To πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΡ (7η-12η)

Σε μια πρωτόγνωρη για τα δεδομένα, αλλά κίνηση στη σωστή κατεύθυνση προχώρησε η ΕΠΣΡ χθες, ανακοινώνοντας το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών σε Α’ και Β’ ΕΠΣΡ μέχρι την διακοπή των Χριστουγέννων. Η Επιτροπή πρωταθλήματος ΕΠΣΡ πιο συγκεκριμένα γνωστοποίησε το πλήρες πρόγραμμα των επόμενων 6 αγωνιστικών και στις δύο κατηγορίες, οι οποίες θα διεξαχθούν μέχρι και την διακοπή των Χριστουγέννων. Ήτοι, από την 7η ως και την 12η αγωνιστική της Α’ κατηγορίας Ρεθύμνου και από την 6η ως και την 11η στροφή της Β’ κατηγορίας Ρεθύμνου.

ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣΡ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2019
Ανάμεσα τους είναι τα ντέρμπι της Α’ ΕΠΣΡ, ΑΟ Άρης-ΑΟΝ Αστέρας (8η, 23/11, 15.00), Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος (8η, 24/11, 15.00), ΑΟΝ Αστέρας-ΑΟ Ποσειδών (9η, 30/11, 15.00), Τάλως Μελιδονίου-ΑΟ Άρης (10η, 7/12, 15.00), Τάλως Μελιδονίου-ΑΟ Ποσειδών (11η, 14/12, 15.00).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΠΣΡ (7η – 12η Αγωνιστική)

7η αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου
15.00 Αστέρας Περάματος – ΟΦ Αρμένων (Περάματος).
15.00 Ε.Α.Π. – ΑΟ Άρης (Ατσιποπούλου).
15.00 Ψηλορείτης – ΑΟ Ποσειδών (Φουρφουρά).
Κυριακή 17 Νοεμβρίου
15.00 Επισκοπή 2010 – Ερμής Ζωνιανών (Επισκοπής).
15.00 ΠΑΟ Αλφάς – Σπήλι (Αλφάς).
15.00 Λιβάδια – ΑΟΝ Αστέρας (Λιβαδίων).
15.00 Ασή Γωνιά – Τάλως Μελιδονίου (Αρμένων).

8η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
15.00 ΠΑΟ Αλφάς – Επισκοπή 2010 (Αλφάς).
15.00 Σπήλι – Ψηλορείτης (Αρμένων).
15.00 ΑΟ Ποσειδών – Ε.Α.Π. (Γερανίου).
15.00 ΑΟ Άρης – ΑΟΝ Αστέρας (Μισιρίων).
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
15.00 Ερμής Ζωνιανών – Ασή Γωνιά (Ζωνιανών).
15.00 Τάλως Μελιδονίου – Αστέρας Περάματος (Μελιδονίου).
15.00 ΟΦ Αρμένων – Λιβάδια (Αρμένων).

9η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
15.00 Επισκοπή 2010 – Ασή Γωνιά (Επισκοπής).
15.00 Ε.Α.Π. – Σπήλι (Ατσιποπούλου).
15.00 ΑΟΝ Αστέρας – ΑΟ Ποσειδών (Ρεθύμνου).
15.00 Αστέρας Περάματος – Ερμής Ζωνιανών (Περάματος).
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
11.00 ΟΦ Αρμένων – ΑΟ Άρης (Αρμένων).
15.00 Ψηλορείτης – ΠΑΟ Αλφάς (Φουρφουρά).
15.00 Λιβάδια – Τάλως Μελιδονίου (Λιβαδίων).

10η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
15.00 Ψηλορείτης – Επισκοπή 2010 (Φουρφουρά).
15.00 Σπήλι – ΑΟΝ Αστέρας (Αρμένων).
15.00 Τάλως Μελιδονίου – ΑΟ Άρης (Μελιδονίου).
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
11.00 Ερμής Ζωνιανών – Λιβάδια (Ζωνιανών).
11.30 ΠΑΟ Αλφάς – Ε.Α.Π. (Αλφάς).
15.00 Ασή Γωνιά – Αστέρας Περάματος (Αρμένων).
15.00 ΑΟ Ποσειδών – ΟΦ Αρμένων (Γερανίου).

11η αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
15.00 Επισκοπή 2010 – Αστέρας Περάματος (Επισκοπής).
15.00 ΑΟΝ Αστέρας – ΠΑΟ Αλφάς (Ρεθύμνου).
15.00 ΑΟ Άρης – Ερμής Ζωνιανών (Μισιρίων).
15.00 Τάλως Μελιδονίου – ΑΟ Ποσειδών (Μελιδονίου).
15.00 Ε.Α.Π. – Ψηλορείτης (Ατσιποπούλου).
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
15.00 Λιβάδια – Ασή Γωνιά (Λιβαδίων).
15.00 ΟΦ Αρμένων – Σπήλι (Αρμένων).

12η αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου
15.00 Ε.Α.Π. – Επισκοπή 2010 (Ατσιποπούλου).
15.00 Ασή Γωνιά – ΑΟ Άρης (Αρμένων).
15.00 Αστέρας Περάματος – Λιβάδια (Περάματος).
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
15.00 Ψηλορείτης – ΑΟΝ Αστέρας (Φουρφουρά).
15.00 Σπήλι – Τάλως Μελιδονίου (Αρμένων).
15.00 Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Ποσειδών (Ζωνιανών).
15.00 ΠΑΟ Αλφάς – ΟΦ Αρμένων (Αλφάς).

Κάντε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Plugin by:aAM