![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2023/07/n_oper_perketsi.jpg)
Ανακοίνωση:
«O νέος Όμιλος Πετοσφαίρισης Ρεθύμνου ανακοινώνει με χαρά την έναρξη συνεργασίας με την αθλήτρια ΤΖΕΣΙΚΑ ΠΕΡΚΕΤΣΙ. Η Τζέσικα Περκέτσι αγωνίζεται ως Κεντρικός και ξεκίνησε το βόλεϊ από τις ακαδημίες της ομάδας μας.
Την περίοδο 2019-2020 αγωνίστηκε με τον Γ.Σ. Πετρούπολης, στη συνέχεια την περίοδο 2020-2021 με την ομάδα του Α.Ο.Ν. Αργυρόύπολης . Την περίοδο 2021-2022 στη Γλυφάδα και πέρσι αγωνίστηκε στους Αμπελόκηπους.
Welcome back Τζέσικα!!!
Σου ευχόμαστε υγεία, δύναμη και πολλές επιτυχίες!!!»