![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2015/02/OF_Armenon-Kalyvos_arxgoi_diaitites.jpg)
Ο Γιώργος Μίαρης ορίστηκε να διευθύνει τον επαναληπτικό ημιτελικό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ρεθύμνου, Αστέρας Περάματος – Αστέρας Ρεθύμνου, που θα επαναληφθεί την Τετάρτη 4 Μαρτίου, στις 15.00 το απόγευμα στο γήπεδο Περάματος.
Οι δύο ομάδες θα αναμετρηθούν εκ νέου στο γήπεδο Περάματος στη ρεβάνς του 3-3 της Σοχώρας (14 Ιανουαρίου), μετά από την ένσταση που κέρδισε ο Αστέρας Ρεθύμνου στην Επιτροπή Εφέσεων για αντικανονικό ορισμό του επαναληπτικού αγώνα. Η Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΡ λοιπόν, όρισε τον Γιώργο Μίαρη διαιτητή της αναμέτρησης, με βοηθούς την Ελένη Συργούνη και τον Γιώργο Μοχιανάκη.