![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2023/08/n_oper_sbirakis.jpg)
Ανακοίνωση:
«O νέος Όμιλος Πετοσφαίρισης Ρεθύμνου ανακοινώνει με χαρά την έναρξη συνεργασίας με τoν αθλητή ΓΙΩΡΓΟ ΣΜΠΙΡΑΚΗ. Ο Γιώργος Σμπιράκης αγωνίζεται ως Ακραίος. Σου ευχόμαστε υγεία, δύναμη και πολλές επιτυχίες!!!»
Ανακοίνωση:
«O νέος Όμιλος Πετοσφαίρισης Ρεθύμνου ανακοινώνει με χαρά την έναρξη συνεργασίας με τoν αθλητή ΓΙΩΡΓΟ ΣΜΠΙΡΑΚΗ. Ο Γιώργος Σμπιράκης αγωνίζεται ως Ακραίος. Σου ευχόμαστε υγεία, δύναμη και πολλές επιτυχίες!!!»