Το πρόγραμμα ως και την 11η αγ. της Β’ ΕΠΣΡ

Η Επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΠΣΡ γνωστοποίησε το πλήρες πρόγραμμα των επόμενων 6 αγωνιστικών μέχρι και την διακοπή των Χριστουγέννων, από την 6η ως και την 11η στροφή της Β’ κατηγορίας Ρεθύμνου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΠΣΡ (6η – 11η Αγωνιστική)

6η αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου
15.00 Γεράκια Γερανίου Φωκά – Απόλλωνας (Γερανίου).
15.00 Δόξα Πλατανέ – Φλόγα Ρουστίκων (Μισιρίων).
Κυριακή 17 Νοεμβρίου
11.00 Λίβας – Κεραυνός (Ρεθύμνου).
11.00 Μέλαμπες – Αγία Γαλήνη (Μελάμπων).
11.00 Αρκάδι Αγγελιανών – Παναρκαδικός (Αλφάς).
15.00 Φοίνικας – Κάλυβος (Σελλίων).
Ρεπό: Αναγέννηση ΜΠΣΡ

7η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
15.00 Κεραυνός – Δόξα Πλατανέ (Ρεθύμνου).
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
11.00 Απόλλωνας – Φλόγα Ρουστίκων (Μισιρίων).
11.30 Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Μέλαμπες (Αλφάς).
11.30 Κάλυβος – Γεράκια Γερανίου Φωκά (Λιβαδίων).
15.00 Παναρκαδικός – Λίβας (Μισιρίων).
15.00 Αγία Γαλήνη – Φοίνικας (Φουρφουρά).
Ρεπό: Αρκάδι Αγγελιανών

Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram LIKE στο Facebook και στο YouTube

8η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
15.00 Κάλυβος – Απόλλωνας (Λιβαδίων).
15.00 Γεράκια Γερανίου Φωκά – Αγία Γαλήνη (Γερανίου).
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
11.00 Δόξα Πλατανέ – Παναρκαδικός (Μισιρίων).
11.00 Φλόγα Ρουστίκων – Κεραυνός (Ατσιποπούλου).
15.00 Φοίνικας – Αναγέννηση ΜΠΣΡ (Σελλίων).
15.00 Μέλαμπες – Αρκάδι Αγγελιανών (Μελάμπων).
Ρεπό: Λίβας

9η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
15.00 Απόλλωνας – Κεραυνός (Μισιρίων).
15.00 Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Γεράκια Γερανίου Φωκά (Αλφάς).
15.00 Λίβας – Μέλαμπες (Ρεθύμνου).
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
11.00 Παναρκαδικός – Φλόγα Ρουστίκων (Μισιρίων).
15.00 Αρκάδι Αγγελιανών – Φοίνικας (Αλφάς).
15.00 Αγία Γαλήνη – Κάλυβος (Φουρφουρά).
Ρεπό: Δόξα Πλατανέ

10η αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
15.00 Κάλυβος – Αναγέννηση ΜΠΣΡ (Λιβαδίων).
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
|11.00 Γεράκια Γερανίου Φωκά – Αρκάδι Αγγελιανών (Γερανίου).
11.00 Κεραυνός – Παναρκαδικός (Ατσιποπούλου).
11.30 Δόξα Πλατανέ – Μέλαμπες (Μισιρίων).
15.00 Αγία Γαλήνη – Απόλλωνας (Φουρφουρά).
15.00 Φοίνικας – Λίβας (Σελλίων).
Ρεπό: Φλόγα Ρουστίκων

11η αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου
15.00 Λίβας – Γεράκια Γερανίου Φωκά (Ρεθύμνου).
15.00 Δόξα Πλατανέ – Φοίνικας (Μισιρίων).
15.00 Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Αγία Γαλήνη (Αλφάς).
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
11.00 Απόλλωνας – Παναρκαδικός (Μισιρίων).
11.00 Αρκάδι Αγγελιανών – Κάλυβος (Αλφάς).
15.00 Μέλαμπες – Φλόγα Ρουστίκων (Μελάμπων).
Ρεπό: Κεραυνός

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM