![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2023/12/AO_Aris-Rethymniakos_sigi_diaitites.jpg?v=1701555166)
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητικές τριάδες και οι παρατηρητές διαιτησίας των αναμετρήσεων της 1ης αγωνιστικής στα πλέι οφ της Α’ Κατηγορίας που θα διεξαχθούν το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου.
Αναλυτικά:
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ (1η)
Πλέι Οφ 2023-24
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
16.00 ΑΟΝ Αστέρας – Ρεθυμνιακός (Ρεθύμνου – Ρ. Σταυρουλάκης, Βαρβαντάκης, Λιοδάκης – 4ος Διαιτητής: Δασκαλομαρκάκης – Παρατηρητής Διαιτησίας: Βοσκάκης).
19.00 Δόξα Πλατανέ – ΑΟ Άρης (Μισιρίων – Καλυβιανάκης, Βαρβαντάκης, Λιοδάκης – Παρατηρητής Διαιτησίας: Δελήμπασης).
Ρεπό: Αστέρας Περάματος