![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2024/02/Miktes_K14_Lasithi-Rethymno_2.jpg)
Ευχαριστήρια ανακοίνωση για την φιλοξενία της ΕΠΣ Λασιθίου στα μεταξύ των δύο Ενώσεων παιχνίδια των Μικτών ομάδων την περασμένη Τετάρτη (28/2) εξέδωσε η ΕΠΣ Ρεθύμνου.
Ειδικότερα η Ρεθυμνιώτικη Ένωση ευχαριστεί τον Αναπληρωτή Πρόεδρο της ΕΠΣΛ Μιχάλη Παπαγεωργίου για την μέριμνα του να μεταφέρει στο Νοσοκομείο Ιεράπετρας ποδοσφαιριστή της που τραυματίστηκε.
Αναλυτικά:
«Η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΣ Ρεθύμνου ευχαριστεί την ΕΠΣ Λασιθίου για την φιλοξενία που παρείχε στην αποστολή των Μικτών Ομάδων μας στην Ιεράπετρα την Τετάρτη 28-2-2024στο Δημοτικό Στάδιο Μισεδακείου.
Ιδιαίτερα ευχαριστεί τον Αναπληρωτή Πρόεδρο της κ. Μιχάλη Παπαγεωργίου ο οποίος μερίμνησε μεταφέροντας ποδοσφαιριστή της αποστολή μας με πρόβλημα υγείας που προέκυψε, στο Νοσοκομείο Ιεράπετρας και την επιστροφή του πίσω στο ξενοδοχείο».