![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2017/11/NOR_Gunaikeia_omada_A1.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγο η κλήρωση των Ημιτελικών αγώνων του 1ου Final Four Κυπέλλου Ελλάδας υδατοσφαίρισης Γυναικών που θα διεξαχθεί στο Καρπενήσι το διήμερο 30 και 31 Μαρτίου. Ο Ναυτικός Όμιλος Ρεθύμνου θα αντιμετωπίσει τη Βουλιαγμένη, ενώ το άλλο ζευγάρι είναι Ολυμπιακός – Νηρέας Χαλανδρίου. Οι νικήτριες ομάδες θα προκριθούν στον μεγάλο τελικό.
Τα ζευγάρια (30/3):
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