![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2014/12/voskakis.jpg)
Ο κορυφαίος Ρεθυμνιώτης διαιτητής εδώ και αρκετά χρόνια, ορίστηκε να διευθύνει τον τελικό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Αστέρας Περάματος – Άρης Ρεθύμνου, την Τετάρτη 11 Μαρτίου, στις 15.30 στο γήπεδο της Σοχώρας.
Ο Μιχάλης Βοσκάκης ορίστηκε από την Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ρεθύμνου, να είναι ο άρχων του μεγάλου τελικού του Κυπέλλου Ρεθύμνου. Βοηθοί του Μιχάλη Βοσκάκη, θα είναι οι Γιάννης Φραγκιαδάκης, Ραφαήλ Σταυρουλάκης, 4ος Διαιτητής ο Κώστας Καλυβιανάκης και παρατηρητής διαιτησίας ο πρόεδρος του ΣΔΠΡ Κυριάκος Δελήμπασης.