Το φανταστικό τέρμα του επιθετικού της ΝΕΑΡ Ηλία Ξηρουδάκη, ήταν το ένα από τα τρία που πέτυχε απέναντι τον Αστέρα Περάματος, ενώ είχε και δοκάρι, στα 45 λεπτά που αγωνίστηκε στο 2ο μέρος της αναμέτρησης.
Το φανταστικό τέρμα του επιθετικού της ΝΕΑΡ Ηλία Ξηρουδάκη, ήταν το ένα από τα τρία που πέτυχε απέναντι τον Αστέρα Περάματος, ενώ είχε και δοκάρι, στα 45 λεπτά που αγωνίστηκε στο 2ο μέρος της αναμέτρησης.