![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2021/05/nor-xaidari_neoi_andres2.jpg?v=1622365614)
Οι Άνδρες του ΝΟ Ρεθύμνου ολοκλήρωσαν της υποχρεώσεις τους στην Α’ φάση της Β’ Εθνικής Ανδρών.
Οι Ρεθυμνιώτες επιστρέφουν από τον Άγιο Νικόλαο, με απολογισμό 1 νίκη επί του Τρίτωνα και 1 ήττα από τον ΝΟ Αγίου Νικόλαου, στα δυο παιχνίδια που έπαιξαν. Στην επόμενη φάση που θα γίνει 1-3 Ιουλίου, συνεχίζουν όλες οι ομάδες.
Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και εγγραφή στο YouTube
ΝΟ Ρεθύμνου (Α. Πεσματζόγλου): Μπατάκης, Παπαδάκης Ν., Σταυρουλάκης Α., Λιαναντωνάκης, Βόλακας, Μαλλιωτάκης, Στουρνάρας, Ασουμανάκης, Παναγιωτάκης, Γιουλούντας, Παπαδάκης Γ., Κουτζόγλου, Μανουσέλης, Χριστοδουλάκης, Βοσκάκης.
Τα αποτελέσματα του ομίλου της Κρήτης (Κολ. Αγ. Νικολάου)
1η αγωνιστική
ΝΟΑΝ – Τρίτων Αμαρουσίου 15 – 4
2η αγωνιστική
Τρίτων Αμαρουσίου – ΝΟ Ρεθύμνου 8 – 22
3η αγωνιστική
ΝΟΑΝ – ΝΟ Ρεθύμνου 15 – 11