 53-57
Δεκάλεπτα: 12-08, 29-14, 39-34, 53-57.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Γούδας 6, Μπούτσιας  12, Ζαχαράκης 5, Βλαχοπάνος 2, Τζανάκης 12, Παρασκάκης 4, Μουχασίδης 2, Ανδρονικίδης 2, Σαμωνάκης, Αργυρίου, Γιακουμάκης 6, Σιβαρόπουλος 2.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης ):  Λιάκος 3, Σταυριανάκη 6, Χλιαουτάκης, Παλτατσίδης 3 (1), Παπατριανταφύλου 4, Ζερβουδάκης 15, Λεβεντάκης 4, Τσιγκουλης 5, Διαμαντής 5, Νικολιδάκης 8 (1), Καβρουλάκης 4.

Η Βαθμολογία της Α2 Κατηγορίας – Α’ Ομίλος

Ομάδα Βαθμολογία Παιχν. Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 PLATANOS TOURS 13 7 413 264 149
2 ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 12 7 300 278 22
3 ΤΡΑΠΕΖΕΣ 11 6 302 225 77
4 KLADOS TOURS 11 7 432 358 74
5 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 11 7 373 335 38
6 ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 11 7 384 354 30
7 ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 11 7 304 302 2
8 ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 10 7 358 380 -22
9 ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10 7 312 337 -25
10 ΙΑΤΡΟΙ 9 6 330 333 -3
11 ΡΑΨΩΔΙΑ 7 7 298 395 -97
12 ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 6 7 201 446 -245

Οι ομάδες Ιατροί και Τράπεζες εχουν 1 παιχνίδι λιγότερο

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM