Κρίμα που το ποδόσφαιρο Στις μεγάλες κατηγορίεςκάθε χρόνο ευτελίζεται και περισσότερο , με αποτέλεσμα τα γήπεδα στα οποία παίζουν οι φίλοι και συγγενείς μας να είναι άδεια ! Και για όσους ακόμα ρωτάνε τι να πάω να δώ στο τοπικό, τους λέω οτι εγώ είδα overlaping είδα τριγωνάκια πάνω στην γραμμή, είδα τακουνάκια και δυνατά τάκλιν μέχρι και ανάποδο ψαλίδι είδα … Α και που είστε αν είναι να έρθετε για να βρίσετε να αποδοκιμάσετε και να σνομπάρετε , αφήστε το ! καλύτερα περνάμε μόνοι μας !
Κρίμα που το ποδόσφαιρο Στις μεγάλες κατηγορίεςκάθε χρόνο ευτελίζεται και περισσότερο , με αποτέλεσμα τα γήπεδα στα οποία παίζουν οι φίλοι και συγγενείς μας να είναι άδεια ! Και για όσους ακόμα ρωτάνε τι να πάω να δώ στο τοπικό, τους λέω οτι εγώ είδα overlaping είδα τριγωνάκια πάνω στην γραμμή, είδα τακουνάκια και δυνατά τάκλιν μέχρι και ανάποδο ψαλίδι είδα … Α και που είστε αν είναι να έρθετε για να βρίσετε να αποδοκιμάσετε και να σνομπάρετε , αφήστε το ! καλύτερα περνάμε μόνοι μας !