![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2016/02/sxoli_diaitisias_sdpr.jpg)
Όπως ανακοίνωσε ο τοπικός σύνδεσμος διαιτητών, οι δηλώσεις συμμετοχής συνεχίζονται ως τις 29 Φεβρουαρίου. Υπεύθυνος της σχολής είναι ο πρόεδρος του Σ.Δ.Π. Ρεθύμνου, κ. Κυριακός Δελήμπασης.
Η ανακοίνωση του συνδέσμου:
«Σας ενημερώνουμε ότι κάθε Παρασκευή 19:00 έως 20:00, στα γραφεία του Σ.Δ.Π.Ρ., στο Στάδιο Ρεθύμνου (Σοχώρα) πραγματοποιούνται τα μαθήματα των υποψήφιων νέων διαιτητών.»
Βαλάντης Χόμπης