2 Φεβρουαρίου 2023

1η η Συνολάκη στους αγώνες στίβου Ελλάδας – Κύπρου

Για 28η χρονιά θα διεξαχθεί η συνάντηση στίβου μεταξύ των ομάδων Ελλάδας και Κύπρου στις κατηγορίες παίδων και κορασίδων (-18 εών) η οποία ξεκίνησε το 1987, και φέτο η συνάντηση έγιναν στην Λάρισα. Στους φετινούς αγώνες υπήρχε Ρεθυμνιώτικη εκπροσώπηση από την Αθλήτρια του ΟΚΑ Αρκάδι Ζ. Συνολάκη, η οποία κατάφερε να κατάκτηση την 1η θέση, στα 100μ με εμπόδια Κορασίδων με 14,03. Από κάθε χώρα παίρνουν μέρος σε κάθε αγώνισμα δύο αθλητές/αθλήτριες και τηρείται ατομική και ομαδική βαθμολογία. Την πρώτη θέση στους παίδες και στις κορασίδες πήρε η Ελλάδα, οι παίδες συγκέντρωσαν 101 βαθμούς έναντι 92 των Κυπρίων και οι κορασίδες μας 104,5 έναντι 96,5 βαθμών.

Όλα τα αποτελέσματα
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΝΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ ΕΛΛΑΣ 61,55
2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 58,65
3 ΓΕΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΕΛΛΑΣ 50,80
4 ΨΗΛΟΓΕΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 46,10

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΑΡΛΑΦΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΛΑΣ 3,40
2 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΛΑΣ 3,30
3 ΙΤΤΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 3,00
4 ΣΙΑΜΠΕΤΤΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΚΥΠΡΟΣ 2,80

100Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (άνεμος: +0,2)
1 ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ ΕΛΛΑΣ 14,03
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΚΥΠΡΟΣ 14,39
3 ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ 15,07
4 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ ΕΛΛΑΣ 15,26

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΑΣ 14,80 άνεμος 0,75
2 ΙΦΤΙΜΙΕ ΜΑΡΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 14,48 άνεμος 1,75
3 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 14,02 άνεμος 0,29
4 ΜΙΧΑΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 13,70 άνεμος 1,56
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΧΑΤΖΗΚΟΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 13,24 άνεμος 1,91
ΕΣ ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΑΣ 13,74 άνεμος 1,08

110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (άνεμος: -1,0)
1 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 14,53
2 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 14,57
3 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 14,92
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 15,03
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΑΣ 15,30
ΕΣ ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΑΣ 17,24

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΨΗΛΟΓΕΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 62,92
2 ΓΕΝΕΘΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 62,40
3 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 62,30
4 ΒΙΝΑΤΣΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΛΑΣ 58,52

100Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (άνεμος: +0,3)
1 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 12,43
2 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΛΑΣ 12,71
3 ΡΟΥΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 12,84
4 ΤΖΙΡΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΑΣ 12,91
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΕΛΛΑΣ 12,65
ΕΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 13,09

ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΖΗΣΙΜΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 2,02
2 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΛΑΣ 2,00
3 ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 1,90
4 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΛΑΣ 1,85
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΦΛΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 1,80

100Μ. ΠΑΙΔΩΝ (άνεμος: +0,2)
1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 11,01
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΣ 11,22
3 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 11,41
4 ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 11,47
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΛΛΑΣ 11,15
ΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 11,66

1500Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΕΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 5.04.39
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΛΑΣ 5.06.56
3 ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΛΛΑΣ 5.07.73
4 ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 5.23.05
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΡΕΒΕΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 5.10.94

1500Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΕΛΛΑΣ 4.17.91
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΣ 4.18.64
3 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 4.22.06
4 ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 4.26.31

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΦΕΛΛΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ 15,12
2 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΛΑΣ 14,50
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΕΣΠ ΕΛΛΑΣ 14,38
4 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 13,68

400Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΛΑΣ 58,02
2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 59,39
3 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΛΑΣ 60,25
4 ΑΝΑΞΑΓΟΡΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 61,58
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΜΙΧΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΕΛΛΑΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΛΑΣ 12,12 άνεμος 0,24
2 ΓΚΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΛΑΣ 11,54 άνεμος 0,67
3 Χ΄ΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΠΡΟΣ 11,32 άνεμος 0,68
4 ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΥΠΡΟΣ 10,78 άνεμος 0,94

400Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΣ 50,58
2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 51,04
3 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 51,67
4 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 51,86
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΛΩΝΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 53,65

2000Μ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΛΛΑΣ 7.29.12
2 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΕΛΛΑΣ 7.38.97
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 7.55.13
4 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 7.59.81

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 16,62
2 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 16,58
3 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 16,58
4 ΒΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΑΣ 14,14

2000Μ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 6.19.54
2 ΜΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 6.31.47
3 ΤΣΙΚΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 6.53.02
4 ΛΙΜΑΝΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΠΡΟΣ 7.11.92

