Η κάμερα του Ρέθυμνο Sports βρέθηκε στην Κορινθία την περασμένη Τετάρτη στην μεγάλη πρόκριση του Αστέρα Περάματος επί του ΑΟ Ζευγολατιού με 3-4, παίρνοντας το «εισιτήριο» για τους «8» του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ελλάδας.
Η κάμερα του Ρέθυμνο Sports βρέθηκε στην Κορινθία την περασμένη Τετάρτη στην μεγάλη πρόκριση του Αστέρα Περάματος επί του ΑΟ Ζευγολατιού με 3-4, παίρνοντας το «εισιτήριο» για τους «8» του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ελλάδας.