![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2015/01/ergasiako_volley.jpg)
Την Τετάρτη θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Εργασιακού πρωταθλήματος Βόλεϊ Ρεθύμνου 2015. Στο φετινό πρωτάθλημα θα συμμετέχουν δέκα ομάδες και τα παιχνίδια θα γίνονται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.
Την Τετάρτη θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Εργασιακού πρωταθλήματος Βόλεϊ Ρεθύμνου 2015. Στο φετινό πρωτάθλημα θα συμμετέχουν δέκα ομάδες και τα παιχνίδια θα γίνονται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.