4Χ100Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΠΡΟΥ 48,16
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΚΥΠΡΟΥ
1 ΡΟΥΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΥΠΡΟΥ
1 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΠΡΟΥ
2 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΛΑΣ 48,96
2 ΤΖΙΡΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΑΣ
2 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΗΛΕΑΝΑ ΕΛΛΑΣ
2 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ ΕΛΛΑΣ

4Χ100Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 43,52
1 ΚΟΥΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΡΟΣ
1 ΖΗΣΙΜΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΚΥΠΡΟΣ
1 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΟΣ
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΣ ΑΚΥΡΗ
2 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΛΑΣ
2 ΜΑΓΡΙΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΑΣ
2 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΛΑΣ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΕΝΕΘΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 58,26
2 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 50,15
3 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ ΕΛΛΑΣ 47,88
4 ΠΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΑΣ 46,00
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΑΣ 47,33
ΕΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 53,05

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΥΨΩ ΚΥΠΡΟΣ 62,12
2 ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ 64,61
3 ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΛΑΣ 65,39
4 ΜΠΑΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΛΛΑΣ 69,61

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΛΛΑΣ 39,95
2 ΦΕΛΛΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ 39,28
3 ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΛΛΑΣ 38,30
4 ΣΑΒΒΙΔΗ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ 37,12
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΓΙΑΝΤΣΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΛΑΣ 33,06
ΕΣ ΜΑΝΟΥΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΛΛΑΣ 34,67

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΛΑΣ 5,63 άνεμος0,60
2 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ ΕΛΛΑΣ 5,60 άνεμος0,23
3 ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΥΠΡΟΣ 5,20 άνεμος0,60
4 ΜΑΡΤΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΥΠΡΟΣ 4,80 άνεμος0,08

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΑΣ 53.92
2 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΕΛΛΑΣ 56.62
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 58.23
4 ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 58.84
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΛΑΣ 58.84

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΝΙΗΛ ΚΥΠΡΟΣ 4,20
2 ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΛΑΣ 4,00
3 ΤΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 3,60
ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΑΣ άκυρος

800Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΕΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 2,15,65
2 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΛΛΑΣ 2,16,59
3 ΛΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΕΛΛΑΣ 2,18,15
4 ΜΑΛΑ ΦΟΙΒΗ ΚΥΠΡΟΣ 2,23,41
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΡΕΒΕΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 2,25,94
ΕΣ ΒΛΑΧΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 2,25,72
ΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΓΝΗ ΚΥΠΡΟΣ 2,34,37

800Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΑΣ 2,04,59
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 2,04,89
3 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 2,05,77
4 ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 2,07,33

ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 1,72
2 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΛΑΣ 1,64
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΕΡΓΙΕΛΕΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 1,64
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΛΛΑΣ 1,55
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΛΑΣ 1,50
ΕΣ ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΛΛΑΣ 1,40
ΕΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΛΑΣ 1,74

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΙΓΚΛΙΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 69,28
2 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 61,78
3 ΦΕΖΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΕΛΛΑΣ 61,44
4 ΑΝΤΡΕΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 56,74
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ ΕΛΛΑΣ 62,92

200Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (άνεμος -0,1)
1 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 25,90
2 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΗΛΕΑΝΑ ΕΛΛΑΣ 25,91
3 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ ΕΛΛΑΣ 26,53
4 COLOMEITEVA SANTA ΚΥΠΡΟΣ 27,27
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΛΑΣ 27,16

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 6,84 άνεμος0,08
2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΑΣ 6,78 άνεμος0,13
3 ΜΙΧΑΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 6,55 άνεμος0,11
4 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 6,52 άνεμος0,14
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΦΛΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 6,85 άνεμος0,08

200Μ. ΠΑΙΔΩΝ (άνεμος -0,7)
1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 21,92
2 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 22,41
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 22,68
4 ΜΑΓΡΙΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΑΣ 22,76
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 23,02

3000Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΖΟΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΛΑΣ 11,04,10
2 ΔΗΜΗΤΡΟΒΑ ΒΕΝΤΣΙΣΛΑΒΑ ΚΥΠΡΟΣ 11,28,39
3 ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΙΧΑΕ ΕΛΛΑΣ 11,41,01
4 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 12,06,61

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΕΛΛΕ ΚΥΠΡΟΣ 45,86
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΕΛΛΑΣ 42,84
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 41,84
4 ΤΑΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΛΑΣ 40,80
Εκτός συναγωνισμού
ΕΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΚΥΠΡΟΣ 38,10

3000Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΑΣ 9,10,23
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΑΣ 9,16,48
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 10,06,21
4 ΣΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 10,08,75

4Χ400Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΥΨΩ ΚΥΠΡΟΣ 3,55,16
1 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΚΥΠΡΟΣ
1 ΑΝΑΞΑΓΟΡΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΚΥΠΡΟΣ
1 ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ
2 ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΛΑΣ 3,58,96
2 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΛΑΣ
2 ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΛΑΣ
2 ΜΠΑΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΛΛΑΣ

4Χ400Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΕΛΛΑΣ 3,27,67
1 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ
1 ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΑΣ
1 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΣ
2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 3,28,10
2 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ
2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΛΩΜΗΣ ΚΥΠΡΟΣ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *