![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2020/11/mtb_driros_neapoli.jpg)
Σε ακόμα μία διοργάνωση, με απόλυτη επιτυχία, συμμετείχαν μικροί και μεγάλοι ποδηλάτες του ΠΑΣ Άτλαντα Ρεθύμνου.
Αυτή τη φορά, επισκέφθηκαν την περιοχή του Φραρώ, συμμετέχοντας στον ποδηλατικό αγώνα που διοργάνωσε άρτια ο Ποδηλατικός Όμιλος «Δρηρός» της Νεάπολης Λασιθίου. Φυσικά, δεν έλλειψαν οι επιτυχίες και το ανέβασμα στο βάθρο των νικητών. Το ασημένιο μετάλλιο κατέκτησε η Ελβίρα Τζουλάκη, ενώ από ένα χάλκινο μετάλλιο κέρδισαν οι Δημήτρης και Θεοδόσης Καλογιδάκης.
Ο ΠΑΣ Άτλας Ρεθύμνου συγχαίρει τους αθλητές του για τις νέες επιτυχίες και τις πολλές καλές εμφανίσεις όλων των συμμετεχόντων, αλλά και τους «οικοδεσπότες» για την εξαιρετική διοργάνωση.
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑ
Σούπερ μίνι
3ος Καλογριδάκης Θεοδόσης
Μίνι μεγάλα
3ος Καλογριδάκης Δημήτρης
Παγκορασίδων
2η Τζουλάκη Ελβίρα
Παμπαίδων
16ος Γιακουμογιαννάκης Γιώργος
Παίδων
6ος.Φλισκουνάκης Γιώργος
Μάστερ
8ος Γιακουμογιαννάκης Γιάννης