![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2016/02/EAP-Aris_Rethymnou_Gkiokas_Aggelos.jpg)
Ο Άγγελος Γκιόκας είναι κοντά στην επιστροφή του στην ομάδα του ΑΟ Χαλκίδας. Ο υψηλόσωμος επιθετικός που υπηρετεί την στρατιωτική του θητεία αυτή την περίοδο, τα έχει βρει σε όλα με την ιστορική ομάδα της Εύβοιας και μένουν μόνο τα τυπικά για να ολοκληρωθεί η μεταγραφή του απο τον Ρεθυμνιακό.
Στην Χαλκίδα αγωνίστηκε την τριετία 2011-2014, πηγαίνοντας από το Αιγάλεω, ενώ ακολούθησαν με τον ερχομό του στην Κρήτη, Άρης Ρεθύμνου (Πρωταθλητής Α’ ΕΠΣΡ), Επισκοπή (1 Πρωταθλητής A’ ΕΠΣΡ, 1 Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής, 2 Κυπελλούχος, 3 Super Cup), Γιούχτας και Ρεθυμνιακός.
Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και εγγραφή στο YouTube