![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2021/11/METAΓΡΑΦΗ-ΜΑΓΓΑΦΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ.jpg)
Η Ρεθυμνιώτικη ομάδα ανακοίνωσε την απόκτηση της 18χρονης πασαδόρου Γεωργίας Μαγγαφά που αγωνιζόταν στον Αίαντας Μαλεσίνας στο πρωτάθλημα Ε.Σ.Π. Κεντρικής Ελλάδας.
Ανακοίνωση:
«Ο νέος Ο.ΠΕ.Ρεθύμνου καλωσορίζει στην οικογένεια του την αθλήτρια Μαγγαφά Γεωργία. Η 18χρονη πασαδόρος θα αγωνιστεί στην ομάδα μας την αγωνιστική περίοδο 2021-22, βοηθώντας στο δύσκολο έργο της Α2 Γυναικών αλλά και στο πρωτάθλημα Νεανίδων.
Όνοματεπώνυμο: Μαγγαφά Γεωργία
Έτος Γεν.: 2003
Ύψος: 1.76m
Θέση: Πασαδόρος
Προηγούμενη ομάδα:
Α.Σ. Αίαντας Μαλεσίνας
Σου ευχόμαστε καλή αγωνιστική σεζόν γεμάτη επιτυχίες Γεωργία!»
Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και εγγραφή στο YouTube