23 Απριλίου 2024

Δύσκολη αποστολή στην Γλυφάδα

Με την 19η αγωνιστική, συνεχίζεται το Σάββατο (2/4) το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών.

Ο ΝΟ Ρεθύμνου θα αντιμετωπίσει μια από τις καλύτερες ομάδες της φετινής σεζόν, την Γλυφάδα στις 16.30 στο «Αντώνης Δημητρόπουλος».

Το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής
Δημοτικό Ιλίσιο 12.30   ΕΘΝΙΚΟΣ– ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(Μαρία Δασκαλοπούλου, Δημοσθένης Στάβαρης)

Ποσειδώνιο 15.30  ΠΑΟΚ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
(Άγις Καρούλης, Μιχάλης Μονιούδης)

«Αντώνης Δημητρόπουλος» 16.30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
(Μαρία Δασκαλοπούλου, Στάθης Κόκκινος)

Δημοτικό Ηλιούπολης 19.00 ΑΕΚ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
(Γιώργος Κραβαρίτης, Γιώργος Καλουζάκης)

Δημοτικό Νέας Σμύρνης 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
(Ναταλία Μαρκοπούλου, Νίκος Λοϊζίδης)

ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Αναβάλλεται:  (15/4)

Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και εγγραφή στο YouTube

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ                            17        340-90             51

2.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I REPAIR            17        242-123           46

3.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    17        239-100           41

4.ΕΘΝΙΚΟΣ NOBEL HELLAS             15        197-107           31

-.ΑΕΚ                                            17        215-165           31

-.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                 18        183-172           31

7.ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                17        156-178           25

8.ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                               18        181-219           22

9.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                            18        135-253           15

10.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                18        103-230           7

-.ΠΑΟΚ                                          18        113-294           7

12.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ                               18        105-278           0

ΣΚΟΡΕΡ
69 Νίνου Ειρ. (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 48 Κοντογιάννη (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), Μπογκατσένκο (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ), 47 Καρυπίδου Ηρ. (ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ), 45 Πλευρίτου Β. (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), 44 Πασκάλ (ΑΕΚ), 40 Κότσια (ΑΕΚ), Σάπκινα (ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ), 37 Αμορόζα (ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ), Μυριοκεφαλιτάκη (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), 36 Στρατηδάκη (ΑΕΚ)

 

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *