![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2015/02/Asteras_Rethymnou-Spili_arxigoi_diaitites.jpg)
Ο Χρήστος Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει τον επαναληπτικό ημιτελικό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ρεθύμνου, Αστέρας Περάματος – Αστέρας Ρεθύμνου, την Τετάρτη 4 Φεβρουαρίου, στις 14.30 το απόγευμα.
Οι δύο ομάδες θα κυνηγήσουν την πρόκριση στον μεγάλο τελικό της Τετάρτης 4 Μαρτίου, η οποία είναι «ανοικτή» μετά από το «αγγλικό» 3-3 που είχε έρθει στην Σοχώρα πριν από 20 ημέρες. Η Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΡ λοιπόν, όρισε τον Χρήστο Παπαδόπουλο διαιτητή της αναμέτρησης, με βοηθούς την Ελένη Συργούνη και τον Ραφαήλ Σταυρουλάκη, ενώ παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο Βασίλης Γαγάνης. Θυμίζουμε πως ο άλλος επαναληπτικός ημιτελικός του Κυπέλλου ΕΠΣΡ, Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου, θα γίνει την επόμενη Τετάρτη 11 Φεβρουαρίου (14.30) στην Σοχώρα, με τον Ρεθυμνιακό να έχει το προβάδισμα, αφού είχε επικρατήσει με 2-0 στα Μισίρια.