![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2023/04/polo_korasidon.jpg)
Στις προπονήσεις –αξιολογήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο Εθνικό κολυμβητήριο Χανίων το τριήμερο 26-28 Ιανουαρίου, για τα σωματεία της Κρήτης στην κατηγορία των Κορασίδων (Κ16), θα συμμετέχουν 6 πολίστριες του ΝΟ Ρεθύμνου.
Κορασίδες (Κ16)
Ανυφαντάκη, Λιμπιτάκη, Συριανόγλου, Τσακωνάκη Θ., Τσακωνάκη Μ., Χατζημανώλη (ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ), Αγοραστάκη, Αλεξάκη, Αμανατίδου, Βούλγαρη, Γλυνιαδάκη, Ιγνατίου, Κουνδουράκη Αγγ., Κουνδουράκη Κ., Κλωθάκη, Λιοδάκη, Λιονάκη, Μαθιουδάκη, Μαρινάκη, Μιχελάκη, Μπασιά, Νοτάκη, Παπασηφάκη Πασβάντη, Πατεράκη Ι., Πατεράκη Φ., Σκαλιδάκη, Σπιρκόσκι, Τομαδάκη, Χαβρέ Ελπ., Χαιρέτη, Χατζηπαράσχου (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ), Σαββάκη, Μεταξά (ΟΦΗ)
Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και κάντε εγγραφή στο YouTube