![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2019/08/pannelinio_protathlima_podilasias.jpg)
Η Ελληνική Ομοσπονδία Ποδηλασίας, διοργανώνεσαι από την Παρασκευή 2 ως και την Κυριακή 4 Αυγούστου το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ποδηλασίας Δρόμου για το 2019, στις κατηγορίες Νέων Ανδρών, Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων και Κορασίδων. στους αγώνες συμμετείχαν 170 αθλητές και αθλήτριες από 40 σωματεία από όλη την Ελλάδα.
Εξαιρετική παρουσία είχαν οι αθλητές του ΠΑΣ «Άτλας» στον αγώνα αντοχής παρά τις πολύ δύσκολες συνθήκες και του καύσωνα (42) που επικρατούσε στην περιοχή
Κατηγορία Εφήβων
2ος Δαβαριας Ιωάννης
Κατηγορία Κορασίδων
4η Ηλιάκη Σταυρούλα
Κατηγορία Νέων Ανδρών
12ος Χιώτης Παναγιώτης
Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Facebook στο Instagram και στο YouTube