![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2023/09/Super_Cup_2023_Ermis_Zonianon-AON_Asteras_Kozanidis_Stelios.jpg?v=1693765559)
Με αισιοδοξία αντιμετωπίζουν στον Ερμή Ζωνιανών το παιχνίδι της Τετάρτης (4/10) στο γήπεδο Μελισουργού απέναντι στον Ατρόμητο Πειραιά.
Μετά από τη νίκη επί του Περαμαϊκού έχει τονωθεί η αυτοπεποίθηση των Ζωνιανών και ο Στέλιος Κοζανίδης περιμένει από τους παίκτες του να βγάλουν και πάλι το καλό τους αγωνιστικό πρόσωπο αποσπώντας θετικό αποτέλεσμα στον Πειραιά. «Έχουμε μπροστά μας ένα ακόμη δύσκολο παιχνίδι – όπως όλα στο πολύ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα – απέναντι σε καλό αντίπαλο. Έχουμε εμπιστοσύνη στους παίκτες μας και θα δώσουμε τα πάντα για να καταφέρουμε να πάρουμε ένα θετικό αποτέλεσμα», τόνισε στις δηλώσεις του ο Στέλιος Κοζανίδης.