![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2014/11/perama-Livadia1.jpg)
Αναβλήθηκαν λόγο των δυσμενών καιρικών συνθηκών οι σημερινές αναμετρήσεις Λιβάδια – Αστέρας Ρεθύμνου για την 13η αγωνιστική της Α’ κατηγορίας και η αναμέτρηση της 5ης του πρωταθλήματος Παίδων, Ερμής Ζωνιανών – Αετός Ανωγείων.
Η ΕΠΣ Ρεθύμνου όρισε στις 14 Ιανουαρίου στις 16.15, την αναμέτρηση Λιβάδια – Αστέρας Ρεθύμνου στο γήπεδο Λιβαδίων, που δεν είχε ολοκληρωθεί και θα συνεχιστεί από το 73΄με σκορ 1-2.
Το παιχνίδι των Παίδων 8χ8, Ερμής – Αετός, αναβλήθηκε και θα οριστεί εκ’ νέου.