![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2021/05/nor-xaidari_neoi_andres9.jpg?v=1622365628)
Πραγματοποιήθηκε σήμερα (8/3) διαδικτυακά, η κλήρωση της Β’ Φάσης του Εφηβικού πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης με τις ομάδες να χωρίζονται σε 9 ομίλους και οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν 24-26 Μαρτίου .
Ο όμιλος της Κρήτης θα φιλοξενηθεί στο κολ. Χανίων και θα συμμετέχουν, ο ΝΟ Ρεθύμνου, ο ΟΦΗ, ο ΝΟ Χανίων και ο Ηλιασιακός.
Από τις 4 ομάδες, την πρόκριση στην επόμενη Φάση (26-28 Μαΐου), θα πάρουν οι 2 πρώτες της τελικής βαθμολογίας μετά τα μεταξύ τους ματς. Συνολικά στην Γ’ φάση θα προκριθούν 21 ομάδες από τους 9 ομίλους.
Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και κάντε εγγραφή στο YouTube